перде или жертикална щора

  • 2 877
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Предстои ни нанасяне в ново жилище. Естествено свързано с обзавеждане. Един от многото въпроси по които се двуумя е в стаи като хола , кухнята,  детските, спалнята, аз май ги изброих всички....абе дайте съвет ако бяхте на мое място къде бихте сложили перде и къде вертикални щори.  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 448
Навсякъде щори  Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 040
аз съм за пердетата,по ми е уютно с тях

# 3
Имаше една тема но съм зле с търсенето за пердета или щори и там имаше и картинки. Все си мисля че с пердетата трябва да си много внимателен-много лесно става кич. Аз съм за щори и зависи от прозорците колко са големи какви щори да сложиш. Освен това е хубаво да си слошиш по скъпите неща първо и после да се съобразиш с тях-да не стане на "копчето да купуваш балтон" Laughing

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Пердета бих сложила навсякъде - по-точно завеси (разбирай дълги почти до земята)
Само в ридителската спалня бих сложила и щори Flutter

# 5
  • Мнения: 529
 Лично аз много харесвам веницианските щори и японската стена(мисля, че така се казваха), разгледай и се съобрази с цялостния интериор  newsm78

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пердето е по-уютно за мен.

# 7
  • София
  • Мнения: 676
Навсякъде сме с пердета, които са дълги. Само в кухнята са до парното. Според мен е по-красиво  Peace

# 8
  • Мнения: 122
Благодаря ви за отзивчивостта. Така като чета отговорите ви и си мисля, може би зависи и от останалия интериор. Най вероятно някои стаи ще са с перде, други с щора. Но още не съм решила окончателно.   Peace

# 9
  • Мнения: 18 542
Аз съм почитател на външните ролетни щори и ефирни тюлени завеси  Grinning за това бих избрала този вариант. Само за хола бих сложила и плътни завеси за оформяне на интериора, а не за да ги дърпам вечер  Wink

# 10
  • Мнения: 4 668
Само в детската и на един прозорец на емпорето до стълбите имам завеси  Grinning.
Навсякъде другаде е със вертикални щори от плат ( тези алуминиевите не ги харесвам ) ...
Аз пък не мога да си представя цял апартамент със завеси ...

# 11
  • Мнения: 966
стана ми смешно като прочетох заглавието ти"....жертикална щора" Grinning
аз съм за щорите Peace

# 12
  • Мнения: 1 288
Много зависи от интериора. За мен в хола е по-уютно с пердета, за спалнята- може и двете, за детската стая- шарени пердета, за кухнята- определно щори.

# 13
  • Мнения: 122
стана ми смешно като прочетох заглавието ти"....жертикална щора" Grinning
аз съм за щорите Peace
Незнам защо ама като пиша на кирилица и редовно ги бъркам тези букви.   Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 8 917
Аз съм почитател на външните ролетни щори и ефирни тюлени завеси  Grinning за това бих избрала този вариант. Само за хола бих сложила и плътни завеси за оформяне на интериора, а не за да ги дърпам вечер  Wink
Аз също Peace

Общи условия

Активация на акаунт