Баба Марта мартенички върза, а мама да гушне АПРИЛчето си бърза.

  • 13 853
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 137
Filka, Аз, когато бях бременна с Ивайло, бях отекла от 7-мия месец, а на края краката ми бяха като на Флинтстоун - няма глезен, няма извивка. На следващия ден след раждането стана още по-страшно, дори докторът на визитация реши,че имам пробелми с бъбреците и беше назначил изследване на урината за следващия ден. Но на третия ден - всичко беше изчезнало. Доколкото знам,  отоците са опасни, ако имаш албумин в урината и/или високо кръвно.

Искам да попитам тези, които са вече в 45-дневния болничен, дали ви дадоха обменна карта и направление за болницата. На мен лекарката ми каза, че 15-20 дни преди термина чак ще ми ги даде.

# 286
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На мен ще ми направят обменната карта на консултацията в четвъртък. При предишната консултация ми пуснаха изследване на кръв и урина, за да нанесат последните резултати в картата.

# 287
  • София
  • Мнения: 1 740
Момичета, има ли някой който да знае как се пуска нова тема? Защото Ая май няма да се върне до сряда, а ние тази тема я изписахме.
Може да се пробвам да пусна, ама давайте предложение за заглавие.

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 22:40 от 450

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Саня, на мен ми дадоха само изследванията до момента. Не съм питала за направлето,но предполагам ще е наистина след последните изследвания.
450, Ая е сложила кодовете на темата в пощата. Ако има желаещи може да я пускат. Само не забравяйте, че трябва да се сложи и заглавие  Peace

# 289
  • Мнения: 367
то си има 12 предложения на първата страница Simple Smile за заглавия на нови теми. нали се разбрахме да ги караме подред

# 290
  • София
  • Мнения: 1 740
Добре, аз си мислех да сложим нещо по мартенско, ама и така става.

# 291
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Момичета ще пусна нова тема, ама май най-добре да с мартенско послание..ако нямате нищо против разбира се. Blush

Ето я:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=168974.msg3317160#msg3317160

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 01:18 от ivalex

Общи условия

Активация на акаунт