За малкия бюст или как може да изглежда по-голям

  • 3 441
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 421
От известно време гледам рекламата на сутиените Miracle bra by Luna
www.luna.gr
http://www.luna.gr/07/miracle/central.htm
Вчера реших да проверя за какво става въпрос и отидох да премеря как стоят.
Бях се подготвила за поредното разочарование.Имат три модела - пробвах два от тях.Направо бях очарована.Стоят много меко на тялото и наистина заоблят и увеличават бюста.
Пробвах и Wonderbra за сравнение и определено спечели Luna-та.

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 12:18 от La Fornarina

# 1
  • Мнения: 28
Охооо, тази тема ще я следя с интерес, защото и аз съм от категорията с малки бюстове.
La Fornarina би ли споделила, колко струват?   bouquet

# 2
  • Мнения: 236
От известно време гледам рекламата на сутиените Miracle bra by Luna
www.luna.gr
http://www.luna.gr/07/miracle/central.htm
Вчера реших да проверя за какво става въпрос и отидох да премеря как стоят.
Бях се подготвила за поредното разочарование.Имат три модела - пробвах два от тях.Направо бях очарована.Стоят много меко на тялото и наистина заоблят и увеличават бюста.
Пробвах и Wonderbra за сравнение и определено спечели Luna-та.
Здравей,би ли споделила в кой магазин ги има тези сутиени,тези дни ще си купувам сутиен и ми се ще да пробвам нещо по така...ако искаш ми пиши на лични може и тук,предполагам и други се интересуват. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 421
Има ги в магазините на Sevenseconds на отделен щендер.Струват  79.00 лв.Може би на някои ще им се видят  скъпи,но който е с малък бюст знае колко е важен сутиенът за общия изглед Simple Smile.
Цветовете са черно и бежово.Материята е гладка и много приятна за носене(днес съм с него).Размерите май са до 85 B- логично защо.

# 4
# 5
  • Мнения: X
Настина скъпичко идва. Аз имам анатомичен турски сутиен, който има абсолютно същия ефект, приятен е за носене и струваше 18 лв - имам го от три години, за които не е мръднал - не се е подало нито конче и въобще не е загубил форма, въпреки че го пера в пералня.

# 6
  • Мнения: 2 152
Auu жестоки са, особено онзи за силно изрязани деколтета.Да ти кажа не са скъпи, защото  в Севънсекондс, си бях харесала сутиен и бикини, без такива супер повдигащи ефекти за 280лв. #Crazyегаси
Ако някой знае дали ги продават тук в Русе, да свирка, ще съм много благодаряна Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 421
За съжаление не знам за Русе.Разбрах от момичето,че Севънсекъндс ги внасят.
Много изрязания модел го чакат да пристигне съвсем скоро.Ще го пробвам и него.Хубавото е ,че не се забелязват никакви шевове и грапавини когато си с тясна тениска,блуза.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 974
Много ми се иска тая мацка от реклама да я видя без сутиен, щото то на силикон каквото и да сложиш ще стои така  Outta Joint

# 9
  • София
  • Мнения: 421
Аз със сигурност съм без силикон Simple Smile,но наистина прави тези извивки между гърдите.Е нейната е по-голяма от моята,но може и самия и бюст да е по-голям.

# 10
  • Мнения: 1 952
А защо изобщо трябва да изглежда голям бюстът питам аз?? Тези селски идеали за големите цици по мое мнение отминаха отдавна... Кого ще излъже един сутиен?? Колкото до притежателките на по-скромен бюст, само могат да се радват, ще го запазят добре изглеждащ за по-дълго  newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 421
Не съм почитателка на много големите бюстове,нито искам да лъжа някой че ми е такъв.Харесват ме и с малък бюст или въпреки него Simple Smile.
Но... чувството ми за естетика е силно развито и много ми се иска пропорциите на тялото ми да са хармонични - поне облечена.Нали за това са дрехите - да подчертават и да скриват.Ако дупето ми беше по-малко може би нямаше да се налага да увеличавам бюста.Харесва ми вида на пясъчния часовник.

# 12
  • Мнения: 1 952
Мда, щом ще доводе до пропорционалност на тялото, съм съгласна...... нямах в предвид теб, а тези жени, които се правят на фокусници и ръгат в сутиените какво ли, сама за да е пълно, а когато са на плажа или в леглото, истината лъсва.

# 13
  • Мнения: 811
Ехааа, много са готини сутиените!!! И колко добре повдигат гърдитеее, супер! Прииска ми се и на мен такъв "магически" сутиен  Rolling Eyes Жалко, че в Русе няма  Confused

# 14
  • Мнения: 2 631
Много ми се иска тая мацка от реклама да я видя без сутиен, щото то на силикон каквото и да сложиш ще стои така  Outta Joint



И на мен ми е много интересно... Или поне да пишат какъв размер обикновени сутиени носи...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт