За калните обувки да ви питам...

  • 11 232
  • 242
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 755
Аз дори си имам домашен сутиен и домашни гащи - като се прибера, още не съм си събула обувките, но бързам да си сменя бельото. Така де, ако съм пробвала дрехи в някой магазин, то със сигурност е заразено със страшни бацили.
Често казано нито в къщи някой се е събувал, нито аз съм се събувала, когато съм ходила на гости /от малка/, че тази тема ми се стори почти неестествена. За щастие моите гости ходят основно по асфалтирани улици и тротоари с плочки и избягват дълбока кал, дори заобикалят лайна и храчки, а когато случайно настъпят някоя гадост, веднага се почистват, та затова нямам никакви притеснения да ги пускам в къщи по обувки. Аз също си поглеждам подметките преди да вляза някъде /дори и да е в обществено помещение/ и ако са изцапани ги почиствам. Пред входната врата имам груба бърсалка, която добре обира песъчинки и прашинки.
Страхотен бисер. Joy hahaha Значи, сваляш си бельото, защото ако си пробвала дрехи в някой магазин, то със сигурност е заразено със страшни бацили, а в същото време пускаш хора у вас с обувки, видимо чисти. Обаче тези хора сигурно си изтриват чистите обувки в супер ефикасната груба бърсалка пред входната ти врата.....Тя вероятно е някакъв специален модел - противопаразитна, противомикробна и супер дезинфекцираща, убива всякаква гад. Ех, защо не вземеш да я препоръчаш на продавачките в магазините за дрехи за да си дезинфекцират малко стоката и да не ти са налага да си сменяш бельото след всяка проба..... Wink Laughing hahaha Би ли ме уредила с една такава вълшебна изстривалка?
 

По темата : Предпочитам гостите ми да се събуват, защото имаме килими и малко дете, което се търкаля по тях. Е, ако не се събуят не правя фасони, но после..... newsm75 newsm79

# 241
  • Мнения: 9 903
вкъщи не идва никой.

# 242
  • Мнения: 920


Аз дори си имам домашен сутиен и домашни гащи - като се прибера, още не съм си събула обувките, но бързам да си сменя бельото. Така де, ако съм пробвала дрехи в някой магазин, то със сигурност е заразено със страшни бацили.



Ти хубаво имаш, но за гостите помислила ли си? Имаш ли за тях оборотни сутиени и гащи.
Или ги пускаш да ти цапат диваните с мръсните си.

Общи условия

Активация на акаунт