проблем с тест за овулация

  • 709
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
здравейте момичета.извинявам се,че пускам нова тема но не намерих някой с подобен проблем. Първо искам да кажа, че чета редовно форумите,много неща научих от вас и съм много благодарна,че ви има.  bouquet  Започнах да правя тестове за ову. от 12 ден/МЦ ми е около 29-31 дни/.Вече 3 дни теста показва едно и също- тест линията е едвам забележима,но не тя е проблема. Контролната л. е много слаба и размита. Възможно ли е да имам проблем с LH. ако трябва да го изследвам кой период от МЦ е най-подходящ? 
Благодаря ви предварително и успех на всички Peace
 П.С. направих снимка но незнам как да я публикувам     

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Продължавай с тестовете Peace Ако цикълът ти е 31 дни, овулацията ти е около 17-ти ден; днес ти е 15-ти, ако не се лъжа, така че има време за + резултат; не си мисли глупости и успех Peace

# 2
  • Мнения: 60
Голди благодаря зя бързия отговор. Все пак ме притеснява,че и първата линия не е добре изразена. Не е като при тест за бременост. newsm78

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ако ползваш тези на Клиър, които са 5 в кутийка + 1 за бременност, е нормално; при единичните са по-ярки линиите Peace

# 4
  • Мнения: 60
точно клиър ползвам. още веднъж ти благодаря. поне това притеснение ми отпадна Simple Smile
дано да стане нещо Praynig

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Дано, стискам палци Peace И без да си съчиняваш проблеми, нали  Wink Hug

# 6
  • Мнения: 1 209
писаната, продължавай с тестовете, според мен имаш още време до овуто...
Аз също ползвам тези тестове и при мен чертите винаги са бледи, а след време дори изчезват...


Успех!!!

# 7
  • Мнения: 60
благодаря за насърчаването. Ние с мъжа ми май имаме по сериозен проблем,но това е друга тема.Решила съм 1-2 месеца да пробвам по нормалния начин.Ако не стане ще търся помощ и съвети в ъв форума с проблемите.Все пак съм оптимист.Надеждата умира последна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт