маска за коса за обем

  • 12 023
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
пробвай и после сподели

Правила съм я 3-4 пъти  Peace Измива се някак си  #Crazy Но си заслужава   bouquet

# 16
  • Мнения: 664
miranda_rs-добре че си ти:)  ще си намажа скалпа с мед в неделя

# 17
  • Мнения: 27
радвам се,4е тези които са пробвали са харесали маската,а за тези които още не са,нека да пробват.
Взех от ампулите на Phito, като 1 ампула е почти 5 лв., мога да кажа,4е има същия ефект,разликата е в това,4е с меда ти излиза за 0.05 ст.
 

# 18
  • Мнения: 27
puddochia  сподели, как беше на другия ден

# 19
  • Мнения: 27
забравила сим да кажа,4е когато си суша косата с наведена глава, мачкам косата си. Като ги намачкам косата ми става по обемна.

# 20
  • Мнения: 32
аз си правя маси в къщи и почти винаги в тъх има мед и друго-каквото се сетя и имам в момента.Ще опитам това с пръскането и ще споделя-нишо не губя ако опитам-винаги мога да си измия косата отново ако ефекта не е очакваният.Благодаря за споделеният опит.

# 21
  • Мнения: 2 498
забравила сим да кажа,4е когато си суша косата с наведена глава, мачкам косата си. Като ги намачкам косата ми става по обемна.
Само да вметна, че сушена по този начин коса остава обемна до следващото миене , ако и се сложи пяна .....а мед на чиста коса #Crazy не мисля даже и да пробвам Naughty........

# 22
  • Мнения: 27
пробвала съм и с пяна за обем, даже същия ден косата му е степена вече, да не говорим за другия ден.Както е казала   nqakoi , нищо не губите ако опитате-винаги може да си измиете косата отново.

# 23
  • Мнения: 155
забравила сим да кажа,4е когато си суша косата с наведена глава, мачкам косата си. Като ги намачкам косата ми става по обемна.

Чудя се , дали ще има същия ефект , ако се напръска на суха коса? newsm78

# 24
  • Мнения: 27
Не съм пръскала на суха коса, опитай преди да се изкъпеш, ако не ти хареса, си взимаш душ.А ако ти хареса пак се пръскаш след като си изсушиш косата.
   

# 25
  • Мнения: 155
Не съм пръскала на суха коса, опитай преди да се изкъпеш, ако не ти хареса, си взимаш душ.А ако ти хареса пак се пръскаш след като си изсушиш косата.
   

Вече го пробвах. Хареса ми ефекта  върху суха коса. Същият е като при пяната. Сега ще опитам и на мокра коса. Hug

# 26
  • Мнения: 27
и аз това казвам, все едно изполваш пяна за коса , но тук знаеш, че няма химикали, а чист натурален продукт.

# 27
  • Мнения: 12
Кой каза че медът се измивал трудно? Shocked Аз постоянно го използвам в маската с тривитаминола, истината е че се измива много лесно дори само с вода и определено много по-лесно от маста.

# 28
  • Мнения: 1 063
истината е че се измива много лесно дори само с вода и определено много по-лесно от маста.
Peace Прибавяла съм мед към маска за коса. С измиването няма проблем.

# 29
  • Мнения: 4 770
Благодаря за двете свежи идеи с меда! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт