За АМ-Nan или Nutrilon

  • 4 293
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 140
 mama_rumi Нутрилон Омнео също е предназначено за деца предразположени към алергии,въпреки че не пише НА.
 А по въпроса аз съм за Нутрилон,въпреки че дъщеря ми и него вече не иска да пие.

# 31
  • Мнения: 2 673
Твърдо НУТРИЛОН 1 комфорт! НАН въобще не ми се коментира, просто го опитай на вкус..
Нутрилона е ХА и помага при колики.

# 32
  • Мнения: 1 043
Марти се запече от Нан Naughty
Определено съм за Нутрилон Peace

# 33
  • Мнения: 503
че какво му е на НАН! Детето няма колики,няма запек ,ака 2 на ден акото не е зелено,расте нормално...Всъщност не е ли до дете?!

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
че какво му е на НАН! Детето няма колики,няма запек ,ака 2 на ден акото не е зелено,расте нормално...Всъщност не е ли до дете?!

Прочети му съставките! Peace

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 488
......се запече от Нан Naughty
Определено съм за Нутрилон Peace

Само че Ива се запече

# 36
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Използвам НАН и съм много доволна.  Peace Дребосъкът не е имал никакви проблеми.

при нас всъщност НАН ни отърва от ужасния запек, който беба имаше от самото си раждане, за първите 4 месеца след раждането сменихме 6 вида мляко и накрая и до ден днешен НАН  Peace но явно на всяко детенце е различно, преминахме на това мялко по съвет на един доктор, който ми каза да започнем НАН или НУТРИЛОН и когато отидох да купя от двата вида имаше НАН и реших да пробваме и така до ден днешен, лично аз съм доволна

# 37
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
От скоро сме на АМ и ползваме НУТРИЛОН 1 комфорт доволна съм и няма да си правя експерименти да го сменям с друга марка .
п.п. много показателни са процентите в анкетата !

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 19:44 от Desss

# 38
  • Мнения: 560
За мен Нутрилон е супер, защото не запича. Пробвали сме и Фризолак - страшно запича, и Нан - не го хареса, и Аптамил - също го отказа. Откакто хапва Нутрилон се родих.

# 39
  • София
  • Мнения: 189
Аз също съм за Нутрилон, от собствен опит го казвам. Пробвахме с Аптамил, но беба хич не го искаше а от Нутрилона хем се наяжда, хем коремчето и е добре и изобщо не сме страдали от колики, пък и от него нямаше пъпки. Но важното е,че тя ядеше Нутрилон Комфорт! Naughty

# 40
  • Мнения: 4 111
Каква е цената и грамажа на Nutrilon?
И разтваря ли се при 37 градуса?

# 41
  • Мнения: 4 970
Разтваря се и със студена вода PeaceТой е на прах и е много фин, ( за разлика от някой гранулирани млека).Цената е между 7.50-8 .50лв. за кутия( мисля 4е беше 450гр Thinking)

# 42
  • Мнения: 4 111
Аз давам НАН Х.А. - 400 гр - около 10 лв., от утре почвам да меся с НАН 1 и мисля да преминавам на него, ще видим дали ще му хареса, но НАН Х.А. го приема много добре, просто разликата в цената не е малка - НАН 1 е към 7,50 за 400 гр. Започнах от скъпото за "застраховка", не че е алергичен. Мисля, че преминаването към мляко от същата марка се приема по-добре. Поне така съм чела...

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз давам НАН Х.А. - 400 гр - около 10 лв., от утре почвам да меся с НАН 1 и мисля да преминавам на него, ще видим дали ще му хареса, но НАН Х.А. го приема много добре, просто разликата в цената не е малка - НАН 1 е към 7,50 за 400 гр. Започнах от скъпото за "застраховка", не че е алергичен. Мисля, че преминаването към мляко от същата марка се приема по-добре. Поне така съм чела...

Никой ли не ти каза,че белтъка на млякото от една и съща марка е еднакъв?

# 44
  • Мнения: 4 111
Аз давам НАН Х.А. - 400 гр - около 10 лв., от утре почвам да меся с НАН 1 и мисля да преминавам на него, ще видим дали ще му хареса, но НАН Х.А. го приема много добре, просто разликата в цената не е малка - НАН 1 е към 7,50 за 400 гр. Започнах от скъпото за "застраховка", не че е алергичен. Мисля, че преминаването към мляко от същата марка се приема по-добре. Поне така съм чела...

Никой ли не ти каза,че белтъка на млякото от една и съща марка е еднакъв?

Да, знам, точно затова ще премина на същата марка, за да се приеме по-добре, но нали НАН Х.А. е хипоалергенно мляко, за се застраховаме от алергични реакции, на своя глава започнах от него, но изяжда 1 кутия за 4 дни и затова ще опитаме НАН 1.

Общи условия

Активация на акаунт