Един въпрос ме мъчи

  • 3 882
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 100
На мои връстници казвам, близки или не... Не се притеснявам. На възрастните, само на близките казвам. От другите малко се притеснявам, че им гледам там...  Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 1 402
Винаги казвам, бих искала и на мен да ми кажат ако съм в подобна ситуация...и не само за разкопчан цип ... има начин как да не го обидиш човека ..за срама ..пак зависи от него..ако си е срамежлив няма как

# 32
  • Мнения: 3 268
Ако е някой надут пуяк,ще го оставя да си ходи разкопчан,но ако ми е симпатичен,ще му кажа.

# 33
  • Мнения: 2 759
            Веднага казвам - за разкопчан цип, за изцапано яке или друго, за разкопчана или скъсана чанта и т.н.т... За цикъл... малко е неудобно, та бих реагирала според ситуацията... Общо взето - всичко, което може да се поправи го казвам... Ако реша, че само неудобство ще създам (изключително редки случаи) - мълча си. За бримки изобщо не реагирам. Ама не съм гаднярка, де - гледам да го изкарам като нещо почти естествено, голяма работа.. Но чужди ципове никога не закопчавам!

# 34
  • Мнения: 3 405
Казвам веднага. И без това право там ще гледам ( Shockedв "дефекта", де, може да е изцапано, троха...)
Имам много красноречив поглед и по-добре ще е да кажа Grinning

# 35
  • Мнения: 4 371
Дуци, ти се майтапиш май. Мислех, че си голям човек вече.  Laughing
Тц, аз съм малък човек с голямо сърце Mr. Green
Разсейвам се, а и двама за толкова кратък период ми дойдоха в повече.
Не бих закопчала ципа на никой Stop Ти би ли newsm78

# 36
  • Мнения: 5 622
Е, как така на някоя ще и дойде и тя няма да разбере?! Възможно ли е изобщо такова нещо?  Thinking

Ми то си мокри....Да не говорим, че всяка себеуважаваща се жена, трябва да си познава цикъла и датите и да си носи средства за "защита", ако чака да и дойде всеки момент  Thinking Освен, ако не я изненада нещо..знам ли...

На моя приятелка, като си е била в автобуса и е била в цикъл, е станал кръвоизлив и после не питайте как се е чувствала цялата в кърви, докато се добере до тях, а после  е влязла и в болница.... Confused

# 37
  • Мнения: 293
Къде ги виждате тия хора с разкопчани ципове, не знам  Grinning

Ако на мен ми е разкопчан - ми праз голям. Ще си го закопчая, ако някой ме светне, но пък да мра от срам - ми не. На всекиму се случва.

Аа. Понякога, като ме загледа някой за повечко време, се опитвам да видя собствения си нос - дали не съм се омацала нещо. И често, излизайки на бегом от вкъщи, се спирам замислено.. а бе, обух ли си панталоните Crazy Joy
Не че съм излизала по чорапогащник, де. Каквито истории съм слушала. Grinning

# 38
  • Мнения: 1 273
В тоя ред на мисли да ви кажа- веднъж дойде Искра Радева  при нас (работя в голям магазин) и при едно навеждане за нещо панталона отзад и се сцепи по шева. Всички млъкнахме и гледахме като Shocked.
Най-накрая една колежка и каза и добре ,че жената е готина --разсмя се , но доста бързо изхвърча и така и не се върна повече, може би защото всички я познаваха и я запомниха Blush

# 39
  • Мнения: 5 622
Скоро бяхме на боулинг. На алеята до нас, където играехме, на едно момиче и се беше сцепил панталона отпред и отдолу. Беше с черен панталон и бели гащи..каква груба грешка, ако беше с черни, нямаше да се вижда изобщо....  Wink

Не и казахме, защото нямахме тази възможност..Тя беше с някакъв мъж, не беше удобно изобщо да се месим, но ни стана неудобно заради нея...МНого тъпи са тези ситуации.....

Между другото мъжът ми забеляза цепката на панталона и..ПОсле го бъзиках къде гледа, че ги вижда тези работи  Crazy

# 40
Разсейвам се, а и двама за толкова кратък период ми дойдоха в повече.
[/quote]


сигурна ли си ,че не е било тенденциозно отношение(хората си показват белчото и гениталиите, когато имат сексуален интерес) , или намек към теб самата-може пък твоят цип да е бил разкопчан и да са се чудили как да ти го съобщят Laughing

# 41
  • Мнения: 3 537
Казвала съм и мисля,че трябва да се казва . Wink

# 42
  • Мнения: 402
Чакайте да ви разправям за най-смешната случка, която съм имала.
Като ученички в гимназията моите приятелки живееха на квартира при една баба пенсионерка.
Прибираме се един ден заедно от училище и минаваме покрай спирката, която е близо до тях и засичаме хазяйката да чака рейс.
Какъв беше потреса ни когато приближавайки към нея установихме, ЧЕ Е БЕЗ ПОЛА. #Crazy Жената си беше облекла един от особено популярните по нейно време комбинизони /незнам дали така се пише/, сложила си едно палтенце тип "сако" и поела към среща с дружки. Ние, излизайки от потреса си се доближихме максимално бързо до нея и й казахме, че е пропуснала да си обуе полата.
Знаете ли каква беше реакцията, ще паднете:
-А пък аз, като идвах към спирката и гледам хората ме заглеждат и чак се обръщат след мен и си викам - Браво Тинче, днес си надминала себе си, толкова красива си се докарала, че и тинейджърите те заглеждат.
Паднахме от смях hahaha.
Обаче бабата най-спокойно, без да се притесни изобщо си отиде до вкъщи, облече се и отново излезе.
Интересното в случая беше, че никой не е посмял да и каже, че е без пола.

# 43
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Къде ги виждате тия хора с разкопчани ципове, не знам  Grinning

Ако на мен ми е разкопчан - ми праз голям. Ще си го закопчая, ако някой ме светне, но пък да мра от срам - ми не. На всекиму се случва.

Аа. Понякога, като ме загледа някой за повечко време, се опитвам да видя собствения си нос - дали не съм се омацала нещо. И често, излизайки на бегом от вкъщи, се спирам замислено.. а бе, обух ли си панталоните Crazy Joy
Не че съм излизала по чорапогащник, де. Каквито истории съм слушала. Grinning
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
 Това за бабата е  newsm10 rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo
 Кажете им на хората.Неудобството трае 2-5 минути. Гледайте да е накрая на разговора, като се разделяте- нещо като за довиждане -  "Айде чао, а и виж там, ципа ти се е разкопчал,направи нещо по въпроса"!
  А да задам и един друг въпрос,сори че е малко оф на темата - когато пътувате с кола и виждате покрай спрени коли, изправени мъже да  се облекчават smile3550 Дразни ли ви? Мен много! #Cussing out #Cussing out Бях почнала, като мина и им бибткам , ама един ден се усетих,че ако свирна на някой,който е в моята посока и може да стане еднааааааа #Crazy #Crazy #Crazy

# 44
  • Мнения: 3 423
Интересното в случая беше, че никой не е посмял да и каже, че е без пола.

На Бритниту каза ли му някой, че е без гащи, а? А без акъл?

Общи условия

Активация на акаунт