Луксозно бельо!?

  • 9 318
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 158
здравейте...Много си падам по хубавото бельо....Направо съм бельо-манка  LaughingВинаги, когато имам възможност си купувам скъпо белъо и съм много по-доволна от резултата...Много по удобно е от българското... материите са по меки и въобще чувствам се много женствена и секси в него... Мъжа ми, слава богу...много обича да ме гледа в различни видове бельо, така,че мога да оправдавам скъпите покупки с него  Flutter

# 76
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На тема бельо съм луда жаба Mr. Green
Харча като за последно - като ида в Севън секъндс и те си ме знаят хората Mr. Green
От сутиените съм фен на Кокай, Принцес Там-Там и Телено Crazy иначе хубави неща има и Дона Карън и Кевин Клайн Peace
Всичкото ми бельо е луксозно и много си го харесва, то почти никой освен мен не го вижда (освен ако не искам да се вижда  Mr. Green ) и оценява(визирам мъжо  Mr. Green ),ама на мен ми е кеф да си го нося Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 1 817
Може да кажете, че не съм нормална, но на мен повечето неща в Севън секъндс неми харесват. Моят магазин за бельо опредлено е ЕТАМ. Не са много скъпи, но на мен ми стоят прекрасно, удобни са, красиви са и аз се чувствам женствена и секси в техните модели. Какво повече му трябва на човек?

А и честно да си кажа 150-200 лв. за един сутиен ми идва дост в повече.

# 78
  • Мнения: 208
Може да кажете, че не съм нормална, но на мен повечето неща в Севън секъндс неми харесват.
Нито пък на мен. Кичозни са ми и много рядко мога да си харесам нещо от там. А и материите не ми допадат. Не си купувам луксозно бельо, може би защото не си падам по дантелки, а и кожата ми не понася дантелите - бельото ми е на Скини най-вече и Триумф. Харесвам бикини и сутиени от много фин шифон.

# 79
  • Мнения: 13 512
етомиrа: Именно затова на пазара има толкова много различни  марки-за да задоволят различните вкусове и възможности...никой не е казал,че на всички трябва да допада Коokai или Donna Karan

# 80
  • Мнения: 2 759
                 Купувам всякакво. Ако съм влюбена - давам и 100 лева, само че си го водя 'специално' и го ползвам само когато има кой да го оцени. Преди шест месеца обаче открих магазин, в който за същите 100 лева си купих 14 комплекта с доста прилично качество - не са мръднали (в пералнята)  Peace. А моделите са доста приятни и цветовете - всякакви. Ми тъй де - и без това ми късат от време на време гащичките (в буквалния смисъл) от страст, остава да ми скъсат La Perla  Crossing Arms... Или, както понякога ми се е случвало - прашки за 60 лв да ми се боядисат от дънките  Sick...
                 Иначе въпросните 'специални' комплекти си ги правя 'от-до' - с корсет, жартиери, чорапи и всичко останало. Не са ми оставали недооценени още  Whistling... Въпрос на мъж.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 817
Monda, коментарът ми е този, защото повечето жени винаги успяват да намерят нещо, което да харесат там... И аз просто смятах, че нещо с мен не е наред.

# 82
  • София
  • Мнения: 10 858
кажете къде има магазини на ЕТАМ Embarassed
Как са цените там?
Кака съм ги пропуснала Whistling

# 83
  • София
  • Мнения: 3 797
кажете къде има магазини на ЕТАМ Embarassed
Как са цените там?
Кака съм ги пропуснала Whistling
Има ги в МОЛ-а на Стамболийски и на бул.Витоша

# 84
  • София
  • Мнения: 10 858
А newsm78
щом ги има в Мола, значи съм влизала, явно не съм обърнала внимание Thinking
А цените как са? Като Севън секънд или Ла Перла? Или по-надолу?

# 85
  • Мнения: 158
Цените в Етам са към 80 - 100 лв за сутиените и кам 40 за гащи. Има много сладки нощнички и пижамки..и на намаление си струва да пазаруваш оттам newsm03

# 86
бельото на "etam"е супер.имам няколко неща от там и съм доволна  Sunglasses.вярно,че е скъпичко,но си заслужава newsm10 newsm74

# 87
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз днес си купих 4 бр. прашки и съм мнооооого доволна Mr. Green
Не са луксозни, но приличат на такива Peace

Общи условия

Активация на акаунт