за добавянето на АМ в пюрето

  • 1 679
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
Зависи от гъстотата на пюрето Peace

# 16
  • Мнения: 3 334
Аз първо разтварям АМ и след това го прибавям-1 мерителна лъжичка АМ в 30 мл. вода Hug
същото правех и аз,ако е прекалено гъсто пюрето слагах двойна доза Grinning Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 561
Аз предварително разтварям Ам в съвсем малко водичка, колкото да стане хомогенна кашичка!
В началото го слагах сухо, но не се разтваряше изцяло и стоеше на бели точки пюрето!

# 18
  • Мнения: 121
Зависи от пюрето, ако е редичко само добавях мляко без да го разреждам. На по гъстите пюрета добавях разредено АМ, една лъжичка в 30мл вода.

# 19
  • Мнения: 115
Аз слагам суха смес в пюрето и ако е необходимо добавям вода.Но в повечето случай си му давах пюрето както си е, а след това му давах АМ от шишето, колкото поиска да пие.

# 20
  • Мнения: 1 303
На мен ми се вижда най-логично(както и правя) да разтварям предварително АМ във указаното количество вода,пък и една от причните,поради които добавям АМ е да го поразредя малко пюрето,ако е мн гъсто,а с прах АМ ще се сгъсти повече.Никога не ми е идвало на ум да добавям само прах

# 21
  • Мнения: 161
записвам се да следя темата

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Зависи от гъстотата на пюрето.Когато му приготвям домашно пюре винаги го правя по-редичко и го сипвам в бурканчета.Преди ядене загрявам бурканчето в МВ и след това добавям една или 2 мерителни лъжички АМ и разбърквам докато се разтвори.Понякога купените,особено с картоф са доста гъсти-тогава слагам АМ,разтворено в 30 мл. вода примерно.

# 23
  • Мнения: 574
Ние сме на Фризовом и не виждам как ще стане да добавя само сухо вещество,то трудно се разбива във вряла вода  а в пюре абсурд !Аз давам плодово пюре с лъжичка и дохранвам с АМ Peace

# 24
  • Мнения: 1 986
  И аз се чудя защо трябва да добавяш АМ към пюрето ThinkingДавай първо пюрето и после дохранвай с АМ Grinning

# 25
  • Мнения: 4 621
Рядко съм добавяла АМ в пюрето, като повечето пъти съм го слагала сухо. Ако пюрето е много гъсто съм разтваряла АМ във вода Peace

# 26
  • Мнения: 87
Зависи от гъстотата на пюрето Peace
Това е и моят отговор Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 273
Само разтворено съм добавяла в по-гъстите пюрета,по-редките ги давам направо така,ако пък е прекалено рядко добавям суха оризова каша съвсем малко.

# 28
  • Мнения: 508
А, защо слагате АМ е пюрето? newsm78

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Слагах само сухо вещество!

И аз така.
А слагах, защото четох, че вкусовите им рецептори ще разпознаят млякото в пюрето и няма да го отхвърлят. За моите това си беше проблем - не ядяха пюрета без АМ.

Общи условия

Активация на акаунт