как се появи или ще се появи вашето съкровище?

  • 4 363
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 104
При нас беше планувано. Познавахме се отдавна (7 години) и вече живеехме заедно, но брак нямахме.Стана още през първия месец, на което не можех да повярвам.

# 136
  • Мнения: 532
Ние също си го планувахме и бях много разочарована ,че не стана от първия път.Такива бяха очакванията ми.Но на третия месец - хоп и две чертички. Grinning
Много си я обичаме нашата принцеса и сме много щастливи с нея.Като отмине малко време ще си направим още едно такова сладко човече.Да даде Господ! Hug

# 137
  • Варна
  • Мнения: 567
Планувано и много желано бебе. Получи се на втория месец опити.

# 138
  • varna
  • Мнения: 1 012
планувано-стана от раз Simple Smile

# 139
  • София
  • Мнения: 5 079
С татито говорихме за бебче от дълго време, пробвахме се чат - пат, не мого сериозно и то не идваше доста дълго, над година и половина опити. Преди да се замъкнем по лекари, с ясното съзнание, че нещо с татито не ни е наред и в много труден момент от живота ни бебчо се появи. Тази година ще стане 10 години, откакто сме заедно.

# 140
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз съм от изненаданите! Mr. Green

# 141
  • Мнения: 90
Просто решихме да не е пазим и на третия месец.... EFP

# 142
  • Мнения: 576
Нашето бебе беше планирано и много, мнооооого дълго чакано. Отначало, когато се оженихме, не мислехме за бебе, смятахме, че е рано. Аз имам много добре платена работа, съпруга ми си има бизнес и все отлагахме. Когато обаче решихме да имаме бебе, то все не ставаше. Дойде някъде след около 1,5 г. работа!

# 143
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

  Ние не сме женени,но сме заедно от почти 8 години.И двамата искахме бебе,но не сме
  планирали кога точно да се появи.То взе че ни изненада и сега и тримата сме щастливи
  от изненадата.Мисля че планирането е полезно,за да може майката да подготви
  организма си за бебето-да започне да се храни здравословно(ако не го прави),да приема
  фолиева киселина и психически да се настрои за появата на малкото същество.

# 144
  • Мнения: 2 891
Искано бебе беше, но не сме се занимавали с календари и изчисления.

Общи условия

Активация на акаунт