Бритни Спиърс без коса!

  • 2 231
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 273
Е тая жена ме разбива-- я без гащи, я без коса Mr. Green Shocked
http://www.thesun.co.uk/article/0,,4-2007080148,00.html
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1007790

# 1
  • Мнения: 4 371
http://www.thesun.co.uk/article/0,,4-2007080148,00.html Тук по-долу даже я има как сама се бръсне  Shocked
Луда жена, ама кой знае какво й е и на нея Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 4 668
Какво ли не правят хората , за да са в центъра на събитията ... Rolling Eyes
Малко ми е жал за нея  Sick

# 3
  • Мнения: 3 423
Писна ми да я дъвчат тая по новините. После и татуировка си направила. После и с руса перука се разхожда. Някои трудно понасят славата. Или им е кофти имидж-съветникът.

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Интересно как са реагирали децата й?
Малката беше на година и половина, когато баща й отиде веднъж след закуска да се изкъпе и да си подстриже брадата и се върна след половин час гладко обръснат и с гола глава. Като писна онова дете, една седмица не припари до него! Joy

# 5
  • Мнения: 112
Маааалеееееее  Shocked  Shocked  Shocked  милата .....

# 6
  • Мнения: 235


 Почвам да я съжалявам. Склонна съм да мисля, че има сериозни проблеми.

# 7
  • Мнения: 2 386
Наистина не изглежда добре.И в двата смисъла.. Confused

# 8
  • Мнения: 2 631
Освен, че може би има проблеми, е и малко чалната.... Може и да е била с всичкия си като се е подстригвала... Малко ми мяза на Шиниъд...  Mr. Green (в карикатурен вариант)  Crazy

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
аз пък мисля, че тая тема я нищихме вече... Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 171
Тая и оклепана с лайна да тръгне, няма да ме учуди! По-голяма мърла не познавам!

# 11
  • Мнения: 1 813
Тая и оклепана с лайна да тръгне, няма да ме учуди! По-голяма мърла не познавам!
Познавате ли се  Shocked

# 12
  • Мнения: 2 407
Мисля,че славата и дойде в повече.
Явно се е сринала психически.
И на мен ми е жал за нея.

# 13
  • Мнения: 4 362
Тая и оклепана с лайна да тръгне, няма да ме учуди! По-голяма мърла не познавам!
Познавате ли се  Shocked

 hahaha hahaha hahaha

# 14
  • Мнения: 126
Маааалеееееее  Shocked  Shocked  Shocked  милата .....
Наистина не изглежда добре.И в двата смисъла.. Confused

# 15
  • Мнения: 451
ами тя така се е запуснала, че прилича на торба, хахаха, вече е торба без коса. Голяма новина- няма що Joy

# 16
xex,mi kvo da pravi gorkata.omuji se,rodi 2 deca,sled tova pogroznq,nadebelq i se razvede i hukna kato nevidqla po zavedeniqta s onaq paris i to se razvqvaha po rokli4ki goli otdolu.ne se na4ekna momi4eto,iska postoqnno da e centur,sega 6to da ne si strigne rusata 4etinka puk dano si sedne na dupeto.am tq mai mai razvoda ne i se e otrazil dobre,moje da e poludqla Outta Joint

# 17
  • Мнения: 2 353
  Мен пък ме кефи повече така.

# 18
  • Мнения: 1 352
xex,mi kvo da pravi gorkata.omuji se,rodi 2 deca,sled tova pogroznq,nadebelq i se razvede i hukna kato nevidqla po zavedeniqta s onaq paris i to se razvqvaha po rokli4ki goli otdolu.ne se na4ekna momi4eto,iska postoqnno da e centur,sega 6to da ne si strigne rusata 4etinka puk dano si sedne na dupeto.am tq mai mai razvoda ne i se e otrazil dobre,moje da e poludqla Outta Joint
А ти май, май не знаеш що е кредор...

По темата - хич не ми е жал за БритнитУ, то човек каквото сам си направи никой друг не може да му го направи Tired.

# 19
  • Мнения: 1 455
Тук ми намирисва тази работа...Що не се обръсна в къщи,а ходи да и отварят салона по нощите???
Всичко е реклама,да не я забравяме...

# 20
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Какво ли не правят хората , за да са в центъра на събитията ... Rolling Eyes
Peace

# 21
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Тук ми намирисва тази работа...Що не се обръсна в къщи,а ходи да и отварят салона по нощите???
Всичко е реклама,да не я забравяме...
Ами може да няма машинка в къщи момичето Wink И на мен ми се струва, че психиката й не издържа на цялото натоварване - за 2 години 2 деца, мъж некадърник, папараци на всяка крачка... Аз лично я съжалявам. Не изглежда щастлива.

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 4 371
Тони, дали?

# 25
  • Мнения: 2 631
Съмнявам се!  Thinking
Това за въшковата войска го е измислила след като е изтрезняла с бръсната глава и подухващ там вятър...

# 26
  • Мнения: 677
Естествено,че не!
Питай някой психолог кво значи тва..Момичето си има проблеми..И милиони..

# 27
  • Мнения: 7 091
Естествено,че не!
Питай някой психолог кво значи тва..Момичето си има проблеми..И милиони..


Скоро няма да са чак толкова много ( милионите) , благодарение на всичките каши, които забърка. За мен тя е едно инфантилно създание, което очевидно носи нещо друго, а не глава на раменете си. АКо пък е рекламен трик това, то тя е по-куха отколкото изглежда, да прави реклама на гърба на децата си, след като и предстои дело за попечителство над децата, ама явно ще си плати и ще се измъкне( за радост на децата или не...не знам).
На мен ми е чудно, как се жениш за такъв като Кевин, който зарязва предната жена, за която даже не се е оженил, с 2 деца и си мислиш, че е не защото си Бритни Спиърс, а защото си супер неповторима.
ПОсле правите цирк на цял свят, разделяте се, събирате се, биете се, гоните се, накрая той издава книга ( изненада  Rolling Eyes), имате дело за попечителство, за което богата дойна кравичка ще плати като поп и вместо като нормална зряла жена да се вземеш в ръце и да се дръжиш на положение и с достойнство, ти се развяваш като някоя разюздана кучка, напиваш се до припадък,(в клиника даже я вкарали след поредния запой и наркотици), ама видиш ли ' ТО БИЛО ОТ ПРИТЕСНЕНИЕ, че ще и вземат децата"  Shocked Коя нормална майка се държи така при опасност да и вземат децата?? Вече и за съжаление не е.

Вярно ли е, че казват в БГ, че Анна Никол Смит е починала от свръхдоза?! Не е вярно това, тука и по новините даваха дори, абсолютно чиста е била, за това и има съмнения, че е убита.

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нищихме темата, но аз пак да кажа, че така ми харесва повече

# 29
 Тази е ужасна без коса.........javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);

# 30
  • Мнения: 6 039
горките й деца................

# 31
  • Мнения: X
Днес в един от тукашните вестници мернах, 4е снощи БритнитУ се е опитала да се самоубие, не знам колко е вярно, щото про4етох само заглавието...  Confused

# 32
  • Мнения: 7 723
Ето още една интересна статия-
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1008639   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт