Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 079
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
И понеже след репортажа на НОВА, темата яко набъбна.....пускам нова.
БОЦ на старата

# 1
  • Мнения: 2 085
Аз нямам апетит и не ям много, но не отслабвам newsm78 Дали ще ми свършат работа тези капсули?

# 2
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз нямам апетит и не ям много, но не отслабвам newsm78 Дали ще ми свършат работа тези капсули?

Има 3 теми назаде. Никой не може да ти каже дали ще ти свършат работа или не. Купуваш -пробваш. На всеки действат различно.

# 3
  • Мнения: 10 758
Аз установих, че съм пълен дебил Mr. Green
От първата опаковка свалих 6см от коремната област Mr. Green и 4 от гръдната Close.Гъз и бедър не са мръднали Close ooooh!
От втората опаковка - 2кг и половина.
Третата още не съм я свършила.
Едно се питам - що не мърда тоя гъз?
Качвам отдолу нагоре, а свалям отгоре надолу.
Баси.

# 4
  • Мнения: 4
Здравейте на всички форумки!
Нова съм във форума ви, от Пловдив съм и ви чета от седмица. Трябва да ви кажа, че не съм в първа младост като вас - имам си вече внучка на 2 месеца, но не съм се отказала от стремежа си да изглеждам добре поне в моите очи. Не съм и в перфектно здраве, имам сърцебиене и вземам съответните илачи, слава богу малко са и се чувствам добре с тях. Винаги съм се борила с килограмите, кога успешно, кога по-неуспешно, което е в повечето случаи. Попаднах на форума ви като търсих поредното нещо, което да ми помогне да сваля 10-тина кг (или поне 7). Не знам дали не сбърках за тези капсули но и аз си ги купих точно в деня, когато беше коментара по Нова телевизия (не го гледах че бях на работа). Пия ги вече 3-ти ден и се чувствам прекрасно. Нямам никакви странични ефекти, може би малко по-рано ставам, защото се събуждам и съм бодра през деня. За сега нямам промяна в килограмите, ще видим по-нататък. Лошото е че работата ми е седнала цял ден пред компютъра, движението ми е малко  Blush
Е, надявам се да ми помогнат  Laughing поне малко! За тези които са разредили ходенето до WC-то като страничен ефект, да си помогнат с Дуфалак например (не го считайте за реклама).

# 5
  • Мнения: 2 829
Сади,мерси за дуфалака Simple Smileкофти,че не се движиш много,а и с годините за съжаление кг.по-трудно се топят Cry,но щом си ок-не се отказвай--постоянство то=успех.Една приятелка ги пие също и тя като теб работи на стол---към края на 6-7 ден започна да чувства резултат.А това за бодърстването и при мен е по същия начин,,аз съм на 35г с 2 деца--не се движа много много,,,преди спях  като мечките направо---- Joyпо сума ти часа,, и следобед яко ми се приспиваше,,,сега положението е друго,,спя по 5 часа и през целия ден съм супер!!!

# 6
  • Мнения: 13 512
Аз установих, че съм пълен дебил Mr. Green
От първата опаковка свалих 6см от коремната област Mr. Green и 4 от гръдната Close.Гъз и бедър не са мръднали Close ooooh!
От втората опаковка - 2кг и половина.
Третата още не съм я свършила.
Едно се питам - що не мърда тоя гъз?
Качвам отдолу нагоре, а свалям отгоре надолу.
Баси.
Аз пък свалям отдолу нагоре...и корема ми се прибра, а паласките ми- изпъкнаха...чак и на гърба си виждам да ми е дебело, хехехехе...явно има още да се пие.

# 7
  • Мнения: 9 865
Нищо че никой не ми отговаря аз продължавам да питам Mr. Green
Отслабвате ли в ръцете, щото мен това ми е голяма мъка... тялото нали ми го бива горе долу, сравнително хармонино, но ръцете ми са по-мощнички такива... не че са много мускулести, по-скоро са мазнички Wink... та ръцете ви отслабват ли...

