Какво е форумът за вас?

  • 2 650
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 381
Напоследък се хващам, че като имам проблем го споделям тук, не търся приятелките си.
И аз съм така. Просто има проблеми, с които моите приятелки не са се сблъсквали и не могат, някак си, да ме разберат напълно. Тук наистина намерих приятели, готови да помогнат. Иначе - форумът за мен е място за информация, забавление, съвет, подкрепа и т.н.
И аз, подобно на някои от вас, повече от 1 - 2 дни не мога да издържа и да не вляза.  Laughing

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Запълва ми свободното време, но не ми липсва в дните, в които не влизам тук.

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Първото нещо, което правя като седна пред компютъра е да погледна форума. Влизам в него от година, от толкова съм и регистрирана.
Какво е форумът за мен? -- Място, където мога да намеря много информация по много теми. Повече чета, отколкото пиша. Все още не споделям много лични неща и проблеми, и аз незнам защо. Но форумът определено е място, където прекарвам много време. И се радвам, че го има.   bouquet

# 33
  • Мнения: 397
Регистрирана съм от около 8-9 месеца, в началото бях като че ли по-пристрастена, използвах всяка свободна минута да вляза във форума. Сега обаче тази голяма пристрастеност отмина! Вече влизам, когато нещо ме интересува или пък някой път вечер, когато вкъщи е утихнало - да седна и да прочета нещо любопитно из форума. Напоследък повече чета отколкото да пиша и най-вече се разтоварвам и забавлявам четейки в Клюкарника!

# 34
  • Мнения: 1 065
Аз също постепенно се пристрастих към влизането във форума.Повече чета(от тук научавам много полезни неща)отколкото пиша.Когато нещо ме вълнува го споделям и получавам добронамерени и бързи отговори.През седмицата си пия кафето,когато съм сама в къщи в компанията на БГ-Мамма.Радвам се ,че ме приехте като една от вас.Много ми се иска  да дойда на някоя от срещите и да ви видя на живо,но все още се чувствувам неудобно,защото доста от вас се познавате ,а аз съм никоя.Надявам се да се пресрамя и това все някога да се случи.Макар ,че не ви познавам в действителност ви чувствам близки и от сърце ви желая много щастие.

# 35
  • Мнения: 2 759
Форума за мен е все едно съм седнала на кафе с мнооого приятелки и с всяка една си говорим по различни теми...
             Peace, и ви обичкам, мои приятелки по кафе  Hug.
            

# 36
  • Мнения: 1 470
Неизчерпаем източник на информация почти от всяко естество,отърсване от сивото ежедневие,когато се свежда то до майчински и домакински задължения,емоционялно зареждащо ми действа.
   Нови познонства,хора които искат не искат четат щуротиите ми Laughing,пристрастяване #Crazy

# 37
  • Мнения: 263
На тази, която ме регистрира преди повече от година  Hug Hug Hug, същата която е пуснала темата "Какво е форумът за вас?", на която искам най-сърдечно да БЛАГОДАРЯ, че ми представи този чуден "свят".

# 38
  • Мнения: 2 723
На тази, която ме регистрира преди повече от година  Hug Hug Hug, същата която е пуснала темата "Какво е форумът за вас?", на която искам най-сърдечно да БЛАГОДАРЯ, че ми представи този чуден "свят".


Моля, моля... за мен беше истинско удоволствие... Ще ти звънна да ми благодариш лично Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 829
нещо без което не мога---- Wink

# 40
  • Мнения: 1 101
Преди всичко източник на информация.

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 511
краста

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 955
понякога втори дом, понякога краста, друг път нищо Rolling Eyes
напоследък се ровя безцелно из форума, не търся информация, просто си губя времето, вместо да спя седя по нощите и аз не знам за какво ooooh!

# 43
  • Мнения: 5 317
развлечение.

# 44
  • Мнения: 2 673
Ох, без него съм на никъде, честно!  И имам страшни дружки вече!

Общи условия

Активация на акаунт