Мъжете ви станаха ли по-съпричастни след раждането на бебето

  • 1 321
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Нашия тати не е взимал участие нито в къпането,нито в повиването,нито в храненето...е в последно време и мие ръчичките и и дава по нещо в устата Laughing/нищо че Анджи вече се храни почти без помощ-на 1г.и8м.е/.Мисля че се страхуваше да не и направи нещо и за това стоеше малко настрана.Та там не беше на линия,но за сметка на това е незаменим в домакинството-и чисти,и мие и глади и всичко което го прави всяка една домакиня Heart Eyes.От момента в който родих  до годинката й почти не бях слагала и вдигала масата,така че не би трябвало,но от време на време се оплаквам Blush.Иначе цялото си свободно време прекарва с нас и предимно в игра с нея. Two Hearts...а с каква любов я гледа...
Леко раждане ти пожелавам и здраво и красиво бебче!  ylinfant
А вашия тати като си види ангелчето ще занемее и ти ще му дадеш напъствия Wink

# 16
  • У дома
  • Мнения: 96
Ще помага ами къде ще ходи. Аз тия деца да не съм ги донесла от бащиния ми дом. Всичко прави. Е само не кърми, но опитите продължават Laughing .

# 17
  • Мнения: 1 427
Моят винаги е бил съпричастен-и докато бях бременна и сега! Може би си е до човека....

# 18
  • Мнения: 4 546
и моят се преви, че не забелязва. вече почти всичко в къщи прави той, освен готвенето, но не се сеща да ми погали корема или да пита нещо за бебето. имам чувството, че умира от страх , обаче мен това много ме дразни. иначе явно все пак му пука, плодове следи дали ям , какво кафе пия-с или без кофеин  Joy ама ми се ще малко емоционална подкрепа и интерес към самото бебе да има. като го питам как си го представя или някаква сцена дали си представя с него - напр. бебето плаче, спи или се смее и ми вика - ами не си го представям  #2gunfire и ме гледа гузно-гузно  #2gunfire като ми ги дрънка сега такива ще види той колко памперси ще сменя и колко шишета ще топли и стелиризира  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 4 053
Може би си е до човека....

баш си е до човека Rolling Eyes

# 20
.....Кърменето и другите неща аз си ги поех.


Друг избор имаше ли  Grinning. Това е нормално да си го поемеш ти .. А иначе мъжете много се променят след като се роди детето, дори още преди това. Бих казала, че към по-лошо. Незнам какво ттолкова не могат да приемат действителността , че са станали бащи или че ще стават.Стават толкова дръпнати....
Но ти не се хващай сега за моите думи. Мъже 1 Мл., всеки приема ситуацията по различен начин. Това са моите впвчатления.

Успех!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моят много ми помагаше, толкова много, че ме изнервяше. Постоянно се вреше да сменя памперси, да приготвя млякото. А аз, нали бях и в депресия, си мислех, че ми изземва майчинските задължения, и че не ставам за нищо.  Confused
Сега, пак ми помага, когато го помоля.
Нямам оплаквания.
Дано и вашия Татко се представи достойно!  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Мисля, че на мъжете им е доста трудно да осъзнаят какво точно се случва. Знаят, че ще се роди бебето някой ден, ама не го усещат като нас - не им се сърдете!

Моят, например, не ми е галил корема и не ме е глезил, може би защото аз не съм се глезила, но пък винаги ми е бил яка опора - и преди, и сега. А откакто се роди синът ни направо е размазан от кеф! Съпричастен е, да! Но и аз го въвличам и го насърчавам от началото да се занимава с бебето. А нощем щадя съня му, защото, все пак трябва да става рано, а ние се излежаваме до обяд.

Общи условия

Активация на акаунт