дали съм бременна???

  • 5 730
  • 78
  •   1
Отговори
момичета полудявам вече. не знам какво да мисля, та реших да ви питам. цикълът ми приключи някъде към 3-4 февруари. веднага започнахме с опитите, но често казано не сме следвали някаква система-когато и по колкото си искаме. няколко дни след това започнаха да ме болят гърдите, основно около зърната- бяха доста чувствителни. усещам и едно леко придърпване или тъпа болка ниско долу в корема. не съм кой знае колко активен пушач, но съвсем спрях да пуша, просто ми призлява само от мисълта. и от вчера ужасно ми се повръща, не ми се хапва нищо и ми се вие свят. това, което ме учудва обаче е, че и ме наболява стомаха. та въпросът ми е, дали мога да се надявам или по- скоро съм настинала ( чудя се, защото не съм чела някъде за болки в корема и къркорене на червата). прочетох всичко в "Ранни признаци" , но ми се ще да ми кажете какво смятате. 

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
много е рано още, минали са само 18 дни от цикъла.

Глупости съм писала те не се броят така дните, както и да е изчакай поне до датата, когато трябва да ти дойде и си направи тест, нищо не може да се каже толкова рано.

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ами, Роня, какво да ти кажа. Не се разбира кога ти е била датата на последната лелка, освен това не е ясно колко ти е продължителността на цикъла обикновено. Ако си с нормален, 28 дневен цикъл ми се струва, че НЕчакаш тези дни. Ако е така може да поизчакаш още малко и да направиш тестче. Стискам ти палци признаците ти да не са плод на въображението ти и скоро да ни се похвалиш с две много плътни чертички! EFP fingerscrossed

# 3
съжалявам за неточността.последният ми цикъл започна на 30.01. обикновено ми идва на 24,5,6 дни, зависи, но много рядко е на 28. даже май не ми се е случвало. благодаря иначе за бързите отговори.

# 4
  • Мнения: 7 716
Изчакай предполагаемата дата и направи тест.

# 5
  • Мнения: 179
Ако не ти дойде до 1-2 март си за тест - останалото са излишни тревоги.
Успех и дано скоро четем хубави новини!

# 6
  • Мнения: 547
Роня,щом цикъла ти е 24-26 дни,значи си с ранна овулация и ако направиш утре тест /на 24 ден от цикъла/ може и да покаже ако има бременност.Но може теста да е отрицателен и пак да има бременност.Зависи от теб дали ще имаш търпение да чакаш известно закъснение и тогава да направиш тест.Каквото и да решиш ти желая тези дни да изживееш най-голямото щастие-да узнаеш,че си бременна.Успех!

# 7
момичета, благодаря за подкрепата. реших, че ще изчакам до началото на другата седмица и тогава ще си направя тест. засега установих само, че явно се вманиачавам и искам да стане от първия път. направо съм за шамари  Embarassed все пак стискайте ми палци Praynig

# 8
  • Мнения: 2 270
Ако не ти дойде до 1-2 март си за тест - останалото са излишни тревоги.
Успех и дано скоро четем хубави новини!
smile3521 smile3521 smile3521

# 9
  • Мнения: 26
РОНЯ Миличка и аз съм в същото положение като теб Вече съм се изприщила от нерви - ще мидойде ли или няма  От август всеки месец се надявам да е станало и нищо  Аминалия месец се подлъгах от изпарителните чертички и разочарованието ми после беше огромно От сърце се надявам този път да е станало но няма как да разбера преди 1ви и това чакане ме убива Напълно ти влизам в положението и ако това ще те успокои ще ти кажа че не си сама Освен да се подкрепяме взаимно друго не ни остава Ще се моля и за теб да видиш мечтаните  EFP а после и   ylinfant   УСПЕХ

# 10
  • Мнения: 1 209
Много е трудно чакането!!! Всички тук бихме гласували с двете ръце, но с форума дано успееш да се поразнообразиш и много бързо да дойде другата седмица с положителния тест...

Успех...

# 11
Роня, като че ли описваш моето състояние... Моя цикъл започна на 31 януари, ние действахме редовно за бебче и от този понеделник (19.02) се чувствам доста странно... Тези няколко сутрини се събуждам с виене на свят - къде по-силно и за часове, къде само за половин час след ставането. Имам и някакви леки... нека кажа придърпвания... в корема, но и аз се чудя дали може да е това, за което се надявам  Blush или се вманиачавам вече... Rolling Eyes Embarassed А иначе и аз съм леко настинала, което допълнително ми опъва нервите. Но пък, обикновено като ме боли гърло и имам хрема стомахът ми си е ок... Яд ме е на себе си, че така се впрягам, но не мога да спра да се надявам. Няма да бързам с тест, така че ми остава само да чакам. Предлагам да чакаме заедно Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 1 635
Определено бях, като болна от настинка, но
мисля, че преди това повече си внушавах, че съм а не бях.
Стискам палци, момичета и спокойно очакване.

# 13
  • Мнения: 11 607
Дали съм бременна??? - питаш ти.

Дано си бременна!!!! - отговарям аз!

# 14
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ами, Роня, аз мисля, че е напълно възможно. При мен промените започнаха от момента на забременяването. Бях се побъркала от нетърпение и 4 дни преди М теста беше положителен.
Стискам палци!!!

# 15
  • Мнения: 2 005
Моят съвет е да се успокоиш и да изчакаш още няколко дни и да си направиш тест newsm78Ще стискам палци всичко да е О`КЕЙ  bouquet

# 16
Здравейте,момичета!честита марта на всички вас, с пожелание щъркелът да ви донесе тъй жадуването бебе.Вашият сайт е страхотен!Имам въпросче към вас.Тестът за бременност може ли да засече наличие на такава в деня на очакваната менструция?При колко дни закъснение трябва да се направи тест,кажете коя е най-надеждната марка тестове?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да,тестът може да покаже бременост в деня на очакваната менструация.Даже може и по-рано от този ден да покаже или да не покаже,а да има бременост.Сигурни тестове за домашна употреба няма.Направи си кръвен тест в някоя лаборатория-10-15 лв струва,но ще разбереш бързо новината.Пожелавам успех   bouquet
Иначе в домашни условия аз ползвам Sure Check.

# 18
Тестът обикновено се прави след поне 1 ден закъснение. В някои книги пише че може да се направи и да отчете бременност  и 3 дена преди очакваната менструация. Обаче моят съвет към теб е да не си правиш предварително тест, а да изчакаш поне 2 дни (може поради някаква причина менструацията ти да закъснее с ден, два). Казвам го от опит, понеже миналия месец имах много симптоми на ранна бременност - виене на свят, сутрешен глад, непоносимост към миризми, доста подут корем, температура над 37 градуса (дори и през целия ден!), но тест не направих докато не дойде датата на мензиса. И наистина ми дойде, а почти бях сигурна, че е станало, понеже и правихме бебе точно на овулацията и преди нея. Но явно нещо е станало - какво точно е божия работа, важното е че аз не съм изпаднала в депресия от това да видя двете чертички, да се настроя, да се радваме с мъжа ми, а след това да ми дойде! Това съветвам и теб, мила. А иначе ти желая от все сърце да  си бременна!!!  Grinning

# 19
  • Мнения: 712
Момичета, помагайте, защото почти съм изпадналала в паника!!!
 Аз естествено не дочаках датата на цикъла и започнах с тестовете от 25-тия ден. Отрицателни - общо 3 броя, на 25, 28 ден и в деня, в който трябваше да ми дойде (т.е вчера). Нямаше да е такава драма, ако не ми се гадеше постоянно от няколко дни насам, имам чувството, че и коремът ми е подут, но пък гърдите си не ги усещам променени... Дори и това щях да реша че си внушавам. Проблемът е, че имам странно течение - снощи се появи нещо, което с много въображение може да се нарече леко розово, а днес до сега има нещо като петънца - кафеникави - по превръзката и по тоалетната хартия. Не знам какво да мисля. Обикновено не ми идва така и ми тръгва доста силно в рамките на няколко часа... До вчера няколко дни много ме болеше кръста и корема, днес кръста не ме боли, но ме  понаболява корема ниско долу... Не знам... като че ли не е точно като при цикъл...  Много съм притеснена... #Crazy Не знам какво да правя, колко да изчакам, какво се случва с мен?! Моля ви, ако някой има опит с нещо подобно да сподели...

# 20
  • Мнения: 205
Аз съм с цикъл на 24 дена и на 23 ден ми показа с тест 4е съм бременна. Мисля ти да отидещ на лекар ако до утре не ти доиде. Мисля, 4е си бременна. Даноооооооооооо.  Hug

# 21
  • Мнения: 179
Според мен е рано за лекар.  Що не си направиш бета ЧХГ - резултатът в някои лаборатории излиза след три часа. Може да го провериш и он-лайн.
Ако не си бременна, поне ще знаеш че ти идва ...
Ако е над 3 - честито!

# 22
  • Мнения: 712
само да ви информирам, че за мое съжаление процапването се усили - вече си е цикъл, с доста силни болки при това...  Cry Ние оставаме за следващия месец  Praynig
Вече оприличавам правенето на бебе на возене на скоростно влакче - нагоре-надолу между надеждата и отчаянието.  Sick Надявам се скоро да стигна - всички да стигнем - края на мъчителното пътешествие Praynig

# 23
  • Мнения: 219
Здравейте!На 04.01 ме оперираха и ми остраниха левия яйчник с кистата дойде ми на 08.01 Последно цикала ми беше на 31.01 до кьм 04.01  Отидох на гениколог на 09.01 и доктора ми каза че всеки момет яйциклетката ми ще се отдели и трябва да почваме веднага ако изкаме бебе.И ние започнахме естествено 2 дете понеже годинките ми са доста 35  сьс син почти на15 .Вчера си направих тест и втората черта беше по-бледа В самия тест пише при бледа черта да се повтори след 48 часа Сьн не ме хваща след няколко часа ще си правя 2 тест Има ли вероятност да не сьм бременна? Моя позната в 5 месец каза че до 3 месец втората и била бледа

# 24
  • Мнения: 295
Здравей, е36  Hug Мисля, че има голяма вероятност да си бременна. В интерес на истината моята любима реплика до сега беше 'щом има втора черта, независимо колко бледа, значи има бременност'. До сега този мой девиз не беше опроверган (всички, които са имали бледа черта, после са се оказвали бременни). В момента и на мен ми се появяват бледи втори черти и силно се надявам и нашите случаи да не бъдат изключение от правилото  Peace
Моля се силно и за двете  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Честит празник на всички!

# 25
  • Мнения: 219
Благодаря ти много за отговора . Сьн не ме хвана цяла вечер дали сьм спала поне 2 часа незнам.Тазе сутрин си направих нов тест но с лентичка  не в пласмасова опаковка .Втората Беше още по-бледа от предния тест! Взех  да се сьмнявам !

# 26
  • Мнения: 421
И аз съм с втора бледа черта тая сутрин ... Simple Smile така,че стискайте палци за 3-ма

# 27
  • Мнения: 1 919
ей я не се отчаиваите..   при мен и 2 та пъти все бледи черти...така ...че както и 1 я път на един тест я има на друг я няма и така до 2 я месец хахаха СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ!

# 28
  • Мнения: 32
Искам да задам един можеби малко тъпичък въпрос,но ми трябва съвет.Овуто ми беше на 02.03 и тогава правехме кекс ,а днес на 06.03 имам някакво странно придърпване в яйчниците и иска да ме обръща на разтройство,също ми се похапва през 2-3 часа,а през 30мин. до 1 час съм в тоалета.Може ли да съм бременна?

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 14:31 от teodorina

# 29
  • Мнения: 2 270
Искам да задам един можеби малко тъпичък въпрос,но ми трябва съвет.Овуто ми беше на 02.03 и тогава правехме кекс ,а днес на 06.03 имам някакво странно придърпване в яйчниците и иска да ме обръща на разтройство,също ми се похапва през 2-3 часа,а през 30мин. до 1 час съм в тоалета.Може ли да съм бременна?

Възможно е, но е много рано за установяване!!!

# 30
  • Мнения: 4 555
Искам да задам един можеби малко тъпичък въпрос,но ми трябва съвет.Овуто ми беше на 02.03 и тогава правехме кекс ,а днес на 06.03 имам някакво странно придърпване в яйчниците и иска да ме обръща на разтройство,също ми се похапва през 2-3 часа,а през 30мин. до 1 час съм в тоалета.Може ли да съм бременна?
На мен първият ми признак за бременност беше горе-долу 4 дни след овулация, но не беше нито апетит, нито болки или придърпвания. Спеше ми се по един особен начин, какъвто не ми се беше случвало до тогава.
Все едно не мога да си контролирам крайниците. Знам, че трябва да стана, но не мога да се помръдна, най-много да се обърна на другата страна и пак да заспя сълбоко. И това посред бял ден. Една събота и неделя спях по цял ден, без това да ми наруши съня през нощта.
И до сега ми е такова.

teodorina, най-важното е да не се настройваш предварително. Знам, че тези 10 дни чудене, които ти остават, преди да си направиш тест, ще ти се видят като 10 години, но търпение му е майката Simple Smile
Стискам палци за бебе Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 626
Дано! Hug

# 32
  • Мнения: 32
Благодаря ви момичета и аз на това се надявам,но също наистина гледам да не се самонавивам предварително.Че ако дойде лелката идва голямото разочарование.Незнам чувствам се наистина много странно и тово придърпване продължава ,а за глада нямам думи.Надявам се всички този месец да видим EFP

# 33
  • Мнения: 32
Момичета здравейте отново съм аз   love001 .Все още не съм направила тест защото се притеснявам,но от два дни имам някакво странно леко сърцебиене и корема ми е свит ,като когато предчувстваш ,че нещо ще стане. някой знае ли дали може да е признак на бременност.А как само ми се похапва всичко нямам думи Embarassed Някак си вътрешно усещам,че има нещо,но ме е и страх да не се заблуждавам.Благодаря ви че ви има.

# 34
  • Мнения: 421
Кога трябва да ти дойде?
И аз си усещах стомаха свит...и все още го усещам от време на време,сякаш го стягам неусетно

# 35
  • Мнения: 32
трябва да ми дойде на 19.03

# 36
Здравейте и от мен. За пръв път се включвам  във този форум, но от няколко дни тази тема ме измъчва и мен.
От толкова време се надявам да забременея / вече само бебета са ми в главата и денем и нощем / , че сега когато в мен се надига плаха надежда , че евентуално нещо е станало, просто не смея да и дам шанс.Четох за ранните признаци на бременност, а ето и аз какво чувствам в момента:гърдите ми страшно бързо наедряха имам болки в корема и постоянно съм на тръни кога ще ми дойде. Трябваше да е на 13.03 и по принцип съм точна, та затова в мен се появи тази надежда. Освен това коремът ми е страшно подут и вече всички дънки отгоре ми стягат, но до скоро го отдавах на липсата на всякакво движение / работата ми е такава / и по- стабилното похапване, особено вечер. Да не говорим , че постоянно ми се спи и денем дори задремвам върху бюрото си на работа. От друга страна пък засега нито ми се гади, нито изпитвам някаква непоносимост към миризми или храни.
Знам, че тестът е сигурният вариант да разбера дали -или, но мисля да изчакам почивните дни и ако не ми дойде през това време / надявам се силно / в понеделник ще си направя.
Ще се радвам на мненията ви по въпроса. Засега не искам с никой да споделям подозренията си, но пък това очакване ме побърква, така,че вие сте единствените с които мога да разговарям за това , благодаря ви, че ви има.

# 37
  • Мнения: 806
Мunka, миличка, пожелавам ти найстина да си бременна Hug
Според мен 3 дни закъснение биха могли да са достатъчни и ако имаш желание си направи тестче и аконе ти дойде/което ти желая от сърце/ и през почивните дни в понеделник още едно.Просто ще ти е по леко, така мисля.
Но ако смяташ,че би могла да издържиш и тези два дни,направи го така ще имаш и по голям бр.дни закъснение при следващото тестче.
Късмет и дано тези симтоми са на бебче а не на "лелка"  bouquet Peace Hug

# 38
Dime, много ти благодаря за бързото включване по темата Simple Smile Наистина нищо не пречи да си направя теста и днес и евентуално в понеделник пак.Ще видя какво ще ми дойде на ум до края на работния ден newsm78. Успешен ден на всички от мен  bouquet и до скоро Peace

# 39
  • Мнения: 712
Дано, Munka! Така, както описваш нещата, много бебешки изглеждат  Wink
Хайде,направи си тест, зарадвай ни! Всички тук ще стискаме палци! Praynig

# 40
  • Мнения: 1 209
Munka, стискам палци мила, дано, дано, дано резултата е две чертиииии...

# 41
Благодаря ви за подкрепата , момичета. Вече добивам по- голяма увереност и обещавам да споделя с вас резултата от теста. Simple Smile
Защо изпитвам такъв страх обаче , не мога да си обясня newsm78 При вас как е ?

# 42
  • Мнения: 32
Честно да ти кажа и мен много ме е страх и отлагам теста.Все още се надявам да е положителен.То докато не дойде лелката има надежда  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 421
Munka аз си направих тест след 3-дни закуснение и беше отрицателен...на следващия ден беше с две черти,които ставаха все по-ярки до десетия ден закъснение (всеки ден си правих) .Не знам как издържаш да не си направиш теста,но с това закуснение и тия симптоми смятам,че...(ще замълча и само ще ти стискам палци)


Теодорина...ти изчакай първо закъснението според мен.

Успех и на двете и чакаме резултати!!! 

# 44
  • Мнения: 1 919
Munka   стискам палци!!!

# 45
Здравейте момичета!
За съжаление и огромно мое разочарование ние оставаме с опитите за следващия месец Cry
На всички ви желая лека и много ползотворна седмица Peace и дано през нея научим за появата на мнооого  EFP

# 46
  • Мнения: 252
Здравейте, момичета! Включвам се към темата, защото също съм на етапа чудене... И понеже съм от нетърпеливите, до момента съм си направила вече 4 теста (продават едни такива двойни  baby_neutral ) Но всичките са отрицателни (е, аз започнах далеч преди закъснението да ги правя). Цикълът ми е доста нередовен - от 28 до 30-31 дни, като последно ми беше на 16.02... Ще изчакам и ако не ми дойде до 2-3 дни мисля да навестя някой доктор. Искам да благодаря на ProstoAz за това, че ми дава надежда, защото и нейния тест на датата на закъснението е бил отрицателен, а след това вече всички положителни Simple Smile
Пожелавам успех на всички!!!

# 47
  • Мнения: 421
Муцка...тй беше отрицателен цели 3 дни след закъснението Simple Smile Така,че ти стискам много палци!!!
Някакви симптоми имаш ли,освен предполагаемото закъснение?

# 48
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
е нека и аз да споделя.ППри мен нещата се развиха така: Преди 1 година на 31.01 ми бе6е последният цикъл и на 02 март 2006 вече направих тест,които се оказа положителен.На 08.03 вече започна да ми прилошава-така че е нормално и не е никак рано.2 седмици след настъпване на бременността може да се усетиш неразположена.Желая ти успех!

# 49
  • Мнения: 252
Проблемът е, че не знам точно кога ми е закъснението  Grinning А симптомите ми са толкова лекички, че се чудя дали не си въобразявам - от сорта на леки болки в кръста, ужасен апетит и здрава нервност (но те са включени в ПМС-то ми по принцип). Надявам се утре сутринта да имам резултат на теста  EFP  Благодаря ви, момичета, действате ми обнадеждаващо!   bouquet

# 50
  • Мнения: 32
Момичета обърбала съм се трябваше да ми дойде на 18.03 , а днес вече сме 20.03 и все още нямам лелка.Гърдите ме боляха около 18-ти ,но сега само ако ги натисна,на са и наедряли.Дали да правя теста или да изчакам още  newsm12 ?Днес забелязах,че нюхът ми е по-обострен от всякога.снощи също имах някаква странно силна болка в кръста,но само от дясно.какво ще ме посъветвате?

# 51
Здравей мила. Не искам да те обезкуражавам, но при мен симптомите бяха същите, дори това с изостреното обоняние ми направи силно впечатление, но уви...Тъпата лелка се появи след 4 дневно закъснение. Дано при теб обаче да е точно обратното, стискам ти палци baby_neutral

# 52
  • Мнения: 421
По принцип би било добре да изчакаш още няколко дни.Но ако нямаш търпение и не те бъркат парите...можеш да си направиш.Нали четеш - аз си правих тестове всеки ден докато отидох на лекар Simple Smile

# 53
  • Мнения: 32
Благодаря ти много  ProstoAz .Поначало не ме бъркат парите,но и аз незнам може би и да изчакам още ден,два а и може още днес да си направя един.пак ще пиша.

# 54
  • Мнения: 32
Направих го  Cry и е отрицателен.Незнам направо полудявам дано да е още рано и след няколко дни пак ще направя ако не ме посети лелката

# 55
  • Мнения: 421
Спокойно,щом лелка няма има шанс.Ако не ти дойде след 2 дни си направи пак Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 626
Стискам ти палци следващия да е положителен! Praynig

# 57
  • Мнения: 712
Teodorina, Marabababy, стискаме ви палци.   bouquet
Чакаме да се похвалите с добри новини тия дни  Wink

# 58
  • Мнения: 1 167
Здравейте и от мен, като гледам не съм сама Simple Smile и аз тая надежди от 5 дни-толкова ми е закъснението. В събота си правих тест и беше "-"  Cry, ама минаха още 3 дни и не ми е дошло. Вчера целия ден щях да се пръсна-болеше ме глава, надута съм, все съм "уж" гладна-в смисъл корема ми е пълен а ми се яде нещо просто ей тъка. Много често пишкам, и от 1 седмица ми се пият много сокове и ми се ядат плодове-нещо неприсъщо за мене. По п-п обичам само вода да пия от те4ностите. Снощи ве4е и корема ме сви-ама не ме боли ами ми тежи както преди да ми дойде, а за гърдите-мале не мога да си пипна зърната ужас. Днес ставам няма ми нищо... Направо не знам какво става дали съм бременна или не? newsm78 ShockedПритеснявам се да правя още 1 тест да не се разочаровам пак. Какво да правя?Sad Стискайте палци и аз стискам на ВАС  Laughing

# 59
  • Мнения: 2 270
направи кръвен тест, след такова закъснение ще отчете
Стискам палци Praynig

# 60
  • Мнения: 32
Чудя се дали де не изчакам до петък и ако не ми е дошло да отида направо на ехограв там няма май как да не покаже  Thinking.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ.А на Marabababy и на desiniko стискам палци дано скоро всички да се похвалим с  EFP.А това чакане направооо....дано след него да има много  Grinning и  newsm30

# 61
  • София
  • Мнения: 626
Стискам ти палци и ще чакаме да се похвалиш! Hug

# 62
  • Мнения: 252
Благодаря ви, момичета, много сте мили! Днешния ми беше също отрицателен, но закъснението е малко още - между 3 и 5 дни е ... Чудя се за кръвен ли съм ...
Хубав ден на всички!!!  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 35 941
Благодаря ви, момичета, много сте мили! Днешния ми беше също отрицателен, но закъснението е малко още - между 3 и 5 дни е ... Чудя се за кръвен ли съм ...
Хубав ден на всички!!!  Hug
Най-рано 11 дена след О. - може да покаже кръвният дали има бременност
Стискам палци  Grinning

# 64
  • Мнения: 884
Чета, чета, и вече много се обърквам. Я кажете момичета, има ли някаква вероятност при появата на втора чертичка на теста бременност да няма, дори и след двудневно закъснение? Защото моя случай е такъв, и аз вече пазя малката си тайна. Нямам симптоми , но нямах и преди 10 години, освен напрежение в гърдите? За себе си аз бях напълно сигурна, но като ви изчетох, нещо взех да се триумя какво точно става?

# 65
  • Мнения: 62
Здравейте, аз съм в известен смисъл нова в този форум. Първи пост  Embarassed Всъщност се зачетох тук, защото моя календар от 2 години е точен като (не се сещам за нищо точно в момента  Laughing) ... абе точен е! Имам закъснение от 5 дни, вчера и онзи ден си правих тестове. Отрицателни са, но въпреки това за мен подобно закъснение е много необичайно. След като не съм бременна, имате ли идея каква може да е причината освен стрес? Чувала съм че когато една жена много иска да забремене е възможно на психическа основа да се получават такива лъжливи симптоми? Някой с опит?

# 66
  • София
  • Мнения: 1 248
Ами да ти кажа и моя беше точен като часовник, ама откакто взех да следя графики и  да меря температури нещо се пообърка. Преди 2 месеца даже ми закъсня с 5 дни и момичетата тук казаха, че понякога се случва, стига да не е редовно. Напълно е вероятно да се дължи на емоционален стрес. Все пак дано е това което искаш. Успех!!!

# 67
  • Мнения: 1 167
Момичета сега се прибрах и си направих още един тест и пак беше "-" , и най после ме осени гениалната мисъл , че съм много ТЪПА newsm78!-ами да закаснявами ама мес. февруари имаше 28 дни
Така че ако трябва да броя закъснението то е 1 ден.
Нека всички които са като мене да се замислят да не се разочароват като мен. Още не и е дошло де ама ми се струва че и това ще стане утре. Sad
Пожелавам на всички успех   bouquet

# 68
  • Мнения: 62
Мен точно това ме притеснява. Миналия месец ми дойде на 17 и днеска пак си направих тест и пак нищо. И се чудя какво става, в крайна сметка то ще се разбере или съм бременна или не.

# 69
  • София
  • Мнения: 626
Дано да се похвалиш с preggo
Стискам ти палци!

# 70
Здравейте аз съм поредния новак, както за форума, така и в живота относно бебетата!Иска ми се и аз да споделя моите мисли и преживявания, защото май и аз като вас ще се побъркам! Първо искам да споделя, моите емоции през изминалата седмица, за съжаление си мисля, че не завършиха положително! Най странното при мен беше, че като никога ми се ядеше пресен лук, нещо което аз по принцип не обичам, но като казвам не обичам, имам предвид че го ям, но но го харесвам особено!Та може би това беше най фрапиращото, защото като отидех на магазина, ми миришеше на пресен лук, но толкова апетитно, че все едно е шоколад например! Представях си постоянно пресни салатки с пресен лук, и нямах търпение да се прибера, за да си хапна!И така поне два три дена, даже единия път влизам в магазини и ми мирише, най странното, е че изобщо не го открих лука, имах чуството че се побърквам!При мен имаше същото това придърпване в долната част на корема, и искрено се надявах да се е случило чудото!За мое голяма съжаление, в деня когато трябваше да дойде, като се има предвид че почти никога не ми едивало на 28 ден, този път стана така! При това вечерта, тъкмо докато си мислех до послдено че топи път е станало нещо!Чудя се само възможна ли е цветна, щото два дена след това ми се виеше сутринта , напаво не можех да се надигна от леглото и най странното последно време е че, когато влезна в закусвалня за закусни, направо ми става лошо, гладна съм, а не мога да си взема нищо, щото в момента в който ги погледна и ми става тежко на стомаха!Ами мили момичета, надявам се че ще приемете при себе си още едно объркано и побъркващо се момиче Laughing Желая на всички успех в начинанието

# 71
  • София
  • Мнения: 626
Недей да се паникьосваш!Много често,при предстоящ цикъл,симптомите са като при бременност.
Но това не означава,че винаги е така.Просто при всеки е различно.Продължавай с опитите за бебче,без да се вманиачаваш в миризми,болки и др.То когато стане ти ще разбереш.
Стискам ти палци да е скоро! Hug

# 72
  • Мнения: 32
Момичета ние си  оставаме с правенето и следващия месец.Сутринта като се събудих  Shocked и лелката дошла на гости.Дано следващия месец при повечето  от нас да има само хубави новини.Пожелавам ви приятен ден

# 73
  • Мнения: 252
И аз се присъединявам към Теодорина с правенето за следващия месец Simple Smile Такова закъснение не бях имала от години и беше много възможно да е бременност, но не съм напълно разочарована - поне изтренирах на сухо емоцията Simple Smile Пожелавам късмет и успех на всички ви!!!  Hug

# 74
  • Мнения: 32
аз бях почти на 100% че съм бременна и толкова взех да се пазя,а усещането просто няма равно.Но ....до следващия месец,тогава ще тръпнем пак  Wink

# 75
  • Мнения: 13
Привет,аз също отдавна чета форума,помага ми да се разсейвам Simple Smile.Аз също съм от нетърпеливите и днес(4 дни преди датата на М)си направих тест.Естествено "-"В теста обаче пише,че има 49% вероятносат все пак да има бременност.Този път ще изчакам закъснение на М ,за да не се разочаровам.Иначе си имам всички симптоми на бременност,но не смея да се надявам.Просто ще си чакам(ама как само аз си знам) ooooh!

# 76
  • София
  • Мнения: 626
Момичета,и аз днес си направих тест и......отрицателен! Cry

# 77
Здравейте, бих искала да попитам, на какво може да се дължи и възможно ли да е фалшива тревога, повята на втора лека чертичка!Много ще съм благодарна на всяко мнение!лека седмица момичета!

# 78
  • София
  • Мнения: 626
По принцип може де е изпарителната,но най-добре да си направиш след 2 дни още един тест.
Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт