Миялна машина-има ли смисъл?

  • 29 667
  • 157
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 014
Аз съм с малка. Трима сме и ми е напълно достатъчна. Понякога я пускам през вечер. В къщи се готви само събота или неделя, обикновено се храним навън през седмицата.

# 46
  • Мнения: 1 640
Аз никога не съм ползвала съдомиялна,затова моля да ми препоръчате марки/фирми/.Вече изчетох трите страници на темата и разбрах,че сте доволни от АЕГ,ГОРЕНИЕ,ЕЛЕКТРОЛУКС.Има ли други,които препоръчвате?За 6 комплекта съдове/каквато е показала The Sun,мaй ще е добре за моето сем.Трима сме, готвя през ден.Тави-рядко,чинии-десетина най-много  за 1 ден.
  Дайте съвет за големина и марка.Мерси. /color]

# 47
  • Мнения: 8 917
Ако можеш да направиш място, по-добре се вслушай в съвета на Шани за по-голяма. На всичко отгоре е или на същата цена, или дори по-евтина. Ние как ли не го мислихме и просто не ставаше с мястото 33uu
Аз лично гледах да е клас А, да има отложен старт, индикатори за програма, соли и т.н., сушилня и хората да са доволни от марката. 

# 48
  • Мнения: 3 091
Аз също смятам, че има смисъл но от голяма. При мен идват много гости и независимо, че сме трима - малка миялна няма да ми свърши работа.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да попитам под малка миялна машина тези които са 45 см. широки ли се разбира? При нас по предварителните разчети също няма да има място за такава която е широка 60 см. Следя темата с интерес.

# 50
  • Мнения: 1 640
   У нас място има-кухнята е дълга, геобразна.
  Слънцето,благодаря за отговора,ще ми е от полза.
  Машина за 6 съда/ като твоята/ за голяма ли се счита?А кои са най-големи-с каква вместимост?

# 51
  • Мнения: 8 917
Искам да попитам под малка миялна машина тези които са 45 см. широки ли се разбира? При нас по предварителните разчети също няма да има място за такава която е широка 60 см. Следя темата с интерес.

Ами аз смятам моята за малка - тя е 60 см, но за мен и 45, и 60 см са малки.  Peace

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да попитам под малка миялна машина тези които са 45 см. широки ли се разбира? При нас по предварителните разчети също няма да има място за такава която е широка 60 см. Следя темата с интерес.

Ами аз смятам моята за малка - тя е 60 см, но за мен и 45, и 60 см са малки.  Peace
Колко см. са широки големите?  Shocked

# 53
  • Мнения: 8 917
Искам да попитам под малка миялна машина тези които са 45 см. широки ли се разбира? При нас по предварителните разчети също няма да има място за такава която е широка 60 см. Следя темата с интерес.

Ами аз смятам моята за малка - тя е 60 см, но за мен и 45, и 60 см са малки.  Peace
Колко см. са широки големите?  Shocked

80 см ако не се лъжа.

# 54
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Вижте сега- големите са 60 см, но са високи 85, колкото пералня са. Средните са 45 см, високи също 85. А малките са малко по-големи от микровълнова. Някъде 50 / 50 см долу-горе.

Ето това ми е старата- малката



А това сегашната, голямата

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Благодаря на The Sun и на Джемма за информатцията Hug
Значи ще се класираме за средно голяма  Wink

# 56
  • Мнения: 3 360
The Sun -леко си с грешка.60 см  е широка голямата миялна,45см  средната  и са с еднаква височина Stop

# 57
  • Мнения: 1 640
аз пак да питам-колко комплекта съдове мие средната и колко голямата?Мерси предварително.

# 58
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Малката 4-6 ,средната 8-9, голямата 12-15 ( 15 пише на някои модели Канди, но къде гипобира, не знам  newsm78)

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 19:19 от Джемма

# 59
  • Мнения: 8 917
Ами не знам каква се води - за мен си е малка. Съжалявам ако съм объркала някой  Rolling Eyes Висока е към 45 см, а по дължина е широчина е 60/60. Явно объркването ми идва от сравнение с един Елетролукс , който гледахне newsm78 Още веднъж се извинявам Peace

Общи условия

Активация на акаунт