Една ужасно неприлична тема!!!

  • 3 423
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
Ха сега аз да ви озадача Laughing Laughing Laughing Laughing
 От известно време съм на здрава диета и от това така ми е спаднало либидото, че горкия ми мъж трудно може да ме примами Mr. Green
обаче, аз, като добра женица все пак се смилявам над него от време на време му се случва да го подухне вятъра-това от приличие го написах така а и много ми хареса, че от вас го научих в една друга тема Joy Joy Joy и ето сега идва същността на историята!!!
    Някои знае ли колко калории поглъщаме при ветровито време?!?!?!?
защото аз имам чувството след това, че съм изяла Сникърс!!!
   мъжа ми вика, че било от тестостерона но аз все пак искам да знам дали диетата ми няма да пострада от неочаквани калории!!!

# 1
  • Мнения: 819
Нямам представа колко калории са, но ако толкова те притесняват- просто не ги поглъщай, когато времето е ветровито  Joy

# 2
  • Мнения: 1 629
Приеми го като доза витамин Е или просто не гълтай  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ще, ще. Май колкото една вафла приблизително. Ми плюй бе  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Ха ха ха Joy
Така ме развесели  hahaha
Не се притеснявай - поглъщаш
най-полезния белтък в природата
и не само, че няма да си развалиш
диетата ами и е полезен за коса,
нокти и кожа  Hug
Нека някой ме поправи ако греша  Hug

# 5
  • Мнения: 4 451
 smile3532 Голяма скица си!

# 6
  • Мнения: 819
Само да допълня  Mr. Green - може да изгориш погълнатите калории, като преминете "по същество", няма да оставаш само на " духовна" храна, я! Ще изгориш двойно повече калории, отколкото си погълнала Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А, Джулиана, полезен е за кожа като се нанесе върху нея, не като се гълта.  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 1 817
Не е така, Nikita, защото ако не погълне нищо, калориите, които гори идват от запасите иотслабва повече...

Спирам да гълатм, докато съм на диета... #2gunfire

# 9
  • Мнения: 2 292
не zнам колко калории са, но си на доста богата на протеини диета  Joy

# 10
  • Мнения: 287
бе как да преминеме по същество!!!аз освен диетата бъхтам здраво и упражнения #Crazy ма не е проблема в гълтането а в усещането след това - че на гладен стомах ако опитате ще ме разберете!!! Имам чувството, че мога да скъсам тренажора!!! и сега се притеснявам ако има и хормони да би да ми пораснат пък мустаците... newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 2 623
А, Джулиана, полезен е за кожа като се нанесе върху нея, не като се гълта.  Grinning

Това едно на ръка  Hug
Мисля, че съм чела някъде
колко ценни съставки има Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 423
Колкото е по-студено, толкова повече
манджа му трябва на човек. Защо са се
провалили първите експедиции до полюсите?
Щото папото не е стигнало. Това с диетата
и либидото май е вярно. Как може една жена,
дето не хапва с кеф и дето си брои калориите
на единствения домат в чинията, да ти врътне
една мераклийска свирка, примерно. Ми не може.
То няма душа да те погледне, камо ли друго.
Храната прави борбата, сестро, аз, ако съм мъж,
няма да гледам мацката дали добре танцува,
ами ще я поканя на вечеря. И ще наблюдавам
как боцка. Ако се замисли дълго, значи брои калории.
Няма да я поканя такава да остане за закуска.
Няма ли апетит на масата, няма и за друго апетит.

# 13
  • Мнения: 819
бе как да преминеме по същество!!!аз освен диетата бъхтам здраво и упражнения #Crazy ма не е проблема в гълтането а в усещането след това - че на гладен стомах ако опитате ще ме разберете!!! Имам чувството, че мога да скъсам тренажора!!! и сега се притеснявам ако има и хормони да би да ми пораснат пък мустаците... newsm78

Ами взимай "тренажора" на мъжа ти и бъхтай там  Joy , така всички вкъщи ще са доволни! / така даже няма да ти се сърди, когато му взимаш самобръсначката, като ти порастнат мустаците... Joy

# 14
  • Мнения: 1 072
Имам чувството, че мога да скъсам тренажора!!!

Патентовай мъжа си и продавай на професионалните спортисти. Държиш съкровище в ръцете си, а не го експлоатираш правилно.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт