Моята свекърва и проклетите и кокошки

  • 11 244
  • 117
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
Та замина моята свекърва  да почива от мен и аз от нея. Замина и си остави кокошките с изричната препоръка да следя за здравето им и за яйцедобива. Всеки ден ми звънеше по телефона да пита как са колко са снесли. Но нали е мръсница забравила да ми каже, че зимата кокошките зимата по принцип слабо снасят. Аз видимо притеснена виждам, че петела не ги оножда му праснах в човката четвъртинка "Виагра" /ако е реклама изтриите името на люкарството.Започна той да ги уважава, но пак нищо.Една приятелка ме посъветва да им следя овулацията и според това да ги пускам на петела. Това също изпълних и пак нищо. Крокодила ден преди да си дойде звъни..и аз му викам , че снасят нормално. Тичам на магазина и купувам кора яйца и ги разхвърлям из курника след като съм измила печатчето с номера. Връща се тя и не при внучето отива а право вд курника. Позеленя вика моите кокошки снасят Л размер яйцата тук са С размер........Имам и още свекървини спомени

# 1
  • Мнения: 1 329
 Joy Joy Joy Joy Joy това е майтап , нали!

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Това е трагедия!  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 3 634
ХАХАХАХХАХАХА

не съм се смяла още тази седмица така, както се смях като четох поста ти... за което и благодаря!

# 4
  • София
  • Мнения: 221
това е майтап , нали!
Изобщо не е майтам. Този петел същото лято се удави , щото синчето ми изкопало ров напълнило го с вода и решило да го учи да плува , въросния отказал да се учи и се самоубил. То има и поука не си взимаите снаха от София , щото кърската и кокошарската работа ще остане непипната.

# 5
  • Мнения: 1 150
 hahaha
Петела значи е възкръснал след удавяне Joy
Как е сега, след виаграта?
Да не се гътне, че няма да има кой да уважава кокошарника  hahaha hahaha

Отдавна не се бях смяла така  Joy

# 6
  • Мнения: 1 866
 Joy Joy Joy
Много свежо!

# 7
  • Мнения: 3 634
Е като се е удавил, то как тогава ги уважава тез кокошки? Те за тва и яйца не снасят, щото той из отвъдното ги и посещава... Горкия петльо.

# 8
  • Мнения: 2 039
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3532   Ееее,не,няма такава тема  hahaha

# 9
  • Мнения: 4 668
Може би имат нов петел , след трагичната смърт на предишния Laughing
Много се развеселих  hahaha

# 10
  • Мнения: 4 490
dmaria, ставаш за писателка на хумористични разкази, браво!  smile3501

# 11
  • Мнения: 4 451
Това беше върха! smile3532. Тъкмо мислих да си лягам вече и ти така ме разсмя, та и сън ми мина и умора. 1countingsheep

# 12
  • Мнения: 4 668
Ох , всъщност сега прочетох по - внимателно - удавянето се е случило след описаната ситуация с виаграта ...

Още се смея  Joy

# 13
  • Мнения: 260
Сега мога да си приzная, колко съм щастлив, че не съм петел.  #Crazy

# 14
  • Мнения: 3 423
Искам повече за такива свекърви да чета.
Оргазмувам, ако разбирате какво искам да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт