Как се прави тази прическа?

  • 1 633
  • 16
  •   1
Отговори
  • на терасата
  • Мнения: 660
Някой, ако знае, моля, да каже как се прави тази прическа

Какъв стилизиращ продукт се слага, с каква четка се оформя? Може би се ползва и дифузер newsm78

# 1
  • Мнения: 1 021
Според мен косата на дамата е просто чуплива и е постригана на етажи.  newsm78
Виж ако косата е права предполагам с дифузер ще стане. Естествено преди това пяна за коса, за да е по-трайна прическата.

# 2
  • Мнения: 80
Значи определено мисля, че с дифузер не може да се постигне. Леко си подсушаваш косата, след това има два варианта:
1. Слагаш от най-големите ролки (стига косата ти да е дълга колкото тази на снимката) и стоиш докато ти изсъхне косата;
2.С най-голямата четка, която имаш, все едно ще си сушиш косата, но навиваш на обратно.
Накрая подреждаш кичурите и фиксираш с лак.
Все пак мисля, че първият вариант е по-добър.

# 3
  • Мнения: 4 053
според мен тази дама не е правила нищо,
и за това е постигнала този ефект  Crazy
но и на мен ми харесва

# 4
  • на терасата
  • Мнения: 660
Моята коса е чуплива и съм подстригана горе-долу така, но не зная как се прави така, че да стои "на снопчета", сякаш е разрошена от вятър. Мисля, че има фризьорки във форума, дано се включат с професионално мнение.

# 5
  • Мнения: 1 169
Косата ми става така когато се изкъпя и си я изсуша без да я сресвам  Laughing Crazy

# 6
  • Мнения: 157
Изрусената коса става суха и ако не се реше остава на клечки.Чувала съм за спрей на Шварцкопф, който го използват за след преса и косата става на снопчета,а има и специално желе за коса и  от него косата става на клечки,само с намачкване.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 743
Косата ми става така когато се изкъпя и си я изсуша без да я сресвам  Laughing Crazy
И моята  Peace Или като легна с влажна коса.
Слагаш малко пяна и дооформяш със сешоара и пръсти  Crazy

# 8
  • Мнения: 58
ХА-ХА-ХА Laughingи моята става така ако  не я изсуша със сешоар и четка.Без стилизиращи продукти.Но мисля че ако сложиш пяна на леко влажна коса,наведеш косата надолу и изсушиш с дифузер, обаче на студена струя (за да не "омеква"пяната)може без проблем да я постигнеш.А пък казваш че и си подстригана на етажи.Аз такъв ефект постигам когато си легна с влажна коса.На сутринта само оформям отделни снопчета с пяна или квото имам под ръка.Ама не се харесвам така,само лятото на плажа я оставям така.Иначе я тормозя с четка и сешоар...Успех  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 069
 Моето лично мнение е, че прическата не е нищо особено, просто си е хубаво момичето! Ако не се срешиш и твоята ще стане така.

# 10
  • Мнения: 891
Моето лично мнение е, че прическата не е нищо особено, просто си е хубаво момичето! Ако не се срешиш и твоята ще стане така.
Много точно казано  Peace

# 11
  • Мнения: 2 229
С ролки и пяна след това би трябвало да стане...

# 12
  • Мнения: 5 140
Фиксатор също би помогнал + дифузер

# 13
Моята коса изглежда така, когато просто я измия и не и сложа нищо повече. Това всъщност е лошия и вариант.

# 14
  • Мнения: 65
Тази е героинята Ники от сериала Герои.В сериала тя си е с чисто права коса, може би тук е преди да я изправят.Аз съм с чуплива коса и така се полуава когато не я правя нищо и я оставя сама да изсъхне.

Общи условия

Активация на акаунт