Клиника "Хигия" - Пазарджик

  • 92 241
  • 152
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
               Във връзка с публикациите ми в тази тема, озаглавени като „Част І”, „Част ІІ”, „Част ІІІ” и „Част ІV”, бях поканена на разговор от д-р Кацарски и д-р Шиков. Разговорът се състоя на 04.07./понеделник/, т.г., в кабинета на д-р Кацарски.
   Няма да предавам подробности от него...   
                Получих извинение за проявеното грубо отношение към мен от страна на д-р Шиков.
   В хода на разговора, проведен с д-р Шиков, ми бе обяснено, че той няма вина за усложненията след моето раждане и всички последици от тях.
                Понеже изявленията ми станаха обществено достояние чрез този форум, от трибуната на същия него публикувам извиненията си!      
               
                             
                П.П. Мнението ми за останалите участници в „моя случай” остава непроменено.
                П.П1. Поздравявам д-р Кацарски и д-р Шиков за инициирането на разговора.
Приветствам подобни прояви и считам, че диалозите лекар-пациент  трябва да продължават.


# 151
  • Мнения: 1
Аз също родих в Хигията. Много съм доволна от докторите, родих при Д-р Лилия Димитрова.  Изключително много добра, компетентна с много добро съотношение и много добра като д-р.  Не съм. Много доволна от сестрите и санитарните, имаше и мили и груби. Една от чистачките беше много злобна, млада красива жена коята е на годините на майка се отнасяше с злоба към родилките. Карашени ни да чистим банята след като я използвах ме при положение че бяхме съвсем пресни родилки и не можехме да се държимна краката си,  ядосваше се че не си изяждахме храната  и казваше смутено. ( иииии....  Вие сте за бой)  .  И една от детските сестри...  Дадеми бебето на другия ден след като родих, първо дете ми е и разбира се нямам опит и незнаех какво да правя. Една сутрин в 04:00 бебето ми започна да плаче и никак не спираше, успях да го утеша,  но след не повече от 2 минути започна да повръща черно нещо като храчки уплашена натискам звънежа до  мен и припкам по коридора тя излезна от една стая рошава и с подути очи (става от сън)  и ми се разкрещи ти луда ли си по звънеца не се звъни и каза че от нас човек неможе да си почине тресна вратата пред лицето ми и продължи да спи.  Оказа се че на бебето нищо му нямаше просто се изчистваше. Но като цяло от докторите и акушерките съм много доволна... 

# 152
  • Мнения: 1
Off nepitaite az dnes bqh sashto pri tazi stoqnkina I samo mi povtarq che sam imala debel korem I sam bila debela zatova nemojela sam da zabremeneq.
I e adcki gruba. Vzeni 50 lv.

Общи условия

Активация на акаунт