Пък Монда, това, че паласките не се прибират не ме кефи, аз имам също...  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз в старата тема не успях да се изкажа, защото сте почнали нова, та тук да отговоря.
Е, аз питах нещо, а вместо отговори, получих въпроси/баси, все едно с мъжа си говоря Shocked/

Та - естествено, че мотивите за употреба на капсулите са отслабване.
Ясно, че в момента пия също някакви таблетки на билкова основа.
Обаче!
Китайските капсули бяха първият ми експеримент с продукт, чийто състав не ми беше ясен.Купих ги заради "рекламата" във форума.Още като ги взех, почнах да задавам въпроси за "онова" вещество, но отговор не получих.Продължих да чета, видях тук някакви обяснения, линкове, гледах, мислих...и си рекох да почвам.Първите три дена - нищо.Но после....няма да се повтарям, знаете за какво иде реч.Продължих обаче, но стана непоносимо и ги спрях.
Ефект в отслабването нямах.
Отговарям на въпрос - ако имах ефект от 1-2 кг. пак щях да ги спра.
Ако ефектът беше умопомрачителен - над 5 кг. щях да се замисля дали да "изтърпя" задуха, но вероятно пак щях да ги спра.
Но когато посетих магазина, от който си купувам билкови продукти/много преди репортажа по Нова/ и жената ми каза, че собственичката, лекарка, ги е прибрала въпросните капсули, защото решила първо да ги изследва, се замислих.Стояха там в едно шкафче и жената не ги продаваше.Е, това не ще да е било от хубаво, все пак, закупена стока, редно е да си я пласират, а не да търпят загуби, нали, а и едно изследване също струва пари.

И така, няма лошо в употребата на каквото и да е - всеки си решава, но аз пак питам:
Защо така се заинатихте с тез капсули?
Те единственото средство ли са?
Преди тях - все дебели, след тях - страхотно се изфинихме?!

Тук са се изписали сума неща за най-разнообразни продукти.Има ли някой, който да е давал толкова драстични странични ефекти?!

А за гарцинията - ами, пия я, защото изчетох сума неща за нея и нищо не ме притесни.Купувам я от представителен магазин, чиито продукти ползвам от доста време и поемам риска.Нямам странични ефекти.Няма надпис от рода "..И други билки...вещество..." и тн.
Не очаквам грандиозни резултати, а само се опитвам да подобря метаболизма си и да не дебелея, като ям, както и да слабея, когато не ям.
Ако чуя някой да се оплаква от тези таблетки или се усъмня в състава им, ще ги спра и тях, независимо, че нямам странични ефекти.

Свалянето на килограми е нещо, което спокойно се постига и без илачи.Никой не е в състояние да ме убеди в противното.Хубаво е, ако има неща, които ни помагат в тази посока, но тази помощ не трябва да е "на всяка цена".

Това, което ме притеснява, е фактът, че откакто се заговори за тези капсули, резерви имаше, но противниците им се "скриха", а привържениците продължават да ги препоръчват, затова и новодошлите, решават, че това е някаква панацея и тичат да ги купуват.

Жената със сърцебиенето, направо ме разби.И тя щяла да ги пие/???!!!/ Shocked
И защо?!За да отслабне?!Защото всички, които ги пият са постигнали цветущо здраве и перфектна фигура?!
Щом има и най-малко съмнение, че един продукт е по някакъв начин "опасен" за някого/не казвам,че всички ще се катурнат от него/, че съставът му е неясен, както и че с него вече е имало скандал в други страни/фактът беше отречен от форума, но отричането не беше подкрепено с ясни и неоспорими доказателства/, мисля, че е най-добре хората да бъдат крайно предпазливи с употребата му, както и с употребата на всякакви медикаменти, хранителни добавки и т.н.Тук не става въпрос за животоспасяващ медикамент, задължителен за употреба, та да помаме риска от ВЪЗМОЖНИТЕ/не задължително проявяващи се/ странични ефекти.

Вече няма да пиша и за гарцинията, да не помисли някой, че съм от онези, дето си хвалят своето и затова отричат чуждото.
Споделям мнение и опит и не привличам никого за кауза някаква.

Така и не получих отговори на своите въпроси, дано съм отговорила на отправените към мен.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо че никой не ми отговаря аз продължавам да питам Mr. Green
Отслабвате ли в ръцете, щото мен това ми е голяма мъка... тялото нали ми го бива горе долу, сравнително хармонино, но ръцете ми са по-мощнички такива... не че са много мускулести, по-скоро са мазнички Wink... та ръцете ви отслабват ли...

