Мога ли да си боядисвам косата докато кармя??

  • 2 434
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
Аз се изрусих точно  месец и половина след като родих. Но станах точно като слънчоглед. Но не се замислих на какво може да се дължи. След това реших да си възвърна естествения цвят на косата. Но не се получи. Боядисах се с пепелно русо (такъв ми е естествения цвят), корените се оцветиха с оранжев отенък. Установих, че проблема е в хормоните  Laughing

# 31
  • Мнения: 2 616
Това ме интересуваше и мен, така че благодаря за темата!  bouquet

# 32
  • Мнения: 163
Давай смело - все пак трябва да изглеждаме добре,нищо че след раждането е малко трудно,но поне доколкото е възможно

# 33
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Фризьорката ми, която също има бебе, ме посъветва да не се боядисвам докато кърмя, заради силните химически вещества в боите, които съвсем не са безобидни, независимо каква част от тях попада в кърмата. 

И моята фризьорка това ме посъветва! Амонякът в боите е силен алерген и може да причини не само обрив на бебето, а и задушаване! След 6-я месец използвам безамонячна боя Лореал Кастинг!

# 34
  • Мнения: 742
Боядисвала съм се няколко пъти докато кърмех - не мисля, че има някаква опастност за бебето Rolling Eyes
Peace
както вече писах в предната тема-наистина няма опасност за бебето, но ти желая успех в боядисването-при мен все не се получаваше-просто боята не хваща...едва сега успях да постигна някакъв цвят Hug

# 35
  • Мнения: 942
Давай смело - все пак трябва да изглеждаме добре,нищо че след раждането е малко трудно,но поне доколкото е възможно
PeaceАз се боясисвам Simple Smile

# 36
  • Мнения: 256
не вреди боядисването на кърменето боядисвай се няма страшно  bouquet

# 37
  • Мнения: 430
не мисля че вреди  Peace

# 38
  • Мнения: 27
Аз мисля че да  superuu

# 39
  • София
  • Мнения: 541
Аз се боядисвам с безамонячна боя и мисля, че не е вредно newsm78

# 40
  • Мнения: 393
  Боядисвах се докато бях бременна и веднага след като се прибрах от болницата-не мисля че е проблем.

# 41
  • Мнения: X
съвсем спокойно-не мисля,че има проблем/при това аз се боядисвах с амонячни бои/

# 42
  • София
  • Мнения: 1 423
Не мисля, че ще е проблем, давай смело  Peace

# 43
  • Мнения: 6 618
Аз се боядисах и нямаше проблеми Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 958
Мисля, че спокойно можеш. Аз се боядисвах и с първото, без проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт