Колики

  • 1 598
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 272
Капките помагат по-скоро на психиката на родителите. "Най-ефикасния лек" е да се примириш с тях и да проявиш търпение и голяма любов. Ние давахме на нашата бебка да гушка шише с топла вода, успокояваше я за да заспи.
Успех!

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Май че абсолютно нищо не помага.Първо бяхме на Саб симплекс,сега на Бейбинос-файда йок #Cussing out.Сушоара повече помага като и затоплю коремчето Peace

# 17
  • Мнения: 3 334
Давала съм доста неща,но според мен това е по-скоро за успокоение на родителите.Коликите си отшумяват от самосебе си и не мисля,че капки или чайчета помагат.................от собствен опит го знам,поне при нас беше така.Повечко гушкане и търпение Hug

# 18
  • Мнения: 204
Давам еспумизан и съм много доволна. Тъй като се кърмим, ограничавам много и храните, които ям. Въобще не консумирам бобови храни, зеле, кафе (1 слабо сутрин си позволявам), сладки неща, шоколад, газирани напитки.

И се гушкаме повечко Simple Smile

# 19
  • Мнения: 139
на нас еспумизана не ни помогна.
посладената отвара от анасон,  върши работа за сега.

# 20
  • Мнения: 1 183
Ние се разминахме с леки колики за около две седмици и вече сме спокойни(поне за сега де)  Peace

# 21
  • Мнения: 5 026
Давах еспумизан.

# 22
  • Мнения: 999
При всяко бебе е различно на нас нито Еспумизана ни помогна, нито Саб Симплекс, нито чай на Хип, нито Инфакол.
Гушкане  му е майката.

# 23
  • Мнения: 1 040
При нас Еспумизана вършеше чудесна работа, но както са ти написали момичетата по-горе - всяко бебе си е различно Peace

# 24
  • Мнения: 230
i pri nas ni6to ne pomaga,davali sme babinos,espumizan sega sme na infakol i 4aq na hipp no efekt nevijdam

Общи условия

Активация на акаунт