? за кухненски робот

  • 5 196
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте!
Мисля да си взема скоро кухненски робот, най-вече защото искам да си правя повече салатки, но и за други неща разбира се.Вие имате ли роботи, как ги ползвате, какво да гледам и търся при покупката, гледам в готварските списания рекламират общо взето Philips cucina или Multiquick 6в1 на Brawn. Вие какво мислите, ще съм Ви благодарна да споделите опита си.Чао!

# 1
  • Мнения: 1 910
Моят стои в шкафа.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моят стои на плота. Няма ден, в който да не го ползвам. Току що го измих, защото си смлях орехи за кекс. Снощи си накълцах лук за яденето...
Наистина няма ден, в който да почива. А колко сокове на децата е направил ooooh!

# 3
  • Мнения: 3 251
Гледай мощността- да не е по-ниска от 800В и също така приставките/ножовете.Аз най-често ползвам рендето за зеле и др.зеленчуци, ножа за рязане на картофи  и мисля,че другите са вече стандартните.

# 4
  • Мнения: 4 546
моят също стои на плота. от както имам пасатор с приставка за рязане /не знам как се казва точно/ го ползвам по-рядко. основно като цитрус преса или за по-големи количества зеленчуци.
и на мен ми бяха казали мощността да гледам. сащо и големината - има някои  доста големи и съответно заемат повече място. големината на купата също е важна. моята е два литра, един ми се вижда доста малко.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 704
гледай и къде се прибират приставките

# 6
  • Мнения: 17 546
Моя вече е за смяна! Така яко го експлоатирам! Поинтересувай се за Kenwood.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 644
Имам Мулинекс- преди време го ползвах постоянно за храна на детето-сега по рядко-като ми хрумне да готвя Laughing

# 8
  • Мнения: 115
Моят е kenwood. Заема малко място, има допълнително приставки + кутия за ножовете. Много съм доволна, особено за салатите. даже тази година правихме зимнината с него и майка  като видя колко лесно можело да става и тя си купи.

# 9
  • Самоков
  • Мнения: 561
6в1 на Brawn е по-доброто решение. Той не е точно кухненски робот, но е много по-удобен за работа и няма толкова части за миене. Имам и кухненски робот и Multiquick, робота седи в шкафа. newsm10

# 10
  • Мнения: 4 490
И моят е Мулинекс, страшно съм доволна! На детето соковете от ябълка, морков, портокал - само там. Страшно обичам зелева салата, обаче ме мързи да го кълцам това зеле с ножа. Откакто имам робот се родих - салатите стават за 1 минута. Всичко що е за рендосване, кълцане, рязане на дребно  -там! Супер е!

# 11
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
6в1 на Brawn е по-доброто решение. Той не е точно кухненски робот, но е много по-удобен за работа и няма толкова части за миене. Имам и кухненски робот и Multiquick, робота седи в шкафа. newsm10

И аз имам такъв Brawn,но уви не го ползвам все забравям ooooh!и после се сещам,че е можело много по бързо да се справя с него ,но е въпрос на навик! Flutter

# 12
  • Мнения: 1 269
6в1 на Brawn е по-доброто решение. Той не е точно кухненски робот, но е много по-удобен за работа и няма толкова части за миене. Имам и кухненски робот и Multiquick, робота седи в шкафа. newsm10

И аз имам такъв Brawn,но уви не го ползвам все забравям ooooh!и после се сещам,че е можело много по бързо да се справя с него ,но е въпрос на навик! Flutter
Kaкъв е този уред? Бихте ли  го показали на снимка?

# 13
  • Самоков
  • Мнения: 561
pazzza можеш да видиш Braun Multiquick 6в1 ето тук: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019010#

# 14
  • Мнения: 1 269
Благодаря! Какво значи турбо бутон?

Общи условия

Активация на акаунт