За или против мокетите?

  • 7 477
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
За, понеже не харесвам ламинат и теракота навсякъде. Ужасна студенина ми навяват, а килимите и мокетите ми носят някакъв уют.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 511
Ние в спалните и хола сме с мокети и не мога да ги понасям! Толкова много прах се събира, че е неописуемо! С нетърпение чакам лятото да започнем ремонт и да ги сменим с ламинат или паркет!

# 47
  • Мнения: 3 537
Против мокетите съм, винаги съм била против поради ред причини,които вече са изброили преди мен.

# 48
  • Мнения: 236
Абсолютно против!!!

# 49
  • Мнения: 5 475
Твърдо съм против мокетите.Едно-че събират много прах,второ-че вредят на хората,които страдат от бронхит,астма и алергии.

 Peace и аз съм на същото мнение!Ще добавя само и ,че се наелектризират много  Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 1 465
И аз съм против мокетите, но за сега имаме мокет и то точно в стаята на бебко. Но сме под наем и нямаме право да "пипаме" каквото и да е. Rolling Eyes Иначе за новия апартамент сме решили само паркет!

# 51
  • Мнения: 1 802
Против съм. Трудно се почиства!   Naughty

# 52
  • Мнения: 3 453
Аз съм за ламината,изолира си хубаво може тук там някое малко килимче,но мокетите не ги харесвам.

# 53
  • Мнения: 1 269
и аз като повечето сьм против мокета.по-добре балатум,паркет,ламинат Peace

# 54
  • Мнения: 655
от мокет до мокет има огромна разлика


Абсолютно съм съгласна. Виждала съм толкова красиви мокети. Колкото до почистването - не мисля, че е по-трудоемко от всяко останало почистване. Доскоро в спалнята бяхме с мокет, сега сме с ламинат  - мисля, че с мокета беше далеч по-топло.

# 55
  • Мнения: 2 332
от мокет до мокет има огромна разлика


Абсолютно съм съгласна. Виждала съм толкова красиви мокети. Колкото до почистването - не мисля, че е по-трудоемко от всяко останало почистване.

В това няма да можеш да ме убедиш никога  Peace.

# 56
# 57
  • Мнения: 463
Против Crossing Arms За мен най -доброто е  дюшеме с дизайнерски килими.Мокета колкото и да ми  е хубав го чистя всеки ден.Имам куче с бели косми и те се набиват в мокета и няма махане.Имам и един на който не си личат -мръсно бял ,но само като си представя ми става лошо.Дюшемето се минава с моп ,а килима просто е за акцент .Омръзна ми да да местя мебелите всеки път когато ги давам на пране ...ужас #Cussing out

# 58
  • Мнения: 2 259
Аз също съм на мнение,че от мокет до мокет има голяма разлика.В хола имам част от мокет с дълъг косъм,който прилича на килим.Всички много го харесват.

# 59
  • Мнения: 1 925
Против  Naughty За съжаление сме на квартира и трябва да ги търпим, но се захъбяват много бързо, ако падне или се разлее нещо остава петно, ако го изчистиш само то е чисто ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт