Изберете интериор на годината

  • 8 123
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
Галче, ти пък LaughingДай да видим-ако искаш прати на лични на който иска Hug Имала си възможност направила си го! Аз имах друг постинг като последен но го изтрих  и сложих цветенца защото явно няма да се разберем кой какво иска да каже и просто си гледам сега-аз обичам да гледам всичко-когато реша да критикувам някой ме е настъпил доста затова или просто е очевадно. Слоги ги за 24 часа да ги видим и кой видял видял -после ако искаш ги изтрий

# 106
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.interiordesign.net/id_newproduct/CA6414502.html?category=Flooring

Сайта е Green

# 107
  • Мнения: 1 465
Малко са студени проектите.
Най-ми допаднаха N°6 и N°11, но не изцяло. N°11 има хубава кухня, трапезария и спалня, а N°6 има по-меко излъчване от останалите. Повечето бани не ми харесаха - с тази кръгла мивка/вярно че беше до скоро на мода, но аз не мога да я възприема. Sick

# 108
  • Мнения: 1 403
На мен най ми допада 4 номер  Peace

# 109
  • Мнения: 63
Уф, аз с моите постинги целях друго. Просто исках да обясня, че е възможно съвместяването на удобство и практичност с дизайн. Не ми е било цел да се показвам.

Снимки! Искаме снимки!   Simple Smile

Досега не съм публикувала снимки тук, защото във форума често това не се посреща добре. Все ще се намери някой, който да каже, че се самоизтъкваш и фукаш Sad

Да, а това е твърде вероятно  Confused

# 110
  • Мнения: 4 300

Брей, туй многодетните майки са опасна работа.  Laughing Разкри ме и много се радвам, че ти харесва това което си видяла.  newsm03

 Laughing Ура! Радвам се че познах и че многодетна майка живее в такава красота! smile3503
Много любов, хармония и разбирателство в прекрасния ви дом!
Искаме снимки,така и така си разкрита вече. Grinning

Уф, аз с моите постинги целях друго. Просто исках да обясня, че е възможно съвместяването на удобство и практичност с дизайн. Не ми е било цел да се показвам. Досега не съм публикувала снимки тук, защото във форума често това не се посреща добре. Все ще се намери някой, който да каже, че се самоизтъкваш и фукаш Sad

Какво ти пука? Аз например не го възприемам като фукане, а като гордост и споделяне на постиженията. Също така и като източник на идеи и мнения. Понякога дори от непрофесионалисти могат да се получат ценни идеи.
Като влезеш с някоя приятелка в магазин и я попиташ как ти стои дадена дреха е почти същото:)

Общи условия

Активация на акаунт