Столче за хранене- от кога?

  • 1 334
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
Взех на дъщеря ми стол за хранене,когато започна да седи стабилно.Преди това я хранех в кошницата за кола,беше ми супер удобно.
И аз така с моя син.

# 16
  • Мнения: 1 440
Сложих Пламена в столчето когато започнахме да се захранваме, т.е. някъде 5 месеца и нещо, но тя не можеше да седи стабилно. Затова столчето е с 3 позиции на гърба (има почти легнало положение). Използваме го доста през деня и то предимно за стоене докато аз правя нещо в другите стаи или я вземам с него при мен. Страшно съм доволна от него  Peace

# 17
  • Мнения: 2 039
Ние днес купихме столчето и за първи път го сложих-умря си от кеф  dance! Педито каза,че след 6 месец няма никакъв проблем да се слага седнал,а и на него му се нрави!   bouquet

# 18
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Можете да сложите и бебето от много малко.Много по удобно да се храни бебето в столче а не като го държи майката.

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На 5 и половина  Peace
няма позиции на облегалката

# 20
  • Мнения: 8 505
Не помня кога точно купихме стола за хранене.Още от самото начало обаче използвах кошницата за кола,за да я храня в нея.

# 21
  • Мнения: 1 041
Сложих го в столчето за хранене след като започна да стои сам стабилно-някъде около 6-я месец.Но въпреки това сега изобщо не го ползваме по предназначение.Не мога да го нахраня там,все се върти и прави бели Rolling Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 568
Като беше нестабилна я хранех в кошницата за кола, откакто седи стабилно - 7 м - в ниско столче за хранене.
И оставям на плотчето парченца храна да си ги папа сама - голяма забава!
Да е седнало и вързано някъде е много по-удобно от гушнато. А и когато сме гушнати все ни се суче.

# 24
  • Мнения: 116
Като стана на 7 месеца започна да се храни в столчето. Преди това в шезлонга, на който постепенно сменях позициите и изправях. Никога не съм я хранила с лъжичка седнала в мен.

# 25
  • Мнения: 8 917
При нас - от 7-я месец Peace

# 26
  • Мнения: 942
Мисля, че детето трябва да седи стабилно, за да го сложиш в такъв стол. Освен, ако самото столче не е на нива, т.е. облегалката му.
PeaceАз си взех  когато Ники беше на 4-ри месеца Simple SmileМоето е с три позиции на облегалката Simple Smile

# 27
  • Мнения: 888
когато започне да сяда самостоятелно
 Peace

# 28
  • Мнения: 1 029
Определено е много по-удобно и според мен столчето е една от най-добрите ни покупки. Купихме го, когато беше на 5 месеца и половина и почти веднага започнахме да я храним там.

# 29
  • Мнения: 1 555
На 5 м и половина ве4е му бяхме купили стол за хранене, невероятно удобство е !

Общи условия

Активация на акаунт