Скъп на триците, евтин на брашното!

  • 7 276
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
о да да 
знам знам
 Twisted Evil имам приятелка, която си купи ароматизатор за тоалетна за 6.99 и  парфюм за себе си за 3.50
 Joy

# 16
  • Мнения: 227
Не давам пари за ненужни неща.

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 193
о да да 
знам знам
 Twisted Evil имам приятелка, която си купи ароматизатор за тоалетна за 6.99 и  парфюм за себе си за 3.50
 Joy
Стига,бе,ехеее Joy Joy
Има много странни хора.Аз съм срещала много такива и са малко на принципа-сега това ще си го купя,но ще спестявам от друго,че да се балансират нещата......
Иначе по темата-често казвам на мъжа ми този израз,ама той не ми вярва Joy

# 18
  • Мнения: 239
Управлението на финансовите потоци не e силна страна на жените и е редно да се засрамите.
Според мен на вас просто не ви изнася, че мъжете държат парите и седите да се оплаквате в бгмама.
Който държи парите той ще ги харчи ако се сещате за какво говорим. Освен това за мъжете едни неща са важни, за жените други. Кой е с по-силна логика е доказано от векове. Вижте само Нобеловите Награди ако се сещате. Не ви е срам!

# 19
  • Мнения: 648
15ти февруари-10 години от сватбата ни-вечеря за 90 лв за двама.Ок,няма проблем!
Предния ден-досвидяха му се 120 лв за дънки при положение,че има нужда да си ги купи и ще ги носи сума ти време като го знам какъв е труден за пробване и пазарене!
Класически пример Crazy

Управлението на финансовите потоци не e силна страна на жените и е редно да се засрамите.
Някои митове като теорията за "силния пол" е удобна на хора, които обожават да живеят в заблуда и това ги кара да се чустват комфортно Tired

# 20
  • Мнения: 239


Управлението на финансовите потоци не e силна страна на жените и е редно да се засрамите.
Някои митове като теорията за "силния пол" е удобна на хора, които обожават да живеят в заблуда и това ги кара да се чустват комфортно Tired
[/quote]

Именно. От ясно по-ясно е. Кой е с парите, кой е с жените, кой кара Бенц, кой има Нобелови Награди, кой има пенис, кой КОМАНДВА? Командо 3.

# 21
# 22
  • Мнения: 648
[quote author=joro01 link=topic=167608.msg3279297#msg3279297 date=1172219899
 От ясно по-ясно е. Кой е с парите, кой е с жените, кой кара Бенц, кой има Нобелови Награди, кой има пенис, кой КОМАНДВА? Командо 3.
[/quote]

Не е истина, просто newsm62

# 23
  • Мнения: 250
Предполагам на всеки му се е случвало да си купи нещо скъпо за което после да съжалява.В това число и аз.Но не бих се определила като "скръндза" Simple Smile за важните неща.Нямам познати които да дам като пример, по повод цялостта на въпроса.

# 24
  • Мнения: 1 312
Втори пример:
Отиваме да си купуваме лампи за спалнята-2 нощни,3 стенни аплика-харесваме едни на обща стойност 134.00 лева.И като ми се пули насреща и вика:
"Ти луда ли си?Толкова пари за някакви си лампи!"... #Cussing out
Пък не са кой знае какво..,хубави,но има къде,къде по-модерни и скъпи.
Купихме ги де,със 300 уговорки,че такова нещо не се купува всеки ден и може и цял живот да си ги гледам!
Вечерта сме на ресторант с двойка наши приятели-черпим,защото имаме повод,дребен...Сметката е160.00 лева-не му мигва окото!И винаги е така!Щом е за пукницата Joy
...иначе обувки тази зима нови няма...,няма и да си купи...скъпи са Joy

Общи условия

Активация на акаунт