Каза ми, че ме обича!

  • 1 392
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Моят син е на осем години и продължавам да се разтапям всеки път като ми каже "Мнооооого те обичам". Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря на всички за хубавите пожелания Simple Smile
Сега тръпна в очакване да ми го каже отново, дано да се случва често.
И още веднъж да повторя - ня всички пожелавам да чуват тези думички най-редовно. Наистина няма нещо друго толкова хубаво  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 446
Най - хубавите думи. Честито!  bouquet
аз не помня от кога започна , но ги казва много често. Особено като се разсърдя  Twisted Evil и спра да говоря , идва прегръща ме и в ухото ми казва тихо:"Мамо , много бича" , няколко пъти. После следва:"З,инявай". Наскоро ги чувам , че е започнал да използва и друга , моя любима дума "моля".

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Hug
След 2- год. възраст го повтарят много често.
Аз повече се радвам на прегръдките и целувките им Heart Eyes че това "много те обичам" вече механично го изговарят ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 722
По-бавно проговаряме, но веднага след мама и кола започна да казва "бути" - дълго се чудех какво е докато оня ден не ми каза за пръв път придружено с прегръдка "моя мама" и след това "бутим мооого" - Ми той ме обичал бе хора!!!!

# 20
  • Мнения: 4 473
Няма по-силен момент в живота на една майка от този! Heart Eyes
Да ти е честито и ушичките да ти пламтят от често повтаряне на тези думички! Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Безценно! Радвай се...
Гергана ме прегръща и казва: "Кажи ми, че си моята майка." Казвам и. "Не, кажи ми, че си моята най-добра майка!"  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт