Пердета- къде във Варна ?

  • 10 724
  • 19
  •   1
Отговори
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Можете ли да ми кажете, къде във Варна има голям избор на пердета. Трябва ми нещо в жълто. Ама да мога да си избера от поне 2-3 модела. В Практикер гледах- нямаше голям избор и нищо подходящо не намерих. Знам и в подлеза до гарата платове, но не съм сигурна има ли там подходящи за пердета, отдавна не съм ходила там.

# 1
  • Мнения: 208
Можете ли да ми кажете, къде във Варна има голям избор на пердета. Трябва ми нещо в жълто. Ама да мога да си избера от поне 2-3 модела. В Практикер гледах- нямаше голям избор и нищо подходящо не намерих. Знам и в подлеза до гарата платове, но не съм сигурна има ли там подходящи за пердета, отдавна не съм ходила там.
На ул. Бенковска, малко преди светофара на колхозния пазар, вляво. За още едно магазинче се сещам в тоя регион - от Ботевата градинка, посока ул. Дрин, вляво.

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Мерси, все някъде ще ми хареса нещо , предполагам.  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 300
Има няколко магазина в улиците зад пощата ( карето между пощата и пазара, ул Владислав и ул. Д-р Пискюлиев).
Има един под синия пазар на часовника- обяснявам понеже не знам името на улицата- заставаш с гръб към театъра, така че ДП Одесос ти е до лявата ръка. Вървиш напред и завиваш наляво в предпоследната улица преди ОУ Димчо Дебелянов. След около 30-50 м е магазина за пердета- имат доста модели и каталози и шият по поръчка.

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Мерси Рокси, днес следобяд ще ходя до Варна, трябва да си избера нещо.

# 5
  • Мнения: 6 039
ОБЕДИНЕНА ТЕКСТИЛНА ФАБРИКА
ул.Братя Миладинови 28
има много хубави пердта, голямо разнообразие

# 6
  • Мнения: 208
Джемма,
Пожелавам ти да си намериш най-хубавите пердета в жълто и да докладваш със снимков материал после Wink
Приятно пазаруване!

# 7
  • Мнения: 3 211
ОБЕДИНЕНА ТЕКСТИЛНА ФАБРИКА
ул.Братя Миладинови 28
има много хубави пердта, голямо разнообразие


newsm10
подобен, ако не и на същата фирма е магазинът на ул.Бенковска веднага след светофара на Образцов дом в посока пазара.
Но те са малко по-скъпи. По-евтини има на ул.Баба Тонка (от зимно кино Тракия към колхозния пазар в дясно един и отреща у още един).

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ето какво си купих.Много приятно жълто е , ама фотоапарата лъже в цветовете. Сега майка ще ги ушие и като стане кухнята ще ги покажа закачени. За два прозореца са- на кухнята и на трапезарията.





Моделът ще е нещо подобно, като едноцветното ще е пуснато нацяло, а  органзата на фигури ще е горе на корниза .

# 9
  • Мнения: 4 300
Много е хубаво. А прозорецът не се ли отваря?

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Абе там е работата, че се отваря и сега го премислям как да закача цветното, към едноцветното, че да се дърпат и двете заедно. Имам една идея, ще видим какво ще се получи. А междувременно приемам и други предложения. Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 781
А пердета от такава материя за кухня не е ли малко префърцунено?  Thinking

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
За мен- не е. Така ми харесва. Това са две стаи свързани в едно- кухня и трапезария. Там си посрещаме гостите. И искам  и двата прозореца да са с еднакви пердета. И още в кухнята не е достатъчно светло и искам именно такава ефирна материя, не искам да ми затъмняват пердетата допълнително.
В хола почти никой не влиза, само на кафенце.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
За трапезария е ок, просто от гледна точка на това, че ще се цапа повечко в самата кухня.  Rolling Eyes

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ами какво да правя- ще пера, котлоните поне са далеч от пердетата. Laughing Иначе сега сме с различни пердета там и не ми харесва, затова искам еднакви. Преграфата между двете стаи е само един барплот.

Общи условия

Активация на акаунт