как вършите дом. си работа

  • 3 481
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
БЪРЗО!
Заспи ли мушморока, успявам да свърша по нещо. иначе таткото като е в къщи, отмятаме по-голямата част. и гледаме да не цапаме и разхвърляме много много. newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash 1dishes
Това беше начинът и при нас Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 629
Чакам мъжът ми да се прибере от работа и да се захване с домашните задължения  Mr. Green

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 298
БЪРЗО!
Заспи ли мушморока, успявам да свърша по нещо. иначе таткото като е в къщи, отмятаме по-голямата част. и гледаме да не цапаме и разхвърляме много много. newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash 1dishes

така е все още и при нас Peace Peace Peace

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ами както и преди да се роди детето.Божидара  не ми е проблем да домакинствам-като новородена си спеше,сега си играе сама или е до мен с проходилката.Само,че много ми пречи форума на мен,не детето Mr. Green!

# 19
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Синът ми е от спокойните деца,рядко имаме проблеми.Заедно действаме по задачите.

# 20
  • Мнения: 4 668
Моят син беше много кротко бебе и не съм имала проблем да си върша работата  Laughing
Ако не успея с нещо си го оправях докато спи ...
Сега е много бесен  , но се заиграва и пак успявам . При нас холът и кухнята са заедно , така че не се налага да го оставям сам .

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Докато спи, аз дършея из къщи...

# 22
  • Мнения: 1 064
В повечето случаи си оправям къщата, докато малкия спи...напоследък обаче разходките ми бъркат графика... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 568
Никак! Нощем като заспят всички започвам да мия съдове и да чистя.
И съм като пребита от 9 м на колкото е и беба.
През деня сготвям за ок.15 мин под звуците на рев и недоволство.
Оставила съм домакинството на мнооого заден план-само най-необходимото.

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Как се справям ли?Докато  бебка спи гледам да сготвя и изчистя,пералната,то тя си пере без моя помощ,за гладенето -гладя на 2-3 дена като се посъберат повече дрешки,и то пак когато детето спи.
И аз така, а като е буден е около мен с музикални и всякакви други играчки, давам му да отваря шкафовете и да вади каквото поиска  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 978
С добра организация и дресировка на съпруга ми. Той чисти оснпвно два пъти седмично и глади. Аз намирам време за готвене и пране и ежедневното почистване на апартамента

# 26
  • Мнения: 3 500
Върша я малката докато спи или когато таткото си е вкъщи /между 15.00 и 17.30 ч./.

# 27
  • Мнения: 69
Никак! Нощем като заспят всички започвам да мия съдове и да чистя.
И съм като пребита от 9 м на колкото е и беба.
През деня сготвям за ок.15 мин под звуците на рев и недоволство.
Оставила съм домакинството на мнооого заден план-само най-необходимото.


и аз съм така но от 4,5 месеца

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Стивън спи от 10ч. сутрин до 12ч. - тогава пускам прaхoсмукачка, бърша прах, мия със стирка.
После спи от 14.30ч до 16.30ч - тогава гладя и готвя едновременно.
Пералня пускам докато сме на разходка, простирам вечер като заспи.
По време на сутрешния сън , се къпя и гримирам.
Чистя, готвя и гладя всеки ден...имам мания  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 22:51 от Олинце

# 29
Ами всичко е на периоди. Понякога мога да го оставя сам в креватчето да си играе, друг път е до мен в проходилката. Но през първите месеци виждах доста зор, не можех до тоалетна да отида спокойно. Сега като се заиграе с нещо може да си стои сам доста време. 

Общи условия

Активация на акаунт