Среща в София -24.02.2007 - снимки, усещания, чувства

  • 3 483
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 722
Мили Мами и Татковци - реших че е достатъчно значимо за нова тема.
Първо моя скромен фотографски принос към срещата:
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=108312
Мъничко но от сърце - присъстващите видяха обективните причини да не се развихря с апарата.
Очарована съм от срещата, нищо че тренирах фитнес с по цигарка за успокоение в паузите.
Лично аз наистина имах необходимостта да се среща с напълно нормални мами и  татковци и техните дечица в обстановка в която няма ги има учудените погледи че не са ме видяли с корем, респективно нездравословното взиране в Милен да го видят що за чудо е Confused
Имах също така нуждата да сляза за малко на земята, като видя че не само в очите на моето дяволче се чете обожание Simple Smile
Е, като пълен егоист си задоволих нуждите и сега съм една идея по-щастлива. Благодаря ви за това, благодаря че бързо и безрезервно ме приехте семейството.
Обещавам другия път да вържа Милен и да ви покажа колко чаровна и приказлива съм Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 843
Е, ти ме уби със скоростно изпълнение!!!

Моите снимки - утре.
Беше ми безкрайно приятно, въпреки, че почти не успях да стигна до другия край на масата.

# 2
  • Мнения: 2 722
DarZaMen, когато не тичам като изоглавена съм много организиран и сериозен човек. Извинявам се на тези които не ми попаднаха в обектива - другия път ще се реванширам

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Страхотни снимки. Mr. Green
Нямам търпение за срещата през Април.
П.П.може ли малко пояснения относно снимките.
Сори,че питам,ама повечето мами ги познавам само пи никове из форума. Tired
Та на снимките познах Креми(която мислех за загубила се Mr. Green),познахи Миленчо,познах и дар ЗаМен и вечно усмихнатата и дъщеря Ирина.
Ама другите за съжаление не можах да позная.
Та ако може малко разяснения,кой кой е ама ако може по никове. Laughing

# 4
  • Мнения: 677
Беше страхотно.
Много топлина и усмивки.
Извинявам се ,че си тръгнах набързо,но моя принц почна да показва рогата си.
Радвам се ,че се видяхме.Още месец,два и ще се видим всички от Б-я.
А ние от София до тогава можем и да повторим.
Лични извинения на Теа,чак сега загрях,че тя имаше имен ден,но така се бях запалила за срещата,че това ми изкочи от главата.
За това сега да кажа-ЧЕТСТИТ ИМЕН ДЕН ТЕА,все така отзивчива и да помагаш с знания и душа на деца и родители.
Поздрави.
  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 324
Много хубаво беше. Трябва да го повторим. Имаше всичко: игри, усмивки, бой - истински мъжки. Всичко. Чакам снимки от фотографите.

# 6
  • Мнения: 2 722
Теа, зло да те забрави, аз също не се сетих, явно лимита акъл за деня ми е бил вече изчерпан - да си жива и здрава та да красиш името си и да си ни дружка още дълги години Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 444
Теа, да е живо името ти и ти да си здрава да го носиш! smile3525


Mama_ Galia_66, моля те дай текст към снимките, кой кой е Страшно съжалявам, че отново котка ми мина път и не можах да дойда Бих искала да свържа никовете с лица  newsm17

# 8
  • София
  • Мнения: 533
Момичета, благодаря ви за поздравите и пожеланията newsm51 newsm51 newsm51

Може да ни завиждате, защото купона продължава у нас Simple Smile Креми ми е на гости и празнуваме Simple Smile Нашите снимки ще видите най-късно в понеделник

# 9
  • София
  • Мнения: 1 444
ВЕСЕлО КУПОНЯСВАНЕ мОмИчЕТА, ПИЙТЕ ПО ЕДНО ОТ мЕН И ВСИчКИ ОСТАНАлИ, НО ДА ПрИбЕрЕТЕ ДОмОчАДИЕТО ВСЕ ПАК И ТО ДА УлУчИТЕ АДрЕСА!!!

 smile3501  bigdance2

# 10
  • Мнения: 273
Леле колко ме е срам, пред Теа. Мила Теа зло да те забрави и да ти е живо и здраво името да те пази, а с радост да си го носиш.
Срещата беше много хубава. Радвам се, че се запознахме и дано приятелството продължи.
До скоро момичета.

# 11
  • Мнения: 128
Скъпа Теа, да ти е живо и здраво името , да ти носи сила, издръжливост и успех! Благодаря за твоята всеотдайност и отзивчивост! Бъди щастлива!

# 12
  • Мнения: 1 843
Теа явно реанимира след имения ден...Туй писание нейното, къмто 24 и нещо ми намирисва на разгул...без разврат де. Wink
Радвам се, че сте си продължили подобаващо!

Ние за "малко" се видяхме...три часа! Представям си, ако решим да е за повече! Обаче времето наистина литна!
Колко неща не си казахме...
Обаче беше хубаво и емоционално по свой си начин.

Зойка, твоят направо си е легнал с петлите! Нашите към 24.00 часа бяха официално заплашени, че ако не заспиват, няма да гледат "Весели крачета" на другия ден!
А ние с таткото я закъсахме, въртяхме се до два, чудейки се дали няма пълнолуние...

Пускам ви линк към нашите снимки и, момичета, извинете ме, ако съм объркала нечии имена, а други забравила - аз съм патологичен случай с имената!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=108479

И специални комплименти за Креми! Сериозна дама, рече и го стори!

Благодарности на татковците, които  дадоха от себе си най-доброто да ударят едно рамо в наглеждането на малките фурии.

# 13
  • Мнения: 128
Бреееейййййй!!!Добре сте си изкарали,вижда се и направо се пръскам по шевовете ... А сега - на въпроса:кога ще бъде следващата софийска среща? Някъде през март,а?
Много сме тези,които не успяхме да дойдем поради сериозни  и обективни причини и така ни текат лигите...ммм...

# 14
  • Мнения: 341
Ето ме и мен Simple Smile Преди малко се прибрах и веднага сядам пред компютъра да качвам снимки Simple Smile

Ивка,не можах да се загубя макар че щеше да ме дойде добре да откопча още някой ден ергенлък  smile3534 ама Теа и невероятният и съпруг се погрижиха за мен от самото ми пристигане и тук е мястото да им БЛАГОДАРЯ!!!

Аз лично останах очарована от срещата от мамите и най вече от дечицата особено от момиченцата( извинете ме мъжки майки)ама момичетата са си момичета кокетни,послушни,приказливи......с кеф да ги водиш по срещи Simple Smile

Някои мами без да споменавам имена те си знаят,обещаха да ми върнат визитата,та аз чакам де Simple Smile

Сега ще обърна внимание на мойте мъже и като се качат снимките ви пускам линк Simple Smile



Общи условия

Активация на акаунт