Страхотни бани във Варна

  • 11 317
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много хубава баня ще се получи.
miro_slava_, под огледалото в банята има ли плочки или ще бъде залепено като плочка върху мазилката на стената?
 Някой знае ли дали има изобщо такива огледала, които да се лепят направо върху мазилката и отсрани да се лепят плочките?

# 16
  • Мнения: 1 640
  Много впечатляващо,за цената не мога да коментирам,защото не съм запозната как вървят баните.
  Цветовото съчетание сиво,червено и бяло е красиво,НО мисля,че след няколко месеца ще започне да ви уморява очите,защото червеният цвят стимулира,активизира мозъчната дейност,а ваната я свързвам с релакс и отпускане.Става противоречие,нали ме разбираш.
  Аз харесвам много червения цвят,но банята,която мъжо е направил преди идването ми,е синьо-бяла с делфини и море над ваната.Одобрявам избора му-правил е  я преди 11 години.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Ох, Галхен и на мен много ми харесват, ама големите са 33 лв. за брой, а малките са 15 лв.за брой!!И по-добре може да е банята, ама парите.......

Жалко,ама  и така е хубава   Peace



  Цветовото съчетание сиво,червено и бяло е красиво,НО мисля,че след няколко месеца ще започне да ви уморява очите,защото червеният цвят стимулира,активизира мозъчната дейност,а ваната я свързвам с релакс и отпускане.Става противоречие,нали ме разбираш.


Сягласна съм и с това,обаче  пък е много изкушаващо ,особено с тези цветя  Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Много ми харесва  bouquet

# 19
  • Мнения: 599
Еле имат и в София магазин, ние от тях взехме плочки за банята, определено има много хубави и такива, каквито не се срещат другаде  Peace

# 20
  • Мнения: 7 430

Страхотна е, винаги съм искала такъв цвят баня Peace и въобще цялата ми къща да е в червено Wink

# 21
  • Мнения: 282
Много се радвам , че ви харесва и нямам търпение да стане и да вия  покажа ...А и дневния тракт и той ще има червеничко

Общи условия

Активация на акаунт