ПРОФ. ВЛАДИМИРОВ - ГОРНА БАНЯ

  • 11 745
  • 8
  •   1
Отговори
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Моля мамите, които са ходили на ортопедичен преглед при проф. Владимиров, да кажат мнението си.
Благодаря предварително.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 537
Приема от 10.30-11.00 до о/о /най-късно 14.00/ часа, когато им свършва работното време! Close Само сряда, предполагам, че знаеш, и са записани поне 50-60 деца, т.е. на всяко дете отделя по о/о 3 мин.  #Cussing out!!! Плаща се - 35 лв, не работи с касата, нас специално само #2gunfire ни погледна ренг. снимка, "Да очевидна луксация, я детето да дойде до мен /това са 3-4 крачки/, да за операция сте!" И това за 35 лв!!! #Cussing out Никак не останахме доволни, естествено!!! Дори не си направи да ми отговори на въпросите - за друг вариант на лечение, какво представлява операцията, какви са рисковете и т.н. Crossing Arms Прати ни при някаква сестра с думите"Тя ще ви обясни всичко!", което се оказа пълна лъжа, понеже тя е админ. сестра и понятие си няма за какво става дума!!! Close Та така работи той!!!

# 2
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
И значи не работи със здравната каса, така ли? Защото на лекция на "9 месеца", която той изнасяше, каза, че се полага преглед по ЗК и че можем с направление да водим децата си. Дори каза :"Вие поне имате късмет, че живеете в София, можете спокойно да доведете децата си в нашия институт, в Горна баня..."

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 537
Той - не Naughty! Ако имаш направление, можеш да отидеш там при друг. Ако искаш се поинтерисувай /мисля, че във форума имаше доста теми свързани с д-р Алексиев/ дали той работи с касата, понеже само за последния месец научих за 2 грешки на професора, които е оправил или предотвратил! Peace Но ти си знаеш!!! Успех!!! Peace

# 4
  • в джунглата
  • Мнения: 915
Много съм разочарована от този човек, преглеждаше 2 бебета едновременно и отделеното внимание не беше повече от минута. Не можах нищо да го питам зощото ме прекъсна и отиде при другото бебе само каза на сестрата да ни прати на скенер. Като си представя че пропътувах 400км за да отидем на преглед направо откачам от яд. Аз лично бих ви препоръчала д-р  Кехайов - завеждаш детско отделение (други лекари сами го препоръчвали впоследствие, аз съм нямала контакт с него).

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 537
И аз съм чувала, добри отзиви за д-р Кехайов, само да уточня, че професора е завеждащ отделението по "Детска ортопедия" в Г. Баня, а д-р Кехайов му е асистент, но това са подробности, разбира се! Whistling

# 6
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Благодаря ви за споделеното.
Записахме час при Драганов във ВМА.
Пожелавам ви най-хубавите неща на земята! Peace

# 7
  • Мнения: 639
Аз съм от Пловдив.Ходихме 2 пъти в Горна Баня,няма да обяснявам защо,че е дълго за обяснение,но не за луксация.Прие ни в една зала ,не кабинет и ни обясни за какво става дума.Сигурно 30 мин. ни говори и съм му безкрайно благодарна,че сложи край на мъките ни.Прегледа тогава 2000г. беше 20лв.
Тези некъдърници в Пловдив искаха да гипсират глезените на дъщеря ми,която беше на 1месец.Не пожелавам на никого да преживее това,което аз преживях.
Сега имам едно прекрасно момиче на 7г с прекрасни крачета и си ходи съвсем нормално,кара ски и въобще ме прави много щастлива.
Чувала съм,че предписва на децата ортопедични гащички и без нужда за да си ги продаде и една сестра там така каза,но колко е вярно не знам.За мен си разбира от работата и учениците му са много добри,но имена вече не си спомням.

# 8
  • Мнения: 71
Лично аз не харесвам ПРОФ. ВЛАДИМИРОВ казвам това от мои лични наблюдения,по време на операциите на моят син.Връзка пациент лекар не съществува и се държи отвратително с майките.Препоръчвам ти д-р Медникаров.Той направи и двете операции на моето дете. Смятам че е изключителен професионалист.

Общи условия

Активация на акаунт