Миялна машина-има ли смисъл?

  • 29 700
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 765
Гел има Галгонит, в Метро, в Кауфланд съм виждала също. Гел има и Медикс, но не мие добре.
Благодаря!  bouquet

Феята, честита ти придобивка! Hug
Както я описваш май е като моята. Търсих снимка в нета но не открих. То и аз още бъркам понякога програмите и се налага отново да слагам някой съдове, но ако мога ще помагам.

# 106
  • Мнения: 11 607
Благодарение на Феята открих тази тема. Прочетох я, не пропуснах ни едно мнение...... Благодаря Феята   bouquet
Съгласна съм с вас за всичко. Наясно съм с предимствата на голямата миялна, но каквото и да си говорим - мястото в нашата стая по всичкология е супер ограничено.  Няма какво да разместя, няма какво да махна! Имам едно-единствено място, незаето за сега, голямо 46 см. Та искам или не - ако ще си купувам миялна, то тя ще е от средните, 45см. Освен,че мястото е проблем, то и парите са проблем  Mr. Green - просто са ограничени, а и сега навих мъж за тази придобивка, защото нали знаете - пари все трябват за нещо,а и като ми е писнало да мия чинии и да мърморя - мъж ми мие чиниите. Та човека ми каза 350лв. И за тези пари намерих това:
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009283

Знам,че  е Мидеа, знам,че е не е кой знае какво, но човека от магазина каза - Ако се случи сполучлива - грешка няма! Така е и междудругото и с всички електроуреди! 

Та все пак - ако може - да си дадете мнението. И ако може по-бързо,че искам да хвана мъж тези дни да купим миялна, докато все още е топъл! И въпреки всичко изчетено да ми обясните какви са тези таблетки - то в миялната само таблетки ли се слагат? Простете смешните въпроси  Embarassed , но това е положението - нищо не ми е ясно относно миялните машини!

# 107
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз имам същия проблем с мястото и затова ще купувам среден размер съдомиялна. Искам да попитам, дали някой знае добри ли са съдомиялните на Crown, защото съм се спряла на една такава. Цената й е към 440лв, за 9 комплекта, има ги в Технополис.

# 108
  • Мнения: 1 640
Мама Цоцоланке,пак съм аз!
 Да ти кажа ,че има/ на 2 стр.в момента!!!/ тема"Кой какви препарати ползва  за миялна машина?"
 Има прахообразни препарати, има и таблетки 3в1,4в1,5в1.Аз още не съм монтирала машината,но тази вечер ходихме в "Кауфланд"и оттам взех чехски таблетки 3в1.Значително по-евтини са от Калгонит и Сомат.
  На вратата на миялната от вътр.страна има кутийка с 2 отделения.В едното се поставя таблетката.Само това зная засега.Ще се научим и ние,с тебе!
  Хайде,още утре хващай "топлия"още мъж и го води на покупки! Аз оглеждах цените в "Зора",Метро" и "Техномаркета"-по-евтина от "Мидеа" няма.Успех! Hug

# 109
  • Мнения: 11 607
  Хайде,още утре хващай "топлия"още мъж и го води на покупки! Аз оглеждах цените в "Зора",Метро" и "Техномаркета"-по-евтина от "Мидеа" няма.Успех! Hug[/color]

То май утре ще е хващането, най-вече,че е първа смяна на работа и после е чак в сряда втора смяна - така че ще има цял ден да я купи, да я монтира и да измие чиниите поне един път с нея!

Ще се научим, Феята, ще се научим,че и после мамите от темата ще си дават чиниите при нас да се мият... Да, по-евтина от Мидеа няма!

Аз не че съм опитна, но девер ми си купува няколко неща на Crown и излязоха пълен боклук - беше си взел готварска печка, хладилник и ТВ и каза,че повече не ще и да я чуе тази марка!

# 110
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Имах и аз такова усещане, все пак се правят в Турция. Не че китайските са много по-качествени, но то си е до късмет ... Аз пък например, не искам да чуя за никаква техника Самсунг, имам горчив опит. Така се напатих с тях, че повече не искам и да ги чуя. Добре де, каква миялна да си взема тогава среден размер и не прекалено скъпа?

# 111
  • Мнения: 11 607
Имах и аз такова усещане, все пак се правят в Турция. Не че китайските са много по-качествени, но то си е до късмет ... Аз пък например, не искам да чуя за никаква техника Самсунг, имам горчив опит. Така се напатих с тях, че повече не искам и да ги чуя. Добре де, каква миялна да си взема тогава среден размер и не прекалено скъпа?

Самсунг е била най- даваната марка за ремонт по сервизите! така,че и за нея съм против! Незнам за парите си с теб май трябва да избираме между Мидеа-та, Нео-то - въпреки,че и за тази марка не съм, EXQUISIT - а и .... това са! Специално за Мидеа-та имам най-много отзиви и всичките са били добри! Но знам ли??????  newsm78 

Затова и другите да кажат!

# 112
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
За НЕО-то не знам какво да мисля. Имам техни климатици и съм супер доволна, обаче кафемашината им е много скапана и повече нямам да вземам такава. (Прави хубаво кафе, но гумените уплътнения са боклук). След нея вече ме е страх да вземам миялна на НЕО. Огледах и една Индезит, мисля си и за нея. Цената е към 550лв. И аз очаквам мнения.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Здравейте момичета, и аз бях на тоя хал миналата пролет. Мислих, мисли и на края взех Beko - 45см. За сега няма проблеми, но аз не съм я ползвала много, само 3-4 месеца и после започнахме ремонт в кухнята...Мааалко по-надеждна ми се стори от Мидея.

п.п Всички търговци на ел. уреди трябва да спонсорират bg-mamma, особено на миялни машини....що народ си е купи такива, след поредицата от теми...

# 114
  • Мнения: 1 640
В "Метро"-Варна има и една евтина машина/миялна/ "Конегилиано".Цената бе ниска,но не помня каква.Аз само тостер имам на тази куча марка.
  Да ни дадат процент продажби тези търговци!!!ДА,ДА,ДА!!!

# 115
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
По-добре Beco, отколкото Мидея. Peace Индезит и Краун- твърдо- не. #2gunfire

Феята- честито за машината, да си я ползваш със здраве.   bouquet

eliss, гелът е Калгонит- печатна грешка.

# 116
  • Мнения: 1 999
Много ценен уред. Grinning От няколко години имаме миялна и съм много доволна от нея.

# 117
  • Мнения: 11 607
За или против - ще ви кажа по-късно дали си блъскам главата в стената  Banghead Banghead Banghead  ама мъж ми ми купи Мидеа, ето този модел - http://www.midea-bg.com/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=26

Ходихме и в Технополис, имаше Беко - 460лв., ама мъж беше отделил за тази работа 350 лв. и това си е. направи компромис с 30лв. отгоре и повече каза - не!

Случили, не случили - това е положението! Да ми е честита!

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 765
Мама Цоцоланка, да ти е честита!   Hug

# 119
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да ти е честита новата придобивка.Дано ти служи дълго.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт