От коя марка памперси сте най-доволни?

  • 3 116
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 691
Пробвала съм Pampers, Libero, Canbebe, Molfix, Rozi, Bijou, Champs... и винаги се връщам на Huggies - имат ластичета, изключително рядко ми пропускат, и то ако не ги поставя като хората, не са прекалено дебели, а попиват, не съм намирала дефектни бройки в пакета, мекички са, устройват ме като цена (0,29 лв/бр)... спирам, че го обърнах на реклама.

# 62
  • Мнения: 1 440
Памперс  Peace

# 63
# 64
# 65
# 66
  • Мнения: 81
Либеро и Хепи

# 67
Pampers. Не съм пробвала други марки. Никога не се е подсичал, а и откакто сме на номер 3 никога не е пропускал. Наистина номер 2 в 50 % от случаите пропускаше. Купуваме ги от Хит и цената 27.90 лв. ако не се лъжа.

# 68
  • Мнения: 208
От Либеро съм много доволна.

# 69
  • Мнения: 539
Пробвах на Mammia-резултата е вечно подсечен докато не свърших пакета,мекички са,но като махнех памперса и дупето му все мокро.Сега пробвам на HUggies-много са ми твърди,като картон,но не се подсича и попиват добре.На либеро-обрив отзад над дупето,махна се като махнах тези памперси.Взела съм и 1 пакет на Diappers-но не от скъпите които се хвърлят в тоалетната,а обикновенния но все още не съм го отворила. Та най-доволна съм си от Pampers и пак ще си купувам от тях като свърша с другите.

# 70
  • Мнения: 3 886
ПАМПЕРС

# 71
# 72
  • Мнения: 366
Аз направих това проучване преди да родя и си казах - Е, помперс си е памперс, те събраха най- много гласове - и естествено се заредих здраво. какво се окоза - първата една седмица такова подсичане, че не мога да ви опиша, но от толерантност мога да кажа, че може и да не е от памперса, то си е и до кожа, но това, което със сигурност е от памперса е прането на дрехи след всяко акане!!! от коликите ли от какво като се изакваше му отиваше чак до врата, защото нямат ластиче отзад на гръбчето!!!
Извинявам се за излиянието, но само като се сетя какво пране падна...
Твърдо съм за либеро и нанис, но друго не съм и ползвала - те поне имат ластиче на гърба, а пък бейби ситер много кофти се закопчават и по мое мнение не въшат работа
Извинявам се пак и успех в избора  Peace

# 73
  • Мнения: 301
Твърдо за ЛИБЕРО Heart Eyes
От няколко месеца сме на гащичките и понякога взимаме и на Huggies-много са сладки с тези принцеси Heart Eyes
Иначе сме пробвали всякакви-Памперс,Мамиа,Молфикс,Дайперс...докато не "открихме" преди повече от година ЛИБЕРО и оттогава сме само с тях(преди пелените,сега гащичките)-и чат-пат Хъджис за разнообразие Hug

# 74
  • Мнения: 353
Ползвам Памперс. Иначе и Маммиа-та не са лоши. От Кам бебе не съм доволна, гелът им става много твърд като попие.

Общи условия

Активация на акаунт