Коя да избера - Cangaroo Excess или Giordani 0200 3per8

  • 631
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Моля, посъчетвайте ме коя от двете колички да избера:

Cangaroo Excess в комбинация с кош за новородено

http://monitrade.911.bg/a2/offers.asp?p=2096329

или Giordani 0200 3per8

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 1/products_id/791

Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: X
Въпреки че аз самата съм фен на количките Кенгуро, между предложените от теб модели бих избрала  количката на Джордани. Не само заради марката и качеството, ами и модела е по-практичен, по-удобен, по-лек. С него няма да имаш нужда от покупка отделно на лятна количка.

А Кенгуро Ексес виждала ли си го на живо? Аз - да и определено бях разочарована. Представата от снимките е за елегантна и лека количка, а на живо е огромна, тежка и някак недомислена.

# 2
  • Мнения: 4 428
И аз съм за Джордани  Peace
И аз съм виждала и двете колички на живо и определено Джорданито изглежда по-добре и по-функционално.
На това Кенгуру все се чудя какви са тези отврат цветове, които са сложили и които са и от вътрешната страна на количката  newsm78 Ами не си представям детето ми да гледа навсякъде това червено или синьо   #Crazy И в тази връзка сенниците са ужасни - тънки, еднопластови. Въобще не ми е ясно как предпазват от вятър, за дъжд да не говорим  Naughty

# 3
  • Мнения: X
Весе, за сенниците не си права. Поне не за всички модели на Кенгуро.
Моята е Даяна на Кенгуро - светлосиня. Сенника е еднопластов, но плата е супер непропусклив (и слънце и дъжд). Освен това е един от най-големите сенници които съм виждала, пази идеално. Идеален е просто. Виж, други кусури на тия колички оределено могат да се намерят.

# 4
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Определено съм за Джордани. Кокато избирах количка още го нямаха този модел, а като го пуснаха вече си имахме.  Трябва да  вземш предвид и това, че цената на Джорданито е почти двойна, в повечено случаи и качеството е двойно. Също така е в комплект с кошница за кола и е доста практична при пътуване докато бебчето е малко. Успех в избора. 

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Още един глас за Джорданито, и аз съм се спряла на тази количка само, че лятния варянт които е без кош и кошницата за кола  Peace

# 6
  • Мнения: 4 428
Весе, за сенниците не си права. Поне не за всички модели на Кенгуро.

Нее, аз имах предвид сенниците на този модел специално  Grinning И на зимния и на летния вариант сенниците хич не ми вдъхват доверие  Thinking Като ги гледам как всичко се вижда през тях, не знам какво пазят  newsm78 Моята лятна локичка е с такъв сенник, но тя е лятна и ме интересува основно от слънце да пази. Но за комбинирана ми се струва, че сенника трябва да е по-солиден от към защита  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: X
Весе, за сенниците не си права. Поне не за всички модели на Кенгуро.

Нее, аз имах предвид сенниците на този модел специално  Grinning И на зимния и на летния вариант сенниците хич не ми вдъхват доверие  Thinking Като ги гледам как всичко се вижда през тях, не знам какво пазят  newsm78 Моята лятна локичка е с такъв сенник, но тя е лятна и ме интересува основно от слънце да пази. Но за комбинирана ми се струва, че сенника трябва да е по-солиден от към защита  Rolling Eyes
Ясно.Права си.Абсолютно!

# 8
  • Мнения: 11 003
Още един глас за Giordani  Peace
Всички колички на Cangaroo ми се струват тежки и тромави.

# 9
  • Мнения: 3 457
Джордани Peace

# 10
  • Мнения: 551
Аз също давам своя глас за Джордани.

Общи условия

Активация на акаунт