Акушер-гинеколог-Варна?

  • 2 015
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Моля, препоръчайте ми добър акушер-гинеколог във Варна. От сайта разпечатах 1 страница с лекари-звънях на почти всички, но никой от тях не работи със Здравната каса. От АГ ми казаха имената на двама лекари  Милчев и Илиева, които работели по ЗК- не съм ги чувала и сега започнах да си мисля, че сигурно не са добри....... Много дълго чаках това бебе, нямаме възможност да платим толкова пари за частни прегледи и вместо да се радвам сега ми се приплака......

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Аз ходя при д-р Евгения Георгиева в Майчин дом по Здравната каса. Там има и други лекари, които работят по касата. Обади се на регистратура на 332-000 и питай.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 466
Влез в отчетни в темата на варненските мамчета и там има линк с лекари, които работят със ЗК. Погледни също в Здравния справочник има тема и доста бъдещи майки са споделили мнения за лекарите, които им следят бременността. Хайде настрой се по-оптимистично и никакви негативни емоции!

# 3
  • Мнения: 1 254
здрасти
аз съм много доволна от прегледите при Живко Жеков от св.Анна (бившата гинекология). смятам и да раждам при него. другите, вече настоящи мамчета споделиха възхищението си от него. тел: 6926661
успех!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 773
д-р Димитрова работи със здравна каса. Приема в Еквита, раждах при нея с операция в окръжна болница и съм много доволна. Внимателна е.

# 5
  • Мнения: 3 647
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0;topicseen
тук  ще намериш  доста мнения
за Варненските АГ

# 6
  • Мнения: 377
д-р Димитрова работи със здравна каса. Приема в Еквита, раждах при нея с операция в окръжна болница и съм много доволна. Внимателна е.
Не я препоръчвам за ЖК. За раждане може да е добра, но за ЖК не. Аз ходих при нея на ЖК  до преди един месец, когато установих ме след преглед при доц.Балев че има проблем с бебето и се наложи да го махна. Та за въпросната лекърка:
1. Не ми пусна всички изследвания които трябва да се пускат в първият триместър.
2. Уж всеки път ме гледаше на ехограф, а май освен да мери главата друго не е правила,т.к. проблема беше изоставане на крайниците от главата с три седмици, което при едно замерване на бедрена кост се вижда, а това се прави при всеки ротинен преглед на ехограф.
3. Когато ми се наложи да ми издаде направление за хоспитализация, тя започна да увърта. Естествено беше усведомена за проблема който имам, а даже не каза да отида на преглед да види и тя , да поговорим все пак съм и пациентка.
Тъй че за тази лекърка сами си правете извода дали да отидете на ЖК.
Успех на всички бъдещи майки и дано поне на една съм помогнала с избора.

# 7
  • Мнения: 573
Мога да ти препоръчам моя гинеколог ,който ми следи бременноста.Работи със ЗК ,кабинетът му е в градска болница.Казва се Румен Шопов.Страшно внимателен  и отзивчив лекар и човек. Hug

# 8
  • Мнения: 617
А също мога да ти препоръчам д-р Румен Шопов. Наистина е много внимателен. И в момента ми следи бремеността. Ако искаш мога да ти дам неговите координати. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 41
Благодаря на всички за мненията. Знаех за д-р Шопов от ГБ, но не бях чувала отзиви. Май ще се насоча към него-имам още 1 седмица да мисля. Благодаря ви))))))

# 10
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Шопов каза на приятелката ми,при преглед,когато тя бе с 10 дена закъснение,че не е бременна и искаше да и дава лекарства,за да се неразположи #Cussing out
Тя вече е в 5 месец НЕбременна...........
Не го препоръчвам #2gunfire

# 11
  • Мнения: 2 655
д-р ЦВЕТКОВА, аз мога да ти уредя час.
Пиши ми на л.с.

# 12
  • Мнения: 585
И един съвет от мен освен ехографиите при гинеколога ти по ЗК в 12-14седмица и в 21 седмица посети за ехограф  за фетална морфология доц Балев във клиника Темелков , тези два прегледа са доста важни . АЗ бях много доволна от прегледа при  Давидков преди да родя ,направи и Доплер на пъпна връв и видя че е усукана, но при Давидков прегледа е скъп 60лева , а щом си притеснена с паричките ще ти дойде нагорно . Иначе мен по ЗК ме проследява Даниела Станева в Окръжна Болница и съм доволна , пусна ми изследвания когато бях болна внимателно се отнасяше . По принцип казват че агитирала да раждат при нея в Майчин дом ,но мен не ме  е агитирала може би защото още с първото ми посещение знаеше ,че твърдо съм избрала да раждам в АГ , защото само там имат достатъчно добре оборудвана  неонатологията .

Общи условия

Активация на акаунт