Пък Монда, това, че паласките не се прибират не ме кефи, аз имам също...  newsm78

Аз продължавам да недоумявам.
Наистина ли мислиш, че съществува препарат, който "избирателно" да атакува мазнините в човешкото тяло?!
Ако тези капсули го могат и това, направо ще се гръмна #2gunfire Embarassed

# 10
  • Мнения: 9 865
Аз продължавам да недоумявам.
Наистина ли мислиш, че съществува препарат, който "избирателно" да атакува мазнините в човешкото тяло?!
Ако тези капсули го могат и това, направо ще се гръмна #2gunfire Embarassed

Не мисля, че съм малоумна... Писна ми от въпросчета започващи с "Наистина ли мислиш..."
Не, наистина не мисля, че има препарат който атакува избирателно, просто питам дали ПОЛЗВАЩИТЕ (от които ти не си) отслабват навсякъде, защото както пише по-горе някои отслабват в дупето, други в корема и т.н. Ясно ми  също така, че за всяко тяло и метаболизъм е специфично, ако ти хрумне да ме питаш и това... Само сумирам, проверявам, питам... Не може ли?!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
.. Само сумирам, проверявам, питам... Не може ли?!

Може.
Но, щом си НАЯСНО с всичко, изброено от теб, къде е логиката на въпроса ти?!

Едната слабеела в дупето, другата в корема, трета в паласките, четвърта в бюста.
Е, вероятно някоя слабее и в ръцете.

Аз салбея в мозъка.
Искаш ли рецептата?! Simple Smile

P.S.И аз бях от ПОЛЗВАЩИТЕ.
Не слабях никъде.Това за статистиката на местата, върху които капсулите имат ефект, след горепосочените.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Клонка, дай го по-спокойно  Peace
Само между другото, никой нищо не препоръчва, само си споделяме резултати, добри или лоши. Всеки си носи глава на раменете, чете, пита и си преценява какво как и защо.

# 13
Аз ще се опитам да изложа мойта гледна точка. Когато прочетах за тези капсули и се навих да ги пия бях в период след НВД . Последствията от тази диета бяха доста по гадни от първите странични ефекти който описваха момичетата във форума. Първите 10 дни от диетата бях с много силно главоболие, виеше ми се свят и се чудех и аз като теб защо има купища почитатели на тази диета на мен като ми е толкова лошо. Издържах точно 2 седмици, свалих 2 кг който си върнах на 3 тия ден след като минах на ограничен режим. В последствие се оказа че и цикала ми се е загубил някъде почнаха да ме избиват топли вълни, не спях по-цяла нощ . Почна едно ходене по-лекари. Оказа се че следствие на тази диета е била и липсата на цикъл . Е оправих се и почнах китайските капсули. Мой колега пътува до Китай и беше донесъл от там - същите, но аз не успях да взема от неговите. Ако бяха същите от който се умира и са забранени в Китай той нямаше да може да ги купи от там . Аз не съм отслабнала много по кило на опаковка, но не съм се ограничавала. Странични ефекти можеше да не разбера, че има ако не бях прочела тук. Сухота нямам, а спането след като месеци не бях спала ми се видя нормално. Задух и сърцебиене не съм получавала. Може при някои да има фактори при които да се проявяват тези симптоми. Мисля че всеки има избор и може да прецени дали да пие или не. Твойте билки клинично тествани ли са, сигурна ли си, че и те неса бомба със закъснител.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонка, дай го по-спокойно  Peace
Само между другото, никой нищо не препоръчва, само си споделяме резултати, добри или лоши. Всеки си носи глава на раменете, чете, пита и си преценява какво как и защо.

Е, хайде сега - само си споделяме.
Тук сме само в началото на поредната тема възхвала на капсулите чудо, ама в предишната - то не беше ирония, то не бяха изказвания, че някаква пропаганда е опит да се срине китайската индустрия, за да се пият други илачи, дето на никого не действали, ама били пръснати пари за рекламата им.

И аз само си споделям, ама никой не се интересува от "моето" споделяне.
И в крайна сметка никой не пожела да сподели с мене какво точно го мотивира да продължи да пие точно тези капсули.

На всичкото отгоре, към отбора на потребителите се присъединяват и жени със здравословни проблеми - не помня ника, но жената каза, че е с тахикардия -  които, вместо да се консултират с лекар, преди да почнат каквато и да било употреба, на каквото и да било, просто "четат" във форума как си споделяме, ама не ме четат мен, а тези, които слабеят без странични ефекти, защото са много по-убедителни от мене, а другите се скриха, просто напуснаха темата.
Моля да бъда извинена, но това ме плаши.

Общи условия

Активация на акаунт