Великден-идеи?

  • 58 186
  • 419
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 608
Ще следя темата с интерес!

# 16
  • Мнения: 531
Malenna,много ти е красиво кътчето,и албумчето на Малена едно шаренко...

# 17
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
За изпразването на яйцата от съдържанието им е много удобно след като се пробият дупките от двете страни белтъка и жълтъка да се изтеглят с голяма спринцовка - заедно с иглата, купена от ветеринарна аптека например. Т.е. с конска инжекция се изтегля яйцето и си правиш кекс с наличните яйца Mr. Green

# 18
  • Мнения: 299
здравейте на вси4ки в този късен 4ас , какви красоти сте показали,браво      bouquet  bouquet  bouquet
а ето и нещо от мен
http://images13.snimka.bg/002253869.jpg
http://images13.snimka.bg/002253870.jpg

# 19
  • Мнения: 2 271
Ей, утре ще снимам колекцията и ще покажа.
Имам много яйца правени по различни техники-с восъчна писалка,с тънкописци,с декупажната техника,с ширити,с темперни бои(любимото от тези ми е икона на Дева Мария и малкия Исус),с рисувани народни шевици,дупчени с машинка за гравиране,с латекс.Ако се сетя още ще кажа и покажа.

# 20
# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 4 392
Малко идеи за украса. Grinning

       

   

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 13:43 от Amarena

# 24
  • Мнения: 3 810
красота!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 374
Ей, утре ще снимам колекцията и ще покажа.
Имам много яйца правени по различни техники-с восъчна писалка,с тънкописци,с декупажната техника,с ширити,с темперни бои(любимото от тези ми е икона на Дева Мария и малкия Исус),с рисувани народни шевици,дупчени с машинка за гравиране,с латекс.Ако се сетя още ще кажа и покажа.
Супер,чакамееее
Malenna, великденското дърво е невероятно,както винаги показваш стил и класа   bouquet

Ето още идеи:

С хартия/картон и ножица:















За следващото се изрязват 3 еднакви елипси (вариантът с цветна хартия е показан на 1 страница):

Слагат се едно върху друго и се прибиват дупки:
Зашиват се

Разделят се:































С мъниста -



























И накрая  Wink  :

















Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 13:23 от Vesika

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3аписвам се да следя темата, че и мен ме чакат украси....
благодаря 3а идейките на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 910
Нагледах се на големи красоти, много съм впечатлена и със сигурност ще черпя идеи от темата Hug
Това са една част от яйцата, които правя с две приятелки за Великденския базар:

http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=103539

паролата е: reniuga
Ще следя темата с голям интерес  Hug

# 28
  • Мнения: 1 698
Много ми харесаха свещите с течен парафин малко по-нагоре. Имате ли представа от къде се купува? Бих искала да си направя в къщи яйчица-свещници. А как се оцветява или се продава в различни цветове?

# 29
  • Мнения: 8 505
Не съм виждала да се продава.Има течен парафин в аптеките,но той не става за целта.Можеш да разтопиш няколко обикновени свещи на водна баня,а за цвят да използваш бои за сладкиши или за яйца.

Общи условия

Активация на акаунт