Вода за ютия ?

  • 11 510
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Водата, която използвам е дестилирана.
На работата на мъжа ми имат лабораторен дестилатор и той ми носи Wink.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Вода за ютия на Апта има на колхозния в гаражите където се продават праховете има и една нова американска ама и забравих името-по-хубава е по мое мнение и излиза по-изгодно от Аптата. Мисля,че и израелците от Сано имат такова чудо ама не съм много сигурна.

# 32
  • Мнения: 5 462
Вода за ютия на Апта има на колхозния в гаражите където се продават праховете има и една нова американска ама и забравих името-по-хубава е по мое мнение и излиза по-изгодно от Аптата. Мисля,че и израелците от Сано имат такова чудо ама не съм много сигурна.
Принцесата , благодаря ти за изчерпателния и точен отговор.Точно това питах от къде и каква марка да си купя, а не дали да ползвам и не и с какво да я заменя ... Благодаря ти.

# 33
  • Мнения: 445
Мами, аз ползвам преварена вода (поне 5 мин да ври). Дупките на ютийте могат да се отпушат като се напръскат с Цилит (отпушва и душове)
Мисля, че не е добре да се слага омекотител в ютията. защото от високата температура може да започне да се разгражда.

# 34
  • Мнения: 83
Аз ползвам снежна вода. Не знам дали сте пробвали но аз нямам грижи. Ютията ми си е наред. Като натрупа сняг още докато не е замърсен напълвам една кофа. Оставям я да се разтопи и я прецеждам през марля или памук.

# 35
  • Мнения: 80
Аз наливам минерална вода. Ютията ми е вече тригодишна и не се е запушвала!!! Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 2 926
Аз преварявам водата.

Общи условия

Активация на акаунт