Споделете 6.5.

  • 23 879
  • 590
  •   1
Отговори
# 15
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Да, невероятен е, и аз го препоръчвам горещо  Simple Smile

# 16
  • в къщи
  • Мнения: 467
Оставаше още само един месец...и щях да си имам един малък племенник...сега вече няма на кой да ставам леля Cry...

# 17
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
О, Боже..

Толкова съжалявам, kukli4ka...

И аз загубих едно племенниче веднъж... но беше в ранните месеци. Не мога да си представя какво ти е в момента! Sad

Да почива в мир малката душичка.  Praynig

# 18
  • Мнения: 9 092
Съжалявам кукличка  Cry
Прегръдки!

# 19
  • в къщи
  • Мнения: 467
Благодаря ви момичета.Наистина е много тежко.Сега се надявам и моля,само с майката всичко да е наред.

# 20
  • Мнения: 822
Малкото ми момче вече се опитва да го играе мъж... Laughing
Вчера,докато го изчаквах да си доиграе в градината,за сетен път се убедих,колко неусетно растат децата ни ...
Както играеха,учителката ги събра и поведе да им показва нещо.Едно по-дребничко и малко момиченце явно не успя да ги настигне и повика моя хубостник по име.Той се върна,прегърна я през раменете (сякаш искаше да я предпази от нещо),после я хвана за ръка и поведе към останалите...Беше много мило и трогателно...и малко сълзливо за мен... EmbarassedУж нищо и никакъв жест,а така погали майчиното ми сърце...

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Вдигнах мерника на човека. Според мен с право, според него - без. Накрая пак ще замълча, за да е мир. Класика!

# 22
  • Мнения: 7 837
Снощи бяхме на концерт на ZZTop. Беше на открито в един парк. Поне половината публика беше на средна възраст над 40-45 г. и бяха много сладки отстрани, как се забавляват  Simple Smile  Страхотен купон  Grinning

Брадатковците са си същите, както ги помня от моята младост. Само по барабаниста може да се разбере, как остаряват бавно, неусетно почти.

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Вече като видя писано в тая тема и изтръпвам, щото откакто пуснаха седмичните теми никой не споделя тук, а всеки пише там, тук се споделят само тъжни и гадни неща...

# 24
  • Мнения: 7 837
Няма сила, която да ме накара да отворя и да видя, какво пише в седмичната тема, имайки предвид, кой списва там...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
О, аз съм назад явно. Каква седмична тема?

Що тук да се споделят само кофти неща - ето, след горния ми постинг, споделям, че в събота си изкарах супер на клубче с колеги и приятели и това ме зарежда за новата седмица! Дано да изкретам до петък, че от сега ми се иска да си почивам. Пък и заминавам на малка екскурзия  Flutter

# 26
  • Мнения: 2 550
Няма сила, която да ме накара да отворя и да видя, какво пише в седмичната тема, имайки предвид, кой списва там...

Бедна ти е фантазията какво се списва там...аз се отказах още първата седмица да чета  Joy

Споделям, че имам работа за целия китайски народ, но вместо да работя си говоря в скайпа Simple Smile)

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
А аз изобщо никога не съм имала намерение да я чета. Мисля че имам едно мнение в една от всичките и съм влизала вс на вс два пъти.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Да позная ли - spam-chat-junk-bulk и т.н. темата ли? Чудна, спор няма

# 29
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Споделям... моят мъничък хамстер, Джо Крипъл, умря снощи след много мъки. Беше тъжно.. в един момент исках просто да спре да се мъчи вече... Днес го погребахме в една кутийка от сапун в градинката зад блока. Кофти ми е че живя толкова малко, но той си беше болен още като го взехме...

Аз продължавам да искам хамстер и май утре ще ида да си купя нов... колкото и гадно да звучи...

Общи условия

Активация на акаунт