задължително ли е в столчето за кола?

  • 4 450
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 644
РЕНИ- никой не те е нарекъл безотговорна майка,и ние като теб изтъкваме доводите си.
Да,израсли сме без столчета,но както са ти казали-различни времена бяха...
Да,трябва да сме съобразителни и примерни шофьори,но как да го сторя с дете отзад,което де ме дърпа и скача постоянно-нямам 4 ръце и очи на гърба си?!?!
Като е в столчето АЗ се чувствам по сигурна за него,АЗ съм по спокойна като шофирам и АЗ съм направила това ,защото го смятам за правилно,а не защото е задължително
Не мисли че някой се заяжда,но просто доводите ти ми се струват малко повърхностни и необмислени
 Hug

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моите се возят в столчета - доказано сигурен и безопасен начин за превозване на щурави наследнички.

# 47
  • Мнения: X
Просто онемях от доводите ти!
Кои доводи, за челния удар ли? А при силен страничен удар мислиш ли, че са от голяма полза? Аз- не.
Аз пък ви се чудя какво толкова абсолютизирате тия столчета. Вярно, че са полезна новост, но ние и без тях сме пораснали. Както и с тях стават инциденти с фатални последици.
За да си допълня мнението ще кажа, че е много по-важно да се държим отговорно на пътя.
Вие си ползвайте столчетата и не определяйте кой е безотговорен родител и кой не без да познавате човека насреща и ситуацията в която е. Ако по наличието или липсата на столче може да се съди кой какъв родител е- около мен са все едни безотговорни майки, бедна ви е фантазията.

Какво да ти кажа? newsm78 Да сте живи и здрави и ти и децата ти.
Нямам думи за назадничевото ти отношение по въпроса в стил: нЕма па, аз ще си бия главата в стената, защото така му харесва. Ами good luck. Изборите са си твои.

# 48
  • Мнения: 966
винаги е в столчето като се вози и много си го обича

Общи условия

Активация на акаунт