Какъв препарат ползвате за почистване на баня?

  • 15 535
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Никакви от тези! Само с гръцка киселина/в оранжева туба, като тази за лимонена киселина, само че с череп и кръстосани кости/.
Всичко друго е майтап. Нищо не търкаш, само заливаш и плакнеш! Grinning
Пък е толкова ефтина Joy

# 31
  • Мнения: 4 176
Никакви от тези! Само с гръцка киселина/в оранжева туба, като тази за лимонена киселина, само че с череп и кръстосани кости/.
Всичко друго е майтап. Нищо не търкаш, само заливаш и плакнеш! Grinning
Пък е толкова ефтина Joy
Дори незнам за какво иде реч, но не е ли отровна на дишане? Все пак за да изплакнеш, трябва да влезеш в набята.

# 32
  • Мнения: 1 640
Небесна,този препарат Апта популярна стока ли е,т.е. има ли го в хипермаркети като Метро,Кауфланд,Пикадили?/Във Варна имаме само тези маркети./
    Пенелопа.сан,а този Перилис има ли го в хипермакетите?

# 33
  • Мнения: 1 881
Не, за съжаление, го няма в големите вериги, никъде не зареждат стоки на Апта /фирмата е френска и доколкото съм запозната засега няма "ментета"/.  Можеш да ги намериш във всеки по - добре зареден магазин за препарати, сигурна съм, че продавачките ще го препоръчат!

# 34
  • София
  • Мнения: 117
За баня ползвам мистър пропър гел със синя капачка в непрозрачно шише. Ухае и чисти много добре за разлика от доместоса, който направо ми разкатава фамилията от смръдня.

# 35
  • Мнения: 4 111
Всичката мръсотия се отлепя с гръцката киселина - в оранжевата опаковка, дето стува 1 лев и я има почти навсякъде. В Гърция струва 40 цента. След нея ползвам Цифчето - да си има ароматче и блясък, защото с киселината само поливам, излизам че вони и след 5-10 минути измивам.  Peace

# 36
  • Мнения: 8 999
Моля,кажете ми как да махна ръжда)мухъл от бебите фуги в банята?Благодаря!
Пробвай с белина /или препарат, който съдържа белина/ - да престои 10тина минути и после ... яко търкане. От опит ще ти кажа, че е почти невъзможно да се почистят добре, ползвала съм какво ли не. Замислям се новата баня да е с черни фуги.

# 37
  • Мнения: 8 999
За баня ползвам мистър пропър гел със синя капачка в непрозрачно шише. Ухае и чисти много добре за разлика от доместоса, който направо ми разкатава фамилията от смръдня.

Добре, че веднъж мъжът ми го купи без да иска!

# 38
  • Мнения: 86
Купувам си един супер прост български препарат Ирисан - има за баня и за тоалетна. Направо е велик и струва 1 и нещо

# 39
  • Варна
  • Мнения: 389
Ползвам Доместос или Медикс.

# 40
  • Мнения: 80
Небесна,този препарат Апта популярна стока ли е,т.е. има ли го в хипермаркети като Метро,Кауфланд,Пикадили?/Във Варна имаме само тези маркети./
    Пенелопа.сан,а този Перилис има ли го в хипермакетите?

Ами преди  го намирах само в гаражите на колхозния пазар, носега са го пуснали навсякъде. Вземам си го от кварталния магазин.. Simple Smile Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 640
Благодаря на Небесна и Пенелопа.сан за подробните им отговори.
Пенелопа,ще проверя на гаражите,аз също съм от Варна.

# 42
Здравейте Simple Smile
Казвам се Рая - приятно ми е.
Надникнах тук случайно , търсейки вносител на един препарат.
Поради някакви си причини поназнайвам доста за почистването и се впечатлих сериозно от поместените тук коментари.Всичко, което използвате съдържа безумно много хлор - изпитан метод за избиване на гъби и т.н., но към него над 92% от населението на планетата ни е алергично.Освен това, споментатите от вас марки са все наблъсканите в главите ни от медиите и не много вършещи работа.Добрите почистващи средства са важни винаги и особено, когато в домовете ни има деца...
Не съм прочела всичко коментари, но по отношение натези за банята - има малък забутан магазин в кв."Бели брези", улицата е "Чепино", препарта е ICESAN SC - отговаря на всички наши изисквания - не триеш като луд, не мирише гадно, безвреден е както за децата ни, така и за околната среда.Другото добро нещо е АСИСТ на Релина ООД /нищо, че е български/ - и двата препарата ще Ви очароват Wink
Работата ми налага да познавам всичко на пазара за почистване, ако имате други питанки - тук съм Simple Smile

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 145
И аз искам да се включа за препаратите и плочките.
Преди използвах Пулирапид. Много хубаво чистеше почти без усиле, и фуги и плесен и плочки и иноксови повърхности, но май го развалиха. Моята приятелка ползва Лекс, а аз вече година ползвам Драго. Тези двата са с гръцки съставки. Много лесно почистват всичко, без много търкане, и не миришат много силно. А по въпроса с плочките не смятам, че тъмните плочки и фуги са решение, защото по тях не се вижда плесента и ръждата, но за сметка на това побеляват от варовик, а не знам дали някъде в бг има неваровита вода. В предишното жилище имах бели плочки и ми беше супер лесно да ги поддържам, тук са жълти и пак горе долу е прилично, но фризовете ми са кафяви и тям много гадно се вижда варовикът. Така че моя съвет е не си слагайте тъмни плочки. Дано да съм помогнала.

# 44
  • Мнения: 4 176
Купувам си един супер прост български препарат Ирисан - има за баня и за тоалетна. Направо е велик и струва 1 и нещо
ООООО да. Как го бях забравилая. На морето в апартамента чистеха с него. но така и му забравих името, а уж си го записах някъде даже. Благодаря, че ми напомни. Страхотен е наистина.

Общи условия

Активация на акаунт