Хубав ли е парфюмът Литъл Блек Дрес на Ейвън?

  • 5 121
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Това ми е въпросът - чудя се дали да си го поръчам - да не е много сладникав само?!  Grinning

# 1
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
На мен ми харесва! За мен не е сладникъв и учудващо траен е! Но естествено ще получиш различни мнения според вкуса на всеки! Покупката на парфюм по каталог е винаги рискова! Така, че успех и ако си го поръчаш дано да ти хареса!

# 2
  • Мнения: 1 169
И на мен ми харесва  Peace

# 3
  • Мнения: 1 952
Парфюмът е траен, аз имам около 4-5 от него, но не ми харесва. Миризмата е някакси много консервативна.

# 4
  • Мнения: 8 459
Хубав е !Ползвам втори вече.

# 5
  • Мнения: 537
И на мен ми харесва.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 113
Хубав е и е лек,не е сладникав.

# 7
  • Мнения: 185
Много ми харесва,и сега имам от него Peace

# 8
  • Мнения: 9 077
Луда съм по този парфюм, уникален аромат има.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И на мен също ми харесва Peace

# 10
  • Мнения: 106
Имах го преди 1-2 години и тогава много ми допадаше аромата. Пак бих си го купила.

# 11
парфюманаистина е много хубав и траен  и може би ефекта ште е пален и с една малка черна рокля..

# 12
  • Мнения: 2 039
Не съм го имала,но съм го мирисала и ми се струва доста свестен  newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 2 381
И на мен ми харесва и мисля, че от парфюмите на Ейвън е от по-трайните. Не сам го имала, обаче.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 155
На мен ми харесва! За мен не е сладникъв и учудващо траен е! Но естествено ще получиш различни мнения според вкуса на всеки! Покупката на парфюм по каталог е винаги рискова! Така, че успех и ако си го поръчаш дано да ти хареса!

Да, рискова е покупката , но само когато няма мостра. Парфюма не е крем, който да се съобрази с вида на кожата. Трябва да усетиш аромата и ако ти допадне  смело поръчвай. Пробвай първо с мостра е моя съвет!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт