какви са тези кристали за коса?

  • 2 751
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
какво правят точно ,някаква марка?
и къде се продават? Embarassed

# 1
  • Мнения: 54
на мен ми ги препоръчаха за връхчетата понеже косата ми е изтощена. Има ги в почти всеки козметичен магазин

# 2
# 3
  • Мнения: 1 941
И до ден днешен не разбрах, защо тази мазна субстанция се нарича кристали. Според мен от тях няма никакъв ефект. Само наторварваш косата с химия.

# 4
  • Мнения: 4 053
моят коментар е,че много бързо се омазнява косата от кристалите,
и май наистина няма смисъл от тях  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 9 063
Омазнява се, ако ги слагаш по цялата коса.
Те са предназначени за връхчетата - ако ги слгаш там, няма как да се омазни.
Кристалите са много полезно нещо и предпазват косата от цъфтеж, а ако се нанесат преди сушене, косата става мека, защитава се косъма от топлата струя...

# 6
  • София
  • Мнения: 171
Аз ползвам на Биофарма от 4-5 месеца и съм много доволна.Слагам само в крайщата, точно за да избегна омазняването и посещенията ми при фризьорката намаляха.Подарих и на сестра ми, тя също ги хареса

# 7
  • Мнения: 14 472
Омазнява се, ако ги слагаш по цялата коса.
Те са предназначени за връхчетата - ако ги слгаш там, няма как да се омазни.
Кристалите са много полезно нещо и предпазват косата от цъфтеж, а ако се нанесат преди сушене, косата става мека, защитава се косъма от топлата струя...

да и аз съм доволна. най-вече трябва да се ползват ако си изправяш косата с преса. ако обаче я навиваш на маша /като мен/ къдриците не държат

# 8
  • Мнения: 1 986
 Аз също ползвам кристалите на Биофарма и не ми се омазнява от тях косата-но аз слагам само в краищата Peace

# 9
  • Мнения: 157
Според мен , кристалите са евтин вариант за поддръжка на връхчета.Има много хубави серуми на различни фирми, които са страхотни. thumbsup

# 10
  • Мнения: 9 063
И кое йм е евтиното? 6 лв струват.
Тия серуми може и по 20 да са.
Това прави ли ги по-качествени?
Ползвала съм и други продукти за връхчета, но дори и от фризьори съм чувала, че кристалите са най-добрият вариант.

# 11
  • Мнения: 14 472
Според мен , кристалите са евтин вариант за поддръжка на връхчета.Има много хубави серуми на различни фирми, които са страхотни. thumbsup

кои са тези серуми? ако говориш за нещо на керастаз например ясно че ще е по-хубаво. ейвън например имат такъв серум който е същото като кристалите а е доста по-скъп от тези масовите.

# 12
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Аз също ползвам кристалите на Биофарма и не ми се омазнява от тях косата-но аз слагам само в краищата Peace
Peace

# 13
  • Мнения: 446
Днес си купих на биофарма ур=тре като си измия косата ще ги пробвам.Аз съм с чуплива коса в  корените няма да слагам ,но на мокро ли да сложа или като я изсуша и по колко капки косата ми е малко под раменете ?  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 14 472
Днес си купих на биофарма ур=тре като си измия косата ще ги пробвам.Аз съм с чуплива коса в  корените няма да слагам ,но на мокро ли да сложа или като я изсуша и по колко капки косата ми е малко под раменете ?  Rolling Eyes

на мокро, преди сешоара, не повече от 2 капки /две натискания на помпичката/

Общи условия

Активация на акаунт