Пак за дияне 35 .............

  • 6 561
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 647
И как, извинявай, без хормонални изследвания, са ти казали, че имаш поликистоза?
На мен миналата година, само след сонография на малкия таз лекарката ми обясни как съм била имала поликистозни яйчници и веднага ми изписа Диане 35, без всякакви други изследвания. Естествено - отказах й да ги пия. След това ходих при други лекари, пак сонография, цитонамазка, преглед - ами нямам си поликистоза, и добре, че не я послушах.
Имам хормонални проблеми, да, ок, но за момента организмът ми се справя, поддържам еднакво тегло месеци наред, имам редовен цикъл и не смятам да пия протичозачатъчни.
Съветвам те да си провериш хормоните - иди и си плати за качествено изследване. Може да имаш проблеми с гуша например. Брат ми има - назначили са му терапия, адекватна за проблема му и след няколкомесечно прилагане той се чувства и изглежда значително по-добре.
С наднорменото си тегло от личен опит мога да ти кажа, че ще се бориш доста време, но има оправяне, повярвай ми.
Диане 35 са силно концентрирани хормони, поемаш ли риска от 10% увеличаване на възможността от рак на гърдата, тромбофлебит, помътняване на ретината, ужасно главоболие, надебеляване, позиви за повръщане и други гадости?
Чисто приятелски съвет - не започвай прием на хормонални препарати без изследване на хормоналния си баланс.
мерси за съвета мила
 ами не ги почнах - и на мен ми  беше много съмнеишън цялата тази работе еи така  да се изпише на изуст - сега пробрам малко народна медицина - и  ще ходя да ми се изследват  хормоните  - имат съмнение за Хашимото с придружаваща поли кистоза
 Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 527
Защо не опиташ с билки?Това диане е голям боклук-нито ми помогна с кистите,а още по-малко с окосмяването ,което се увеличи.
Наското четох,че съставката на диането наистина подтиска окосмяването,но след като го спреш се наблюдава повишаване на общия тестостерон в организма.Ако това го знаех преди-никога нямаше да започна да се тъпча с хормони!!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз го пих доста време.НЕ напълнях,космите ми се разредиха и станаха по-тънки-само докато го пиех обаче Confusedцикъла ми почваше точно в определен ден на седмицата и свършваше пак така,а преди нито знаех кога ще ми дойде,а още по-малко кога ще ми спре(текло ми е и 3м)Общо взето бях супер доволна,ноо започна да ми се отразява на нервата Twisted Evilи го смених с Марвелон(след консултация с ендокринолог-гинеколог естествено),но всичко това беше преди да родя първото си дете,от тогава,слава богу,не съм пила нищо такова.Нали казват,че с раждането се нормализирали нещата.Аз бях с поликистоза(доказана),имах повишен тестостерон и отклонения в DHEA.

# 33
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пила съм 1 г след неуспешни други опити да спрат обилните  и продължителни до 21 дни менструации! де факто на вагинален ехограф ендокриноложката откри кисти като цветно зеле и на двата яй4ника, тогава ми изписа и дияне35! исках да имам 3 дете и 7м след спирането му забременях на по4ти 39г.от него ли , но отслабнах 10 кг и продължих след спирането още 7, окосмяването може да се е увели4ило, но и тукашното епилиране с коламаска мисля, 4е докара пове4е бели за лицето ми !

# 34
  • Мнения: 3 647
Защо не опиташ с билки?Това диане е голям боклук-нито ми помогна с кистите,а още по-малко с окосмяването ,което се увеличи.
Наското четох,че съставката на диането наистина подтиска окосмяването,но след като го спреш се наблюдава повишаване на общия тестостерон в организма.Ако това го знаех преди-никога нямаше да започна да се тъпча с хормони!!!!
Peace
 аз сега пия треви и треволяченца и алое вера - за сега съм нямала кризи - но да видим за по нататъка
Диане 35 така и не го почнах - само в краен случай ще го пия
 

# 35
  • София
  • Мнения: 3 610

И аз пих треволяци 3месеца, няколко вида бяха по схема и имах временен ефект-около 8м ми беше нормален цикъла.

# 36
  • DE
  • Мнения: 967
Пих Диане 35 като бях на 15, заради яйчниците. Напълнях страшно много и започнах д асе окосмявам. Майка ми ги спря като видя ефекта!!!!

# 37
  • Мнения: 3 647
Пих Диане 35 като бях на 15, заради яйчниците. Напълнях страшно много и започнах д асе окосмявам. Майка ми ги спря като видя ефекта!!!!
Tired те май това Диана 35 - го изписват под път и над пит
 Naughty Stop Crossing Arms
 аз съм си окосмена, но смятам по дръг начин да ги моря космите не със диане - явно с него не става
 Hug

# 38
  • Мнения: 1 527
добре,че си се осъзнала на време.На мен ми го предлагаха за цял живот.....

# 39
  • Мнения: 3 647
добре,че си се осъзнала на време.На мен ми го предлагаха за цял живот.....

сега преодкривам алоето - да видим поне се чувствам добре
има една рецепта - вино, мед и алое - на доста хора е помогнала   Peace
 след първата доза ми се нормализира цикълът  Praynig пу-пу да не му е уруки
 да видим по нататъка как ще е
  bouquet

# 40
  • Софето
  • Мнения: 618
Момичета и аз съм с поликистоза и повишен тестостерон  Cry. Естествено започнах Диане 35,  пих го 21 дни и вече 7 ден почивка минава а аз нямам мензис. От утре почвам новия курс. При вас как е било кога трябва да ми доиде?

# 41
  • Мнения: 1 527
Отиди на лекар.Щом не ти е дошло не го почвай.Поне мен така ме инструктираха,когато ми го изписаха.

# 42
  • Мнения: 3 647
Момичета и аз съм с поликистоза и повишен тестостерон  Cry. Естествено започнах Диане 35,  пих го 21 дни и вече 7 ден почивка минава а аз нямам мензис. От утре почвам новия курс. При вас как е било кога трябва да ми доиде?
мен докторката  ми каза че може чак след втората опаковка да ми доиде,НО по добре иди да я питаш

# 43
  • Мнения: 1 527
Доколкото си спомням даже на листовката пишеше,че ако не ти дойде в 7дневната пауза ,не трябва да се започва нова опаковка .

# 44
  • Мнения: 3 647
Доколкото си спомням даже на листовката пишеше,че ако не ти дойде в 7дневната пауза ,не трябва да се започва нова опаковка .
Embarassed може
 затова е по  добре да иде  да се консултира със спациалист
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт