Един въпрос ме мъчи

  • 3 883
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 157
Разбира се , че трябва да казваме на човек за такива неща.Аз никога не изпитвам неудобство да спра човека и да му кажа.Веднъж една служителка в поликлиниката влезе в тоалетната, и когато излезе полата отзад и беше цялата загащена.Всички пред кабинета умряхме от смях.Аз се изкефих , защото беше с голямо самочувствие. hahaha smile3533 smile3533

# 76
  • Мнения: 985
Казвам, няма 6-5. До сега не са ми се разсърдвали. Напротив- благодарили са ми.
Ама много е кофти усещането, когато разбереш защо, аджеба, са те заглеждали всички по улиците, а ти си си мислил, че си номбър уан и затва. По-добре да ти разнат крилцата овреме, вместо да крачиш намахано.

# 77
  • Мнения: 4 371
Днес една колежка така се появи - с разкопчан цип Joy Не знам какво им става на тези хора. Казах й Wink

# 78
  • Мнения: 6 417
Веднъж по улицата една девойка си джиткаше барабар с картонения етикат на полата си. Казах й и даже ми благодари.  smile3506

# 79
  • Мнения: 5 622
А аз редовно виждам мадами, на висок ток, на които отдолу на подметката си седи цената и понеже заради тока подметката е високо, се вижда етикетчето Crazy

# 80
  • Мнения: 5 577
 Joy Дуцан, интересно е на твойта работа. При мен всекидневно идват много хора (работя в копирен център), но нито един разкопчан цип до сега.  Joy Close Crazy

Блондиния обаче изби рибата, голям смях.  hahaha

# 81
  • Мнения: 5 228
По повод постинга на Кифлата и аз се сещам за един конфузен случай - отивам на море. С влак, по женски и си влача с рейса сака на гръб. Обута съм с къса поличка, която се е защипала под сака и всъщност отзад съм си по прашки, нямам пола изобщо - грамаден сак и лъснал гъз  hahaha Така преминах Орлов Мост, 6 спирки в 213 и цялата Централна Гара и пред влака един мъж се смили и ми каза, гледайки надолу и сочейки  Joy

И аз веднъж се разхождах така из центъра на София, но без сак. Добре, че се видях в една витрина. Аз поне бях с чорапогащник под полата.  hahaha

# 82
  • Мнения: 23
Бих казала на жена,на мъж ще ми бъде неудобно.

# 83
  • Мнения: 2 759
           Преди важна вечеря с едни италиански клиенти правих секс в кола (с първото ми гадже). За беда после съм навлякла роклето с ръбовете навън... Голямо фръцкане беше, докато по средата на вечерята преводачката не ми направи комплимент, че съм в крак с модните тенденции  Whistling.. При което веднагически се изнизах до тоалета да се оправя... Единият от италианците беше моден дизайнер, тъй че като нищо може да съм причина за една определена модна тенденция  Mr. Green...

# 84
  • Мнения: 4 371
Joy Дуцан, интересно е на твойта работа. При мен всекидневно идват много хора (работя в копирен център), но нито един разкопчан цип до сега.  Joy Close Crazy
Ми гледай по-внимателно, все някой ще е Joy
Абе не знам, то моето звучи вече като измислица, но поне имах свидетели днес Joy

# 85
  • Мнения: 4 629
И аз на твое място не бих казала

# 86
  • Мнения: 2 407
Е ако кажеш,човека ще си помисли къде гледам,ако не кажа ще ми е съвестно.И аз незнам,зависи от ситуацията и човека.

# 87
  • Мнения: 511
В момента ме напушва яко смях, на мен ми се случи подобно нещо.
С една компания в студентските години се навихме заедно да изкараме курс за бармани, бъркаме коктейли опиянчваме се и .....
Та един ден влизаме в стаята и идва преподавателката, която между другото е с леко закръглено коремче и панталона и описан по нея и.....  ципа зеЙнал, ама нанправо и се виждат белите гащи, тя горката не вижда, че то малко отдолу на шкембенцето се беше отворила дупката.През цялото време, бяхме 10тина човека, всеки се споглежда и ни напушва смях,но така и никой не събра смелост да и каже, след малко влезе случайно нейна колежка и разбира се и подшушна да се дръпне ципа.Малиии как се изчерви тая жена, колко неудобно и стана, чак ми дожаля. Ама след няколко коктейла му дръпнахме такъв смях.
 Нооо.... това не е всичко, след това решаваме, че ще ходим някъде дружно на кафе.Цялата сюрия се изсипваме през смях в близкото барче, но един човек от заведението- клиент, спира момче от компанията и му казва нещо на уше. И Жорето /така се казва/ се засилва към едно от момичетата с които бяхме и и казва че има голяма цепка на панталона отдолу- той клиента като си седял и видял  чудната гледка #Crazy. Но тая не вярва, и супер учудена става от щъркела и ....... ........ ОГРОМНА ЦЕПКА Joy  То направо панталона и беше станал на пола и тя вика " ми нищо не съм усетила", кво ти, то направо целия и Г*З лъснал,а тя си мааа гащи. Joy
Малиииии смяяяях. Два пъти в един и същи ден Crazy
Та станах и аз да се поогледам, че голям сеир беше.

# 88
  • Мнения: 2 697
Не бих Simple Smile
Ще се почувства много неудобно този човек...и аз де  Laughing

Аз бих казала на човека, деликатно, разбира се. Peace
Някакси е много гадно все пак така да обикаляш целия ден примерно, с разкопчан дюкян, да речем... Sick

Сега се сещам как преди време,  в бързината една сутрин, докато се суетях вкъщи, минути преди да изляза, най-после пуснаха топла вода (преди това имаше профилактика) и аз реших да си изпера някакви дрехи...Чудесно, но преди това, нали съм се дообличала, не съм си закопчала бодито... ooooh! ooooh! ooooh!...И така съм си излязла.
Добре, че като стигнах на училище, видях как прекрасно съм се облякла...Но в никакъв случай нямаше да се разсърдя, ако някой ми бе казал в какъв вид съм. За предпочитане беше пред това да ходя цял ден със стърчащ край на боди под пуловера. Sick

Общи условия

Активация на акаунт