Спешно: Карнавален костюм за 3-годишно.

  • 2 210
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
Сутринта ме сюрпризираха, че Дариа трябва да е с карнавален костюм за утрешния фашинг в детската градина. На моменталния ми въпрос какъв иска, тя отговори: "Мечо Пух".

Спешно ми трябва такъв или нещо друго, което да й хареса /още не ни е обхванала принцеската мания/ за утре. Допълнително условие: Да мога да запазя по телефона, да е удобно за паркиране и изобщо да ми създаде най-малко затруднение, че главата ми гори от работа.

Благодаря ви.

П.С. Възможността ми да сътворя нещо с двете си леви ръце е равна на 0, даже е под 0-лата  Embarassed Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 567
Карнавални костюми съм виждала в тукашния Хиполенд. Предполагам, че и в софийският има. Ама май точно костюм на Мечо Пух не съм мяркала. Принцески костюми обаче колкото щеш имаше  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
Летисия, какво е Хиполенд? /Ужас, колко съм невежа  Embarassed/

То принцески най-лесно, но Дариа изобщо не се впечатлява от принцеси. Само Мечо Пух и компания, Мики и Мини Маус и коли  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 567
Ето им сайта. Там има адресите и телефоните на магазините в София.
http://www.hippoland.net/display.php?page=shops

Не са обаче под наем, а се купуват. Ако за тебе няма значение може да провериш там. При вас като голям град може и по голямо разнообразие да има  Simple Smile Дано намерите нещо подходящо  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Летисия, много ти благодаря.

Обадих се, но нещо не ми се вижда умна идеята да дам 80 лева за 1 ден...  ooooh! При това само принцеси имат.  Thinking

Продължавам да търся...

# 5
  • Мнения: 2 567
Напълно съм съгласна. И аз не бих ги дала. Може би в най-краен случай и ако мисля, че ще има и друг повод да се облече.
За друго обаче не се сетих  Sad
Вярвам, че софийските мами ще се включат с идеи.

# 6
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
П.С. Възможността ми да сътворя нещо с двете си леви ръце е равна на 0, даже е под 0-лата  Embarassed Rolling Eyes

Може да измислиш нещо по-лесничко, особено като не си пада малката по-принцеси...
Само като идея ... Например някакви по-шарени дрехи, ако имаш, интересна шапка, малко "грим" и готов е един "палячо"  Confused

# 7
  • Мнения: 3 740
Притежавам костюми на Червена шапчица и Уилма Флинтстоун - домашна изработка. За малко по-голямо дете са, но може и да ги пригодиш. Живея до зала Универсиада, ако ти е на път след работа...

# 8
  • Мнения: 5 877
Мога да ти дам балеринска пачка, ако ти върши някаква работа. И самоделни крилца към нея.
Или блузка като на елфче или джудже, не мога да преценя какво е точно - зелено с един такива зигзагообразни краища.
Имаме някъде и палячовски костюм, но е малко избелял вече (от миналата година е).

# 9
  • Мнения: 7 106
Ако е с по-дълга косичка можеш лесно да я превърнеш в Пипи дългото чорапче  Grinning!
Иначе  съм си копнала две мнения покрай Коледа, когато търсех в София костюм за дъщеря ми на Коледна тематика. Пействам ги, въпреки че не съм си записала авторите им (дано ме извивят) и дано ти свършат пабота :

Цитат
Опитай в магазина на АРТЛАЙН на Солунска. Там продават оригинални Дисни костюми, със сигуснот имат и Снежанка. Магазинчето е в градинката на пресечката на А. Кънчев и Солунска.

Цитат
На Пиротска има магазин за детски карнавални костюми и аксесоари.Като се тръгне от пазара посока Халите съвсем в началото от дясната страна,преди магазин Бебелан.Дано си ме разбрала. 


Успех в маскирането  Laughing.

# 10
  • Мнения: 705
Да, в Хиполенд има костюми, но са предимно принцески. Хиполенд има в Sky City зад завод Електроника, Слатина.

Виждала съм костюми и в един магазин близо до площад Славейков. От Славейков тръгваш по Солунска към бул. Витоша. Първата пряка вляво (преди сергиите с книги на тротоара). След 10-15 метра улицата се забива в една кооперация. В тази сграда е магазинът, не помня как се казва. Костюмите са на втория етаж и не се виждат на пръв поглед.

# 11
  • Мнения: 2 700
Виж тук дали няма да намериш нещо подходящо http://www.magicland.bg/search_bg.php

# 12
  • Мнения: 2 891
Виж тук дали няма да намериш нещо подходящо http://www.magicland.bg/search_bg.php
За тях се сетих и аз, но май са скъпчии  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 6 999
Много ви благодаря на всички.

3ори вече ми дадоха идеята как да сътворя "Пипи" с подръчни средства.

Анда - мерси за предложението щях да са възползвам от балетната пачка, защото Дариа иска да става балерина, но се обадих на предложението на solaris и ще взема нещо от там.

секстет, мерси за предложението.

Стискайте ми палци да харесам нещо - цените са 20-30 лева, което ми се вижда разумно, на всичкото отгоре ми е почти на пътя за градината.

Ох, отново благодаря. Майка ми такива хубави неща ми майстореше на времето. А аз нямам такава фантазия изобщо  Embarassed

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Isa - какво стана? Давах пресни и топли фотоси... не бъди скромна!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт