към мамите със секцио

  • 1 567
  • 30
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
15 месеца след операцията по време на цикъла ми изпадна конец овързан на възли с 4 краища.Не му обърнах внимание,но сега на следващия цикъл отново такъв овързан конец видях днес на тоалетната хартия.Чудя се нормално ли е,или да звънкам на доктора?

# 1
  • Мнения: 936
ВЕДНАГА звъни на лекаря.

# 2
  • Мнения: 17
и аз мисля , че трябва да потърсиш лекарско мнение. На мен към 3-4 месец след операцията ми излезе вътрешен конец, но малко над разреза, извади ми го познат хирург и ми каза , че  се случва организма да изхвърли конци, но при теб става въпрос за нещо съвсем различно

# 3
  • Мнения: 69
МАй трябва да звъниш непременно - не е нормално да ти изпадат конци

# 4
  • Мнения: 7 186
Обади се на гинеколога си, за такива неща не се търси мнение по форумите.

# 5
  • Мнения: 5 393
Звънни на лекаря-според мен не е нормално това.Поне на мен не ми се е случвало.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Оф,как се притесних сега.Понеже преди месец беше първия,та се чудих колко ли е имало и други които въобще не съм видяла/щото не се вторачвам чак толкова/.Пфу,чак корема ме заболя.Ама да не се засегнете нещо.Щом съм жива от месец ще трябва да изкарам и една нощ. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 742
Утре бегай при доки  animal037

# 8
  • Мнения: 948
ВЕДНАГА звъни на лекаря.
PeaceТова е и мое мнение! Naughty

# 9
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Мали звучи ми страшничко. На мен не ми се е случвало. Ходи на лекар веднага.

# 10
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И на мен не ми се е случвало.  Shocked
Пиши,като разбереш нещо.
Дано не е толкова страшно,колкото звучи.  Praynig

# 11
  • Мнения: 46 488
Иди на лекар.

На мен не ми се е случвало, но съм чела тук във форума за такива случаи, оказа се, че не са никак малко: Дълго време след секцио изпадане на конци?

# 12
  • Мнения: 8 917
Не мисля,че има за какво да се притесняваш, но за твое успокоение говори с лекаря си.Аз съм от хората, чийто организъм не може да усвои конците и на мен си ми излязоха от раната към 8-я месец след раждането - не са "падали" обаче....

# 13
  • Мнения: 3 089
аз съм от лепените, а не от шитите. и хич, ама хич не ми харесва описанието ти Naughty пиши какво е казал доки!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Никол,благодаря ти за линка!
Момичета утре ще ви пиша отговора на доктора,защото днес е извън града/а аз имам тел само в кабинета му/.

Общи условия

Активация на акаунт