Вече не съм блондинка, успокойте ме...

  • 2 495
  • 48
  •   1
Отговори
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
До 11.00 днес бях блондинка - от най-русото русо  Simple Smile От известно време са ме хванали лудите да си направя косата по-тъмна, защото краищата й нямат здрав вид. Полагам свръхусилия да я подхранвам със скъпи маски и т.н. Обаче вчера като си взех 2 бои - тъмнорусо и среднорусо - и се наклепах днес. Резултатът - кестенява коса, но със здрав вид.
Е, ами мъчно ми е за русата метла...А и мъжът ми харесва руси...Айде, успокойте ме...

# 1
  • Мнения: 1 883
Дай снимков материал за да преценим - преди и след . Peace

# 2
  • Мнения: 157
Веднага ще те успокоя.Много рядко има коси, които след изрусяване имат здрав вид.Със сигурност сега твоята сега изглежда здрава.Ти сама каза , че ти е била като метла.Аз също съм давала това определение.А на мъжа ти кажи, че тези промени са хубави.Така все едно си е сменил жената и ще си ляга с нещо ново. newsm10

# 3
  • Мнения: 170
Всяка промяна е хубава.Допреди 2 месеца и аз бях с бялоруса коса ,но една сутрин се събудих и реших ,че е време за малкопромяна.И така от руса за 40 минути станах с гарваново черна коса.Не му казах на мъжо и си уговорихме среща след работа ,на която той ме подмина и се наложи да го догонвам,защото не му бях казала за косата,но го понесе някакси ,въпреки че и той харесва руси мадами.

# 4
  • Мнения: 146
браво, време е да се погрижиш за косата, да закрепне Grinningпък и брюнетките според мен са по-секси Grinning

# 5
  • Мнения: 173
Спокойно,пак си си ТИ,и мъжът ти пак ще те хареса  Peace
Важното е косата ти да изглежда добре !
И аз бях много светло руса,косата ми наистина се беше изтощила и за това е потъмних малко.Сега съм по-тъмно руса,но косата ми изглежда много по-добре и повече ми харесва.Между другото правя се с Лореал-имат страхотни цветове!

# 6
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
След две измивания и пак ще си блонди Wink

# 7
  • Мнения: 7 723
След две измивания и пак ще си блонди Wink

Точно  Wink
Най- късно- на третото  Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Промяната, стига да е желана, е нещо много хубаво и положително.

Вицовете за блондинки вече няма да се отнасят за теб Simple Smile

Между другото, бях гледала интервю с някаква известна дама, която каза, че жена, която някога е била блондинка, си остава до живот такава, независимо с какъв цявт на косата е  и винаги рано или късно пак става руса newsm78.

# 9
  • Мнения: 3 576
Пожелавам ти един ден да се върнеш отново към русото, но с по-здрава коса!  Hug

Не знам дали ще те успокоя, ако ти кажа че преди време и аз бях с бяло руса коса - обезцветявана с блондори, скапа се. Направих се кестенява, стоях така близо година, не можах да се харесам и отново се направих руса....

Е да сега не съм бяло пепеливо руса, по-тъмен ми е цвета малко, но го постигам по почти безвреден начин само с боядисване и добър фризьор.

Така, че изчакай да ти се оправи косата и стани отново блондинка  Blush

# 10
  • Мнения: 3 164
Nadia79, какъв ти е естествения цвят на косата Grinning
аз съм с естествено тъмно кестенява, почти черна Tired но винаги съм искала да я изсветля, но ме е шубе Wink а и в никакъв случай не искам да ставам жълто руса Sick-най-ме кефи нещо карамелено или капучино Crazy

# 11
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пожелавам ти един ден да се върнеш отново към русото, но с по-здрава коса! .....
Така, че изчакай да ти се оправи косата и стани отново блондинка  Blush
Това е идеята, но не парцалива блондинка, а със свеж и естествен вид.
Ох, момичета, благодаря ви...Да бъдеш блондинка е начин на живот  Joy  Joy  Joy
Ще се снимам да ме видите преди и след...

# 12
  • Мнения: 3 576
Shoni,
тъмно кестенява ми е косата, като веждите.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 672
След две измивания и пак ще си блонди Wink

Точно  Wink
Най- късно- на третото  Laughing
Така-така.От русо и червено -отърване няма Laughing Flutter Laughing Flutter

# 14
  • Мнения: 4 076
Според мене,се кефи на промяната.Разнообразието е хубаво нещо,пробвай сега да си красива по друг начин-по-различни цветове,прически и т.н.И най-хубавото,като е постоянно,омръзва.
А мъжът ти,щом харесва руси коси,би могъл да се изруси